Perleťové a saténové malby

Perleťové a saténové malby - Stěny oděné do světla a lesku

Výmalba interiéru může být někdy disciplínou na pomezí umění a čiré alchymie. V Bohemia Decor si rádi hrajeme se světlem, leskem, nejrůznějšími efekty a iluzemi. Ideálním pomocníkem nám jsou speciální interiérové barvy italské společnosti Oikos. Tato firma dlouhodobě investuje nemalé prostředky do vývoje nových materiálů vycházejících vstříc aktuálním trendům. Seznamte se alespoň s některými inovativními produkty, které přinášejí dosud neznámé textury a světelné efekty do světa interiérového designu.

Perleťové a saténové malby

 • Antico Ferro Oikos

  Antico Ferro Oikos

  ANTICO FERRO Oikos je dekorativní malba, jejíž textura a barevné valéry napodobují rezivějící plech. Neshledáváte na tom nic estetického? Nahlédněte do galerie nebo si pusťte video a přesvědčte se, že výsledný povrch s výrazným reliéfem a řadou barevných efektů si v ničem nezadá s vrcholnými díly Jacksona Pollocka nebo explosionalismu.

 • Encanto Oikos

  Encanto Oikos

  ENCANTO je speciální dekorační barva vytvářející iluzi sametového povrchu. Společnost Oikos dosáhla tohoto efektu přimícháním složek obsahujících kovové barevné akcenty měnících lesk podle úhlu a intenzity dopadajícího světla. Právě tento metalický světelný efekt vyvolává velmi přesvědčivý dojem, že je stěna pokryta sametem.

 • Ottocento Oikos

  Ottocento Oikos

  OTTOCENTO je dekorační malba, která velmi zdařile napodobuje hedvábné sametové tapety z období renesance. Přitom se jedná o výsledek moderního vývoje společnosti Oikos založený na pryskyřičné bázi s metalickými pigmenty. Právě ony odrážejí světlo v různých úhlech a vytvářejí ten velmi specifický a lidskému oku lahodící sametový efekt.

pošlete nám nezávaznou poptávku

Všechny položky je nutné vyplnit!