Přejít k hlavnímu obsahu

Saténové efekty

Toužíte po něčem opravdu výjimečném? Právě vás by mohla nadchnout řada inovativních produktů renomované společnosti Oikos.

Ottocento Oikos Bohemia Decor

Ottocento Oikos

OTTOCENTO OIKOS je dekorativní malba, která velmi zdařile imituje hedvábné sametové tapety. Moderní stěrka Ottocento je přitom výsledek moderního vývoje společnosti Oikos založený na pryskyřičné bázi s metalickými pigmenty. Právě ony odrážejí světlo v různých úhlech a vytvářejí ten velmi specifický a lidskému oku lahodící sametový efekt, který Ottocento Oikos vytváří.

Encanto Oikos Bohemia Decor

Encanto Oikos

ENCANTO je speciální dekorační barva vytvářející iluzi sametového povrchu. Společnost Oikos dosáhla tohoto efektu přimícháním složek obsahujících kovové barevné akcenty měnících lesk podle úhlu a intenzity dopadajícího světla. Právě tento metalický světelný efekt vyvolává velmi přesvědčivý dojem, že je stěna pokryta sametem.

Bohemia_Decor_Luxusni_dekoracni_povrchy_Zlate_dekorace_IMPERIUM OIKOS

Imperium Oikos

Výrobek IMPERIUM firmy Oikos je interiérový dekorativní nátěr, jehož povrch má vzhled drahého kovu - zlata, stříbra, záleží na vaší volbě. Výsledný efekt se odvíjí nejen od povahy konkrétního kovu, ale také od aplikační metody i konkrétního odstínu. Navzdory velké variabilitě lze o konečné podobě interiéru říct jediné. Je vždy perfektní.

Bohemia_Decor_Valpaint_Valsetin_2

Valsetin 2

Dekorativní barva na bázi vody pro elegantní a rafinované interiéry, které personalizují místnosti a dávají jedinečnost prostorem. Jemnost hedvábí a barev variace vytvářejí exkluzivní efekty vhodné do klasického i moderního interiéru.

Bohemia_Decor_Valpaint_Valsetin_2

Valsetin

Velmi kvalitní dekorativní nátěr určený pro interiérové použití, který svou strukturou připomíná povrch hedvábné látky. Valsetin dodává prostorem osobitý vzhled: každý dekorativní efekt ožívá díky rozsáhlé paletě elegantních barev. Ve Valsetine  jsou precizně hedvábné efekty v harmonii s vkusnými barevnými odstíny. Je to elegantní a stylový vodou ředitelný nátěr určený pro interiérové použití, který se vyznačuje mimořádnou odolností vůči otěru, je omyvatelný a použitelný do prostorů s extrémně namáhanými povrchy vyžadujícími čištění a mytí, a proto je vhodný i pro restaurace, bary, hotely, kde je náročnost povrchů na údržbu nejvyšší. Díky své výjimečné odolnosti neztrácí svůj vzhled a barevnou stálost.

Bohemia_Decor_Valpaint_Valrenna

Valrenna

Dekorativní nátěr na vodní bázi určený pro interiéry, který je nezvykle jemný a měkkým na dotek evokující jelení kůži a hedvábí. Valrena obsahuje speciální pryskyřice a pigmenty, které umožňují dosáhnout efekty podobné měkkým tkaninám s velmi elegantními barevnými odstíny.Dokonale vytváří individuální vzhled pro každý prostor a je předurčena k vytvoření jedinečného moderního stylu, ve kterém je jemný a elegantní vzhled v harmonii s barevnými odstíny.

Bohemia_Decor_Valpaint_Sabulador_Soft

Sabulador Soft

Podmanivě krásný dekorativní nátěr s exkluzivními zářivými jemnými písčitými částicemi a bohatou barevnou škálou určený k vytváření neobvyklých a okouzlujících efektů. Sabulador soft je možné využít k vytvoření exkluzivního a elegantního stylu podle současných dekoračních trendů v moderním nebo klasickém stylovém prostoru. Je to kvalitní nátěr, který je omyvatelný a může se nanášet na různé povrchy jako jsou omítky, nábytek, dřevo a MDF.

Bohemia_Decor_Valpaint_Sabulador

Sabulador

Dekorativní nátěr na vodní bázi určený pro interiéry. Jedinečné barevné perleťové odstíny se speciálními zářivými hrubými písčitými částicemi obsaženými v nátěru umožňují vytvořit neopakovatelný vizuální efekt připomínající písečnou dunu. Sabulador je velmi jednoduše aplikovatelný a může být použit na různé druhy povrchů jako je kov, dřevo, nábytek, omítky a sádrokarton.

Bohemia_Decor_Valpaint_Mavericks

Mavericks

Při hledání nové inspirace a pro vytvoření nových dekorativních efektů se společnost Valpaint opět inspirovala přírodou. Tentokrát je inspirací moře a oceán a pohyby bouřlivých mořských vln. Tato inspirace umožnila vytvořit jedinečný nový efekt se speciálním zářivými odlesky a trojrozměrným barevným efektem, evokujícím pohyb mořských vln, který díky unikátním krystalovým částicím umožňuje vytvořit jedinečný a neopakovatelný prostor svého druhu.

Magic Light Valpiant

Magic Light

Je jedinečný transparentní nátěr na vodní bázi určený pro použití v interiéru, který absorbuje přírodní i umělé světlo. Magic light vrátí do tmavé místnosti absorbovány světlo jako alternativní zdroj světla v naprosté tmě. Magic light má rozmanité možnosti využití včetně rodinných domech, bytů, veřejných prostor, nočních klubů, výstavních místností, schodišť, chodeb, garáží, výtahů i nouzových východů.

Bohemia_Decor_Valpaint_Arteco_7_Metal

Arteco 7 Metal

Arteco 7 Metal je dekorativní perleťově-metalický nátěr pozoruhodný svým estetickým vzhledem neustále se měnících pohyblivých efektů v závislosti na úhlu pohledu a odrazu světla. Nabízí jedinečný efekt vzhledu metalického kovu v šesti základních odstínech žluté, šedé, hnědé, červené, modré a zelené barvy. Po nanesení ochranné fixační vrstvy je velmi odolný vůči znečištění a vnějším povětrnostním podmínkám. Arteco 7 Metal je ideální na rozsáhlé plochy stěn na chodbách a schodištích.

Valpaint E-volution

Valpaint E-volution

VALPAINT E-VOLUTION je jedinečný systém dekorativní povrchové úpravy vyvinuté exkluzivně pro stěny a podlahy ve vlhkých interiérových prostorách, jako jsou koupelny, wellness centra nebo kuchyně. VALPAINT E-VOLUTION obsahuje průhlednou dvousložkovou pryskyřici, kterou lze nanášet pomocí špachtle na stěny i na podlahu bez jakéhokoli odkapávání. Výsledný povrch je kompaktní a spojitý, bez obtěžujících a nehygienických injektážních čar mezi dlaždicemi.

naše služby

Luxusní
dekorační
povrchy

Detail

KOUPELNOVÉ
A PODLAHOVÉ
STĚRKY

Detail

DEKORAČNÍ
INTERIÉROVÉ
LIŠTY

Detail

KOMPLETNÍ
REALIZACE
INTERIÉRŮ

Detail

Poptávka