Přejít k hlavnímu obsahu

DEKORAČNÍ
INTERIÉROVÉ LIŠTY

Bohemia_Decor_Dekoracni_interierove_listy_STROPNI_LISTY

Stropní lišty Orac Decor

Stropní lišty Orac Decor řeší přechod mezi stěnami a stropem. Zde často vznikají trhliny, nerovnosti, barevné nedokonalosti. Právě pomocí stropních lišt se všech těchto nežádoucích jevů snadno zbavíte. Ale v případě lišt Orac Decor získáte ještě mnohem víc. Ozdobíte strop skutečně designovým a vysoce dekorativním prvkem, který celému interiéru dodá krásu a eleganci. Na výběr máte z řady typů a stylů od nadýchaného baroka po moderní minimalismus.

Bohemia_Decor_Dekoracni_interierove_listy_OSVETLOVACI_LISTY

Osvětlovací lišty Orac Decor

Stropní lišty pro nepřímé osvětlení interiéru představují designový trend posledních let. A není divu, vždyť díky nim lze doslova čarovat s různými atmosférami, náladami, barevnými a světelnými efekty. Nehledě na to, že rozptýlené nepřímé světlo je lidskému oku mnohem příjemnější než svit klasických svítidel. Zajistíme vám osazení stropu osvětlovacími lištami všech typů z široké nabídky Orac Decor.

Bohemia_Decor_Dekoracni_interierove_listy_FLEXI LISTY

Flexi lišty Orac Decor

Flexi lišty jsou ideálním řešením pro ty, kdo si nevystačí s jednoduchými tvary a při dekorování interiéru se chtějí opravdu vyřádit. Tyto lišty mohou být téměř bez omezení ohýbány a tvarovány, takže jimi lze elegantně zakončit oblé stěny a stropy. Ve flexi provedení nabízíme řadu stropních, lemovacích i podlahových lišt z originálních kolekcí Orac Luxxus a Orac Axxent.

Bohemia_Decor_Dekoracni_interierove_listy_PODLAHOVE LISTY

Podlahové lišty Orac Decor

Podlahové lišty chrání stěny (třeba při vytírání podlah), kryjí praskliny, schovají se pod ně kabely a někdy také zakrývají dilatační spáru u dřevěných podlah. Podlahové lišty Orac Decor jsou voděodolné a mimořádně pevné, takže najdou využití kdekoli - včetně koupelen. Vybrat si můžete z řady typů a modelů. A protože lišty lze natřít libovolným barevným odstínem, takřka určitě najdete v nabídce Orac Decor přesně tu, která se bude hodit do vašeho interiéru.

Bohemia_Decor_Dekoracni_interierove_listy_NÁSTENNE LISTY

Nástěnné lišty Orac Decor

Lemovací lišty, patky, dveřní obložky a další nástěnné dekorace velmi snadno vtisknou libovolnému interiéru styl, který si určíte. Tomuto dotváření stěn plastickými prvky se říká „wallscaping“ a produkty Orac Decor mu poskytují nepřeberné množství výrazových prostředků. Instalací správných prvků v mžiku proměníte strohý prostor v rokokový salonek, funkcionalistickou pracovnu nebo moderní obývací pokoj.

Bohemia_Decor_Dekoracni_interierove_listy_ROZETY

Rozety

Rozety jsou dekorativním prvkem, který se využívá zejména k výzdobě stropů, nově se ovšem můžeme setkat rovněž s rozetami nástěnnými. Umísťují se především pod svítidla, lze však s jejich pomocí také vytvářet zajímavé vzorce a prokazují skvělou službu například při členění rozsáhlých stropních ploch. Orac Decor vyrábí jak rozety s květinovými vzory hodící se spíše do klasičtějších interiérů, tak rozety vyznačující se moderním minimalismem.

Bohemia_Decor_Dekoracni_interierove_listy_ZDOBNE PRVKY

Zdobné prvky Orac Decor

Sloupy, pilastry, hlavice, konzole, niky či krbové římsy vůbec nepatří jen do muzeí či antických chrámů. I současná bytová architektura s těmito prvky pracuje, ať už v rámci skutečně klasicistně laděných interiérů, nebo i v moderněji koncipovaných realizacích vyznačujících se stylovým eklekticismem. Přidanou hodnotou zdobných prvků Orac Decor je jejich elegance, věrnost a odolnost.

Bohemia_Decor_Dekoracni_interierove_listy_FLEXI LISTY

Kolekce Ulf Moritz pro Orac Decor

Legendární designér Ulf Moritz navrhl pro Orac Decor speciální kolekci dekorativních prvků, s jejichž pomocí proměníte svůj domov v originální vizuální 3D kompozici. Stěnám, stropům i podlahám dodáte vhodnou kombinací lišt, růžic a jiných stylových elementů doslova další rozměr a získáte příležitost vyjádřit prostorem svou osobitost.

naše služby

Luxusní
dekorační
povrchy

Detail

KOUPELNOVÉ
A PODLAHOVÉ
STĚRKY

Detail

DEKORAČNÍ
INTERIÉROVÉ
LIŠTY

Detail

KOMPLETNÍ
REALIZACE
INTERIÉRŮ

Detail

Poptávka