Přejít k hlavnímu obsahu

Benátské štuky

Benátský štuk je prastarou štukatérskou technikou, která se dnes opět vrací do módy. Lze z něj totiž vytvářet neomezeně rozsáhlé plochy s vlastnostmi a vzezřením jednolitého mramoru.

Magic Touch Zero Bohemia Decor

Magic Touch ZERO

Jak už název napovídá, vysoce dekorativních barev Magic Touch je radost se dotknout - tak jsou sametově hebké a příjemné. Přitom se jedná o vysoce odolný materiál, který se hodí jak na výzdobu interiérů, tak k venkovnímu použití. Nátěr se aplikuje stěrkováním a je k dostání buď v 70 barevných odstínech základní varianty, nebo ve variantách Magic Touch Pearl s perleťovým a Magic Touch Gold se zlatým efektem. Ve všech podobách je to barva omyvatelná, otěruvzdorná a stoprocentně ekologická.

Bohemia_Decor_Luxusni_dekoracni_povrchy_Benatske_stuky_RAFFAELLO DECOR STUCO OIKOS

Raffaello Decor Stuco Oikos

Benátský štuk RAFFAELLO DECOR STUCCO od italské společnosti Oikos navazuje na to nejlepší z italské štukatérské tradice. Je to vysoce dekorativní, zcela přírodní materiál, díky němuž si budete moci naplno užít všech výhod mramorového povrchu. Lesk, krása, paropropustnost, omyvatelnost, ekologičnost - to jsou jen některé z nich. Nechte se unést stovkami barevných tónů a hladkostí povrchu bez omezení.

Bohemia_Decor_Luxusni_dekoracni_povrchy_Benatske_stuky_RAFFAELLO MADREPERLATO OIKOS

Raffaello Madreperlato Oikos

RAFFAELLO MADREPERLATO přidá k mramorovému vzhledu benátského štuku ještě jednu estetickou kvalitu navíc. A to nádherný perleťový lesk. Jedná se o další výrobek firmy Oikos, se kterým máme výbornou zkušenost. Aplikuje se na RAFFAELLO DECOR STUCCO od téhož výrobce. Uvidíte, že kombinace mramoru a perleti nadchne každého.

Aureum Oikos Bohemia Decor

Aureum Oikos

Když se spojí dva z nejušlechtilejších přírodních materiálů, zlato a mramor, vznikne úchvatný benátský štuk AUREUM od italského výrobce Oikos. Kombinace zemitých přírodních barev, zlatavých odlesků a nadčasové krásy mramoru vytváří až neuvěřitelné efekty, které promění každý interiér v království luxusu a prestiže.

Efekt Stucco Carrara OIKOS

Stucco Carrara Oikos

Efekt Stucco Carrara obnovuje jedinečnou čistotu kararského mramoru s výrazným žilkováním, charakteristickým pro lom Carrara, který proslavili významní sochaři, zejména Michelangelo Buonarroti, kteří zde vybírali mramorové bloky pro mistrovská renesanční díla. Efekt Stucco Carrara zosobňuje nadčasové klasické hodnoty.

Valpaint E-volution

Valpaint E-volution

VALPAINT E-VOLUTION je jedinečný systém dekorativní povrchové úpravy vyvinuté exkluzivně pro stěny a podlahy ve vlhkých interiérových prostorách, jako jsou koupelny, wellness centra nebo kuchyně. VALPAINT E-VOLUTION obsahuje průhlednou dvousložkovou pryskyřici, kterou lze nanášet pomocí špachtle na stěny i na podlahu bez jakéhokoli odkapávání. Výsledný povrch je kompaktní a spojitý, bez obtěžujících a nehygienických injektážních čar mezi dlaždicemi.

Bohemia_Decor_Valpaint_Rococoa_Stuco_Veneziano_1000_Lucido_Diretto

Rococo Stuco Veneziano 1000 Lucido Diretto

Dekorativní stěrka se strukturou minerální omítky vytvářející povrch leštěného mramoru určen pro použití v interiéru i exteriéru. Vyznačuje se vysokou odolností vůči vnějším vplyvům a odolností proti blednutí barvy, což umožňuje jeho využití při renovaci historicky cenných uměleckých povrchů, jakož i současných elegantních povrchů imitujících mramor. Nabízí širokou škálu barevných odstínů. Jeho výhodou je jednoduchá aplikace, a proto je ideální i na rozsáhle plochy stěn na chodbách a schodištích. Obsahuje vápno, které samo o sobě dezinfikuje, mramorový prášek a přírodní pigmenty.

Arteviva Bohemia Decor

Arteviva Biomalta

ARTEVIVA BIOMALTA je jednosložková stěrka na vodní bázi pro podlahy a stěny. Lze použít na povrchy ze dřeva, laminátu, průmyslového cementu, skla, kovu, dlaždice, pokud jsou tyto povrchy dokonale čisté. Vhodná pro použití v interiéru i exteriéru, v bytech, koupelnách, kancelářích, obchodech a pro použití na zařízení, jako je nábytek, stoly, umyvadla e kuchyně. Směs syntetických polymerů ve vodní emulzi s obsahem minerálních plniv různých rozměrů, připravená k použití, pro realizaci vrstvy, vhodná jako podkladová vrstva pro systém ArteViva. Neobsahuje vápno, sádro a cement. Paropropustná. Dostupná v neutrální, bílé nebo barevné verzi dle VZORNÍKU BAREV RAL AND NCS

naše služby

Luxusní
dekorační
povrchy

Detail

KOUPELNOVÉ
A PODLAHOVÉ
STĚRKY

Detail

DEKORAČNÍ
INTERIÉROVÉ
LIŠTY

Detail

KOMPLETNÍ
REALIZACE
INTERIÉRŮ

Detail

Poptávka