Přejít k hlavnímu obsahu

Strukturální povrch

Moderní nátěrové materiály dokáží vytvořit řadu nečekaných efektů. Velmi dekorativní a prestižní záležitost.

Cemento Materico Oikos Bohemia Decor

Cemento Materico Oikos

Cemento Materico firmy Oikos je dekorativní betonová stěrka s velmi vysokou mechanickou odolností, pro dokonalé ztvárnění pohledového betonu. Tuto imitaci betonové stěrky díky obsahu přírodních materiálů a speciální ekologické úpravě, můžeme snadno aplikovat a vytvářet dokonalé efekty betonu v mnoha moderních dekorech.

Travertino Romano Oikos | Bohemia Decor

Travertino Romano Oikos

TRAVERTINO ROMANO italské společnosti Oikos představuje dekorativní omítku s širokými možnostmi využití. Jde o materiál vhodný jak do interiérů, tak na venkovní plochy. K dostání je v celé řadě barevných odstínů a variant, takže se svým vzhledem může blížit pískovci, lávovému kameni či stavebním kvádrům. Výrobek se snadno aplikuje a je plně ekologický.

Antico Ferro Oikos

Antico Ferro Oikos

ANTICO FERRO Oikos je dekorativní malba, jejíž textura a barevné valéry napodobují rezivějící plech. Neshledáváte na tom nic estetického? Nahlédněte do galerie nebo si pusťte video a přesvědčte se, že výsledný povrch s výrazným reliéfem a řadou barevných efektů si v ničem nezadá s vrcholnými díly Jacksona Pollocka nebo explosionalismu.

Bohemia_Decor_Luxusni_dekoracni_povrchy_Strukturální_povrch_KREOS DRAPÉ OIKOS

Kreos Drapé Oikos

Nátěr Kreos DRAPÉ od společnosti Oikos je dekorativní řešení na bázi pryskyřice. Jeho aplikací lze vytvořit exkluzivní strukturální povrch připomínající textilní drapérie. Nabízíme dvě varianty finální úpravy: velmi stylové matné provedení nebo obohacení o metalické efekty.

Betonová stěrka Bohemia Decor

Concrete - BD

CONCRETE BD je náš speciální výrobek, který vychází vstříc aktuálním trendům. Pohledový beton se stal v poslední době jedním z nejoblíbenějších interiérových povrchů. Stěrka imitující beton zjednodušuje výrobu i aplikaci, industriální výraz přitom zůstává zachován.

Valpaint E-volution

Valpaint E-volution

VALPAINT E-VOLUTION je jedinečný systém dekorativní povrchové úpravy vyvinuté exkluzivně pro stěny a podlahy ve vlhkých interiérových prostorách, jako jsou koupelny, wellness centra nebo kuchyně. VALPAINT E-VOLUTION obsahuje průhlednou dvousložkovou pryskyřici, kterou lze nanášet pomocí špachtle na stěny i na podlahu bez jakéhokoli odkapávání. Výsledný povrch je kompaktní a spojitý, bez obtěžujících a nehygienických injektážních čar mezi dlaždicemi.

Bohemia_Decor_Valpaint_Meteore_10_Marmorizzato

Meteore 10 Marmorizzato

Povrchová úprava určená pro interiéry, se vzhledem přírodního mramoru přináší exkluzivní elegenci do všech luxusních a moderních interiérů.

Bohemia_Decor_Luxusni_dekoracni_povrchy_Strukturální_povrch_ARDESIA OIKOS

Ardesia Oikos

ARDESIA firmy Oikos je inovativní dekorativní řešení, které z nového pohledu objevuje strukturu a barevnost přírodního kamene - břidlice. Exkluzivní strukturální dekorace nabízí nové moderní řešení, výraznou osobitost, vysokou kvalitu a eleganci. ARDESIA umožňuje vytvářet nepřeberné množství barevných variací odstínů metalického vzhledu.

Arteviva Bohemia Decor

Arteviva Biomalta

ARTEVIVA BIOMALTA je jednosložková stěrka na vodní bázi pro podlahy a stěny. Lze použít na povrchy ze dřeva, laminátu, průmyslového cementu, skla, kovu, dlaždice, pokud jsou tyto povrchy dokonale čisté. Vhodná pro použití v interiéru i exteriéru, v bytech, koupelnách, kancelářích, obchodech a pro použití na zařízení, jako je nábytek, stoly, umyvadla e kuchyně. Směs syntetických polymerů ve vodní emulzi s obsahem minerálních plniv různých rozměrů, připravená k použití, pro realizaci vrstvy, vhodná jako podkladová vrstva pro systém ArteViva. Neobsahuje vápno, sádro a cement. Paropropustná. Dostupná v neutrální, bílé nebo barevné verzi dle VZORNÍKU BAREV RAL AND NCS

naše služby

Luxusní
dekorační
povrchy

Detail

KOUPELNOVÉ
A PODLAHOVÉ
STĚRKY

Detail

DEKORAČNÍ
INTERIÉROVÉ
LIŠTY

Detail

KOMPLETNÍ
REALIZACE
INTERIÉRŮ

Detail
ikona zpět nahoru

Poptávka