Přejít k hlavnímu obsahu

Kompletní realizace
interiérů

Kompletní realizace interiérů

Bohemia Decor poskytuje zákazníkům také veškeré stavební a řemeslné činnosti.

Nabízíme kompletní realizace interiéru jako generální dodavatel. Naše portfolio služeb obsahuje všechny stavební činnosti a to včetně truhlářských výrobku vyrobených v naší truhlářské dílně až po kompletní architektonické studie, projektu, 3D návrhů a všech inženýrských služeb.

Bohemia Decor Group, s.r.o. je stavební společnost, která má více než 20 let zkušeností s rekonstrukcemi interiérů, komerčních prostor i rodinných domů na klíč.

Zaručujeme prvotřídní služby, dokonalý výsledek s kompletním servisem od A do Z. Přinášíme zákazníkům inspiraci a nabízíme originalitu navrhovaného technického i designového řešení. Přání zákazníka je u nás vždy na prvním místě.

Vaše představy a požadavky jsou pro nás prioritou a odrazovým můstkem. Hledáme proto vždy optimální řešení Vaší situace. V průběhu celé rekonstrukce komunikujete jen s jedním člověkem a jste tak neustále informováni o jejím průběhu. Zaručujeme prvotřídní řemeslné zpracování a seriózní smluvní podmínky ke spokojenosti obou stran. Zakládáme si na dodržení termínů a požadované kvality díla. Té věříme natolik, že u nás máte jistotu záručního i pozáručního servisu.

mám zájem
foto interieru
foto interieru

SPOLUPRÁCE
S ARCHITEKTY

V rámci těchto služeb spolupracujeme s renomovanými architektonickými kancelářemi. Společně jsme už takto vytvořil luxusní restaurace, stylové kavárny nebo designové kanceláře.

Realizace

Podívejte se na fotografie realizovaných zakázek našich spokojených klientů.

naše práce

naše služby

Luxusní
dekorační
povrchy

Detail

KOUPELNOVÉ
A PODLAHOVÉ
STĚRKY

Detail

DEKORAČNÍ
INTERIÉROVÉ
LIŠTY

Detail

KOMPLETNÍ
REALIZACE
INTERIÉRŮ

Detail

Poptávka