Přejít k hlavnímu obsahu

Betonové povrchy

Pryskyřičné a epoxidové stěrky napodobující beton získávají na stále větší oblibě. Spojte moderní krásu a odolnost pohledového betonu s jednoduchou aplikací stěrky.

Cemento Materico Oikos Bohemia Decor

Cemento Materico Oikos

Cemento Materico firmy Oikos je dekorativní betonová stěrka s velmi vysokou mechanickou odolností, pro dokonalé ztvárnění pohledového betonu. Tuto imitaci betonové stěrky díky obsahu přírodních materiálů a speciální ekologické úpravě, můžeme snadno aplikovat a vytvářet dokonalé efekty betonu v mnoha moderních dekorech.

Betonová stěrka Bohemia Decor

Travertin Beton Oikos

Bohemia Decor vám přináší originální dekorační betonovou stěrku, která věrně kopíruje betonové stěny. Industriální, neotřelá a minimalistická krása pohledového betonu je zachována. Betonová stěrka bude působit ve vašem interiéru moderně a luxusně zároveň.

Betonová stěrka Bohemia Decor

Concrete - BD

CONCRETE BD je náš speciální výrobek, který vychází vstříc aktuálním trendům. Pohledový beton se stal v poslední době jedním z nejoblíbenějších interiérových povrchů. Stěrka imitující beton zjednodušuje výrobu i aplikaci, industriální výraz přitom zůstává zachován.

Bohemia_Decor_Valpaint_Meteore_10_Cemento

Meteore 10 Cemento

Naturální, vodou ředitelný texturovaný nátěr určený pro interiéry, dokonale imitující cement ve všech jeho variacích. Meteor 10 je ideální pro moderní současně interiéry, dodávajíc jim nádech elegance s jedinečným vizuálním vzhledem. Je ideální pro příznivce urbanistického, jakož i průmyslového stylu.

Bohemia_Decor_Valpaint_Meteore_10_Intonaco

Meteore 10 Intonaco

Imitace betonu, cementových povrchů pro interiér i exteriér.

Valpaint E-volution

Valpaint E-volution

VALPAINT E-VOLUTION je jedinečný systém dekorativní povrchové úpravy vyvinuté exkluzivně pro stěny a podlahy ve vlhkých interiérových prostorách, jako jsou koupelny, wellness centra nebo kuchyně. VALPAINT E-VOLUTION obsahuje průhlednou dvousložkovou pryskyřici, kterou lze nanášet pomocí špachtle na stěny i na podlahu bez jakéhokoli odkapávání. Výsledný povrch je kompaktní a spojitý, bez obtěžujících a nehygienických injektážních čar mezi dlaždicemi.

Arteviva Bohemia Decor

Arteviva Biomalta

ARTEVIVA BIOMALTA je jednosložková stěrka na vodní bázi pro podlahy a stěny. Lze použít na povrchy ze dřeva, laminátu, průmyslového cementu, skla, kovu, dlaždice, pokud jsou tyto povrchy dokonale čisté. Vhodná pro použití v interiéru i exteriéru, v bytech, koupelnách, kancelářích, obchodech a pro použití na zařízení, jako je nábytek, stoly, umyvadla e kuchyně. Směs syntetických polymerů ve vodní emulzi s obsahem minerálních plniv různých rozměrů, připravená k použití, pro realizaci vrstvy, vhodná jako podkladová vrstva pro systém ArteViva. Neobsahuje vápno, sádro a cement. Paropropustná. Dostupná v neutrální, bílé nebo barevné verzi dle VZORNÍKU BAREV RAL AND NCS

naše služby

Luxusní
dekorační
povrchy

Detail

KOUPELNOVÉ
A PODLAHOVÉ
STĚRKY

Detail

DEKORAČNÍ
INTERIÉROVÉ
LIŠTY

Detail

KOMPLETNÍ
REALIZACE
INTERIÉRŮ

Detail

Poptávka