Přejít k hlavnímu obsahu

Koroze povrchu

Mnohé malby, barvy či dekorace musejí teprve dozrát do krásy - získat tzv. patinu. I ve zbrusu novém interiéru ale můžete vytvořit patinový efekt. I na to už totiž existují speciální nátěry. Během několika minut tak můžete vtisknout stěnám hodnotu celých staletí. Anebo naopak patinování využít k moderním fantaziím. Záleží jen na vás!

Antico Ferro Oikos

Antico Ferro Oikos

ANTICO FERRO Oikos je dekorativní malba, jejíž textura a barevné valéry napodobují rezivějící plech. Neshledáváte na tom nic estetického? Nahlédněte do galerie nebo si pusťte video a přesvědčte se, že výsledný povrch s výrazným reliéfem a řadou barevných efektů si v ničem nezadá s vrcholnými díly Jacksona Pollocka nebo explosionalismu.

Bohemia_Decor_Valpaint_Klondike_Ferro

Klondike Ferro

Dekorativní povrchová úprava určená pro interiéry, která dokonale imituje vzhled nedokonalého starého zkorodovaného kovového povrchu s příznačným industriálním stylem.

Bohemia Decor Valpaint Klondike

Klondike Light

Moderní a elegantní nátěr na vodní bázi určený pro použití v interiéru připomínající vzhled rzi. Dekorativní povrchy zdobené unikátními kovovými fragmenty obsaženými v nátěru, umocněna jeho zlatými a stříbrnými efekty.Jednoduše perfektní výsledek: pokoje s nádechem kovových metalických stěn vytvářejí extrémně stylové prostředí. Klondike Light může být aplikován na širokou škálu povrchů. Jeho odolnost vůči vysokým teplotám a vodě umožňuje jeho efektivní využití pro jakýkoliv povrch, jako jsou např. Nástěnné radiátory, krby, dřevěný nábytek a pod.

Bohemia_Decor_Valpaint_Klondike

Klondike

Moderní dekorativní nátěr na vodní bázi určený pro použití v interiéru připomínající vzhled rzi. Jedinečné barevné odstíny s kovovými fragmenty obsaženými v nátěru umocněna zlatými, stříbrnými a zoxidovaných efekty zaručují dokonalý vzhled kovových metalických stěn. Zajímavým prvkem tohoto produktu je jeho optický efekt, kterým lze vyrovnat menší nerovnosti stěn. Jeho odolnost vůči vysokým teplotám a vodě umožňuje jeho efektivní využití pro jakýkoliv povrch, jako jsou například nástěnné radiátory, krby, dřevěný nábytek a podobně.

Bohemia_Decor_Valpaint_Klondike_Corten

Klondike Corten

Je dekorativní nátěr vhodný do interiéru a exteriéru, který jednoduše dokonale imituje rezavý povrch zoxidovaného kovu.
 
Istinto je zcela přírodní, ekologický materiál. Je to směs drceného mramoru a vápna. Tento materiál je velmi podobný benátskému štuku, s tím rozdílem, že je hrubší, což umožňuje vytváření nejen hladkých povrchů, ale i různých hrubších a reliéfních struktur imitujících pohledový beton, opotřebovaný kámen s patinou, leštěný kámen, popraskaný kámen s výraznými žílami, mramor, přírodní cement, dřevo, bambus a další efekty dle vaší fantazie.
 

Valpaint E-volution

Valpaint E-volution

VALPAINT E-VOLUTION je jedinečný systém dekorativní povrchové úpravy vyvinuté exkluzivně pro stěny a podlahy ve vlhkých interiérových prostorách, jako jsou koupelny, wellness centra nebo kuchyně. VALPAINT E-VOLUTION obsahuje průhlednou dvousložkovou pryskyřici, kterou lze nanášet pomocí špachtle na stěny i na podlahu bez jakéhokoli odkapávání. Výsledný povrch je kompaktní a spojitý, bez obtěžujících a nehygienických injektážních čar mezi dlaždicemi.

naše služby

Luxusní
dekorační
povrchy

Detail

KOUPELNOVÉ
A PODLAHOVÉ
STĚRKY

Detail

DEKORAČNÍ
INTERIÉROVÉ
LIŠTY

Detail

KOMPLETNÍ
REALIZACE
INTERIÉRŮ

Detail

Poptávka