Přejít k hlavnímu obsahu

Kariéra

Staňte se součástí našeho týmu

MALÍŘ – APLIKÁTOR DEKORAČNÍCH STĚREK

Co bude Vaše náplň práce?

  • Provádět kompletní malířské práce vč. perfektního olepování detailů páskou
  • Úpravu stavebních povrchů stěrkováním – lepidlo, štuk, sádrová stěrka atd.
  • Aplikovat dekorační materiály po zvládnutém proškolení
  • Zodpovídat za dokončení stanoveného úkolu v požadovaném termínu a kvalitě

V případě zájmu

volejte Filip Pokorný 776 283 955 nebo pište na pokorny@bohemiadecor.cz

Požadujeme:

  • Vyučení v oboru malíř/lakýrník nebo mít prokazatelné znalosti vč. referencí
  • Řidičské oprávnění skupiny B (vlastní vůz výhodou)
  • Spolehlivost a zodpovědnost za danou zakázku
  • Smysl pro perfektní detail
  • Komunikativnost a příjemné vystupování
  • Schopnost řešit krizové situace
  • Časovou flexibilitu – práce i o víkendech a mimo Prahu
  • Uživatelskou znalost práce s PC (MS Office, Internet)
  • Zájem o obor a učení se novým metodám
  • Pravidelné školení

Nabízíme:

  • Zajímavé platové podmínky v úkolové mzdě
  • Stálý přísun zakázek po celý rok
  • Práce ve stabilní společnosti
  • Výplata vždy včas a včetně veškerých příplatků
  • Firemní pracovní oblečení zdarma
  • Firemní telefonní číslo zdarma

Ostatní:

  • místo pracoviště – dle získaných zakázek (převážně Praha a Středočeský kraj, v případě potřeby celá ČR)
  • Zkušenosti z jiných stavebních oborů vítány
  • Termín nástupu dle dohody

BOHEMIA DECOR

specialista na luxusní interiérové dekorace v Praze
a středních Čechách

kontaktní osoby:

FILIP POKORNÝ
rekonstrukce a stavby
+420 776 283 955
pokorny@bohemiadecor.cz

FILIP POSPÍŠIL
dekorační povrchy
+420 777 205 683
pospisil@bohemiadecor.cz

FAKTURAČNÍ ÚDAJE:

Bohemia Decor Group s.r.o.
Káranská 341/28
108 00, Praha 10 Malešice

IČO: 01599216
DIČ:CZ01599216
Č.Ú.: 7564195001/5500

Společnost je vedená u Městského soudu v Praze, spisová značka C 209013.
Společnost je pojištěna u České pojištovny.

NAPIŠTE NÁM

Mapa

Poptávka