Přejít k hlavnímu obsahu

Malba pokojů – ostatní povrchy

Jednou za čas přijde ta obávaná chvíle, kdy si stěny vašich pokojů začnou říkat o vymalování, a vy budete řešit, zda se do malby pokojů pustíte sami nebo všechnu práci přenecháte profesionálům. Dříve bylo zvykem a nutností řešit takové práce svépomocí a rovnalo se to malému domácímu zemětřesení, ale dnes se již malba pokojů, obzvlášť pokud chcete na povrchy stěn a stropů získat luxusní dekorativní povrch, svěřuje firmě, zabývající se malbou pokojů. A přesně takovou firmou je společnost BOHEMIA DECOR. Pro společnost BOHEMIA DECOR je samozřejmostí profesionálně provedená malba pokojů, odpovídající všem požadavkům a přáním zákazníka. 

Malba pokojů – naše nabídka 

Služby společnosti v oblasti malby pokojů jsou správnou volbou pro všechny, kteří chtějí změnit barevnost svého bytu a chtějí se v něm cítit dobře. Malba pokojů je naší specializací, máme bohaté zkušenosti s malováním různých druhů interiérů, od klasické výmalby až po speciální štukatérské či tapetářské práce. Není pro nás žádný problém zvládnout i velmi složité a náročné zakázky, kdy je potřebné citlivě přistupovat k architektonickým, historickým či uměleckým prvkům v interiéru.

Dekorativní malba pokojů realizovaná odborníky ze společnosti BOHEMIA DECOR dokáže změnit každý interiér a vyklouzlí z něj originální a stylový prostor přesně odpovídající osobnosti zákazníka. Nabídneme Vám veškeré malířské práce od malby pokojů až po speciální práce, jako je výroba či rekonstrukce tvarových prvků na stěny i strop, jako jsou římsy, rozety či dekorační lišty

Naši profesionálové dokážou vykouzlit ve vašem interiéru dekorativní malby i grafickou výzdobu, kterou zhotovíme přesně podle dodaných předloh nebo jen vysloveného přání. Vždy vycházíme z požadavků zákazníka a snažíme se o splnění všech jeho požadavků. Rádi Vám pomůžeme s výběrem nejideálnějšího barevného odstínu, materiálu, textury i způsobu aplikace. Malba pokojů je vždy realizována nejnovějšími a nejkvalitnějšími materiály a technologiemi. Společnost BOHEMIA DECOR Vám v rámci nabízených služeb může zajistit také odborný návrh celého interiéru bytovým architektem nebo designérem. 

Kvalitně provedená malba pokojů realizovaná našimi odborníky je vizitkou celé naší firmy a vaše reference je naší reklamou. Proto vždy uděláme maximum pro to, aby naše vizitka, kterou jsme při malbě pokojů zanechali, udělala naší firmě to nejlepší jméno.

Malba pokojů – naše služby 

Malba pokojů není jediná služba, kterou společnost BOHEMIA DECOR poskytuje. Můžeme Vám nabídnout naše dlouholeté zkušenosti, s různými druhy interiérů, od moderních po historické. Umíme výborně pracovat s daným prostorem i barevnými kombinacemi v interiéru, známe vlastnosti všech materiálů používaných na malby pokojů; dokážeme doporučit, kterou techniku a jaký materiál je vhodný pro daný interiér. Díky tomu, že dekorativní malby pokojů realizujeme již od roku 1997, můžeme našim zákazníkům nabídnout jen tu nejvyšší kvalitu.

Malba pokojů - nabízíme: 

 • odborné poradenství a realizace specifických požadavků na malbu pokojů
 • přípravu povrchů před malbou pokojů (škrábání, stržení tapet, odstranění starých maleb, opravy povrchů)
 • míchání barevných odstínů dle výběru zákazníka
 • malba pokojů podle konkrétních požadavků zákazníka,
 • dodání materiálů na malbu pokojů
 • tapetování speciálními luxusními tapetami
 • štukování omítek
 • speciální stěrky (napodobení pohledového betonu, benátský štuk, marocký štuk)
 • stříkané tapety
 • umělecké malování, fresky, šablonování a razítkování
 • batikování
 • patinace a postršení povrchů
 • imitace přírodních materiálů (napodobení betonu, juty, kamene, břidlice, kovu atd.)
 • linky, vzory a obrazce v malbách a nátěrech zdí 
 • kreslení velkých obrazových dekorací i dětských obrázků podle zadaných vzor

Malba pokojů – možnosti provedení 

Malba pokojů může být provedena klasicky, ale pokud chcete získat originální a stylový interiér, stojí zato zkusit i něco zcela jiného – dekorativní malby nebo stěrky. Dekorativní malba pokojů či pohledová stěrka může být tou správnou volbou pro každého, kdo chce ozvláštnit interiér, dodat mu nový půvab, originalitu a nevšední design. Pomocí vhodné kombinace technik aplikace, barevných odstínů, textur a dekorů lze dotvářet celý prostor interiéru, tak aby přesně odpovídal životnímu stylu, vkusu a přáním zákazníka. 

O tom, jakou bude mít interiér atmosféru, rozhodují právě techniky použité na dekorativní malbu pokojů. Dekorativní malba pokojů dokáže proměnit každý interiér v individuální designový prostor. 

Malba pokojů – moderní trendy 

 • nástěnná malba (výzdoba interiérů freskami v moderním i klasickém stylu, umělecká malba, ornamentální výzdoba, krajinomalba, zátiší, mytologické a biblické výjevy, portréty atd.)
 • zlaté dekorace, metalické efekty (technika „plátkového zlata /stříbra“, „pozlacení”, „metalického povrchu“ a „povrch zlatého prášku”).
 • benátské štuky (speciální štukatérskou technikou se vytváří povrch nerozeznatelný od přírodního mramoru).
 • perleťové a saténové povrchy (střídáním kontrastních matových a lesklých ploch speciálních barev lze napodobit vzácné hedvábně sametové tapety používané v období evropské renesance).
 • napodobení pohledového betonu (speciální tenkovrstvá cementová stěrka, dokonale kopírující pohledový beton. Vytváří bezespárový povrch použitelný všude tam, kde chcete získat betonový vzhled).

Malba pokojů – vyberte si nás 

Každá námi provedená dekorativní malba pokojů je originální, stylová a jedinečná. Každému zákazníkovi nasloucháme a vycházíme vstříc všem jeho požadavkům, tak abychom mu dokázali poskytnout tu nejlepší službu. Moderní dekorativní malba pokojů realizovaná společností BOHEMIA DECOR se vždy snaží zdůraznit osobitost daného konkrétního interiéru.

Vážíme si každého zákazníka, naším cílem je jeho spokojenost i splnění všech požadavků a představ. Garantujeme seriózní smluvní podmínky, vysokou odbornou úroveň prací, dodržení požadované kvality díla, záruční i pozáruční servis.