Přejít k hlavnímu obsahu

Šablony a patina

Mnohé malby, barvy či dekorace musejí teprve dozrát do krásy - získat tzv. patinu. I ve zbrusu novém interiéru ale můžete vytvořit patinový efekt.

Veldecor Oikos Bohemia Decor

Veldecor Oikos

VELDECOR představuje polokrycí silikonový nátěr určený k dekorativním povrchovým úpravám s vymývaným efektem. Použít ho lze jak v interiéru, tak na venkovních stěnách. Nátěr se zpracovává pomocí štětce, rukavice nebo speciální mořské houby firmy Oikos. Při správném postupu se docílí vzhledu vymývaných patinovaných omítek vysoké estetické úrovně.

Bohemia_Decor_Valpaint_Velidor_Fine

Velidor Fine

Velidor Fine je dekorativní nátěr určen tak do interiéru, tak exteriéru pro vytvoření exkluzivního antického stylu, který připomíná klasický renesanční styl, ale zároveň s sebou nese současné dekorativní trendy. Velidor Fine je prodyšný a omyvatelný.

Bohemia_Decor_Valpaint_Arteco_7

Arteco 7

Dekorativní nátěr Arteco 7 je vysoce kvalitní nátěr s jednoduchou aplikaci, která přináší velmi efektní a osobitý vzhled. Rozsáhlá paleta barevných odstínů s dalšími možnostmi a kombinacemi se speciálními barevnými prvky nabízí nespočet barevných variací včetně konečného efektu matného kovu, i v zlatém nebo stříbrném provedení. Po nanesení ochranné fixační vrstvy je velmi odolný vůči znečištění a vnějším povětrnostním podmínkám. Arteco 7 je ideální na rozsáhlé plochy stěn na chodbách a schodištích.

Bohemia_Decor_Valpaint_Arteco_1

Arteco 1

Dekorativní nátěr, který dokonale odráží efekt starodávných stěn, připomínajících historické italské renesanční stavby. Navazuje na jednu z nejstarších italských dekorativních technik. Arteco 1 je možné použít v interiéru i exteriéru a může být aplikován na různých podkladech, jako jsou cementové omítky, sádrokarton, dřevo, železo, MDF a PVC. Dekorativní nátěrem Arteco 1 lze dosáhnout efekt imitace betonu a po nanesení ochranné fixační vrstvy, je velmi odolný vůči znečištění a vnějším povětrnostním podmínkám.

Valpaint E-volution

Valpaint E-volution

VALPAINT E-VOLUTION je jedinečný systém dekorativní povrchové úpravy vyvinuté exkluzivně pro stěny a podlahy ve vlhkých interiérových prostorách, jako jsou koupelny, wellness centra nebo kuchyně. VALPAINT E-VOLUTION obsahuje průhlednou dvousložkovou pryskyřici, kterou lze nanášet pomocí špachtle na stěny i na podlahu bez jakéhokoli odkapávání. Výsledný povrch je kompaktní a spojitý, bez obtěžujících a nehygienických injektážních čar mezi dlaždicemi.

naše služby

Luxusní
dekorační
povrchy

Detail

KOUPELNOVÉ
A PODLAHOVÉ
STĚRKY

Detail

DEKORAČNÍ
INTERIÉROVÉ
LIŠTY

Detail

KOMPLETNÍ
REALIZACE
INTERIÉRŮ

Detail

Poptávka