Dekorační lišty

Dekorační lišty zvýrazní krásu prostoru

Různé typy lišt slouží nejen k zakrytí nutných instalací, spár či nerovností, ale jsou také vysoce estetickým prvkem vytvářejícím řadu jedinečných efektů. V Bohemia Decor pracujeme výhradně s designovými dekoračními lištami a vhodným výběrem i precizní instalací s nimi dokážeme podtrhnout krásu jakéhokoli prostoru. Pomáhají nám při obnově historických staveb i při realizaci moderních projektů. V Bohemia Decor jsme si luxusní lišty Orac Decor či Bovelacci doslova zamilovali. Uvidíte, že si je zamilujete taky.

 • Polyuretanové prvky Orac Decor

  Polyuretanové prvky Orac Decor

  Produkty se značkou belgického výrobce interiérových dokončovacích prvků Orac Decor znamenají pro bytové designéry totéž co Rolls Royce pro milovníky automobilů. Známku luxusu a té nejvyšší kvality. Naprosto inovátorským způsobem začala tato společnost při výrobě lišt, rozet a dalších prvků využívat moderní materiály, kterým vtiskla vysokou užitnou i estetickou hodnotu. Výrobky Orac Decor najdou uplatnění v bytech, rodinných domech, restauracích, hotelech, kancelářích.

  Detail
 • Polystyrenové lišty Bovelacci

  Polystyrenové lišty Bovelacci

  Bovelacci je známá italská značka interiérových dekorativních prvků. V Bohemia Decor pracujeme zejména s polystyrenovými stropními lištami Bovelacci. Jde o vysoce kvalitní produkty z extrudovaného polystyrenu, na nichž je v porovnání s podobnými zahraničními výrobky zajímavá také jejich příznivá cena.

  Detail
 • Rustikální imitace trámů

  Rustikální imitace trámů

  Milujete barevné tóny a kresbu dřeva? Imponuje vám prostá elegance venkovské architektury či drsná krása severských dřevostaveb? I váš interiér se může proměnit v rustikální království díky věrným imitacím dřevěných trámů z moderního polyuretanu. Nebojte se mít kousek venkova třeba uprostřed Prahy!

  Detail
 • Stropní lišty

  Stropní lišty

  Nenápadné i okázalé dekorace vnesou dokonalost do vašeho interiéru.

  Detail
 • Podlahové lišty

  Podlahové lišty

  Vyberte si z široké nabídky nejkvalitnějších podlahových lišt na trhu.

  Detail
 • Zdobné prvky

  Zdobné prvky

  Propracované dekorační prvky přenesou váš interiér v prostoru i čase.

  Detail
 • Rozety

  Rozety

  Stropní i nástěnné dekorace, které zkrášlí klasický i moderní interiér.

  Detail

Představujeme

 • TRAVERTINO ROMANO

  TRAVERTINO ROMANO

  TRAVERTINO ROMANO je dekorativní omítka, která věrně napodobuje vzhled přírodního travertinu.

  Detail


Řekli o nás Naše služby