Napodobení pohledového betonu

napodobení pohledového betonu napodobení pohledového betonu 1 napodobení pohledového betonu 2 napodobení pohledového betonu 3 napodobení pohledového betonu 4 napodobení pohledového betonu 5 napodobení pohledového betonu 6 napodobení pohledového betonu 7 napodobení pohledového betonu 8napodobení pohledového betonu 9napodobení pohledového betonu 10napodobení pohledového betonu 11napodobení pohledového betonu 12napodobení pohledového betonu 13

Pohledový beton je velmi používaný prvek dnešní moderní architektury, ale ne na všechna místa lze těžký beton použít a proto se místo něj využívá napodobení pohledového betonu. Jedná se o jeden z nejnovějších a trendy materiálů používaných na povrchové úpravy novostaveb. Napodobení pohledového betonu je velmi zajímavá, dokáže vytvořit velmi příjemné a moderní prostředí, které bude působit až nadčasově. Tento materiál je nejen originální a krásný, působící luxusním dojmem, ale přináší oproti pravému betonu také některé výhody, jako např. vodoodpudivost, paropropustnost, vysokou odolnost a umožňuje vytvářet nespočetné kombinace struktur a barev. 

Napodobení pohledového betonu je nově vyvinutá ruční dekorační technika, určená pro jakýkoliv povrch. Díky ní si i v běžném interiéru si můžete dopřát industriální a minimalistický vzhled betonu, ještě využít jejích skvělých vlastností. Napodobenina betonu je úžasný materiál, se kterým do interiéru vstupuje síla a stabilita. Nedovedete si představit, jak povrchy, na které byla napodobenina pohledového betonu použita, vypadají? Jak vypadají povrchy realizované pomocí napodobení pohledového betonu, jak se s ní dá pracovat a kde všude jí lze použít, se dozvíte na stránkách společnosti BOHEMIA DECOR. Projděte si stránky společnosti BOHEMIA DECOR  a podívejte se, jaké možnosti napodobení pohledového betonu nabízíme! 

Napodobení pohledového betonu – co to je? 

Jedná se o ruční dekorativní tenkovrstvou cementovou stěrku, napodobující pohledový beton. Stěrka je použitelná ve vnitřním i vnějším prostředí, v místech s trvalejším zatížením vodou, na nábytek či sanitární zařízení a lze ji aplikovat téměř na jakýkoliv povrch. Její provedení může být hrubé nebo hladké a konečné barevné tónování může být v podstatě v jakémkoliv barevném odstínu. Vytváří bezespárový povrch použitelný všude tam, kde chcete získat betonový vzhled.

Napodobení pohledového betonu může být aplikována na stěny ze sádrokartonu, jádra, štukové omítky, beton, na nepovedený litý beton, dřevěné ploty atd. Podobně jako benátský štuk je napodobení betonu použitelná pro místa se zvýšenou vlhkostí. Díky velké odolnosti vůči mechanickému poškození se tato speciální dekorační stěrka používá i na podlahy a na různé předměty denní potřeby. Napodobenina pohledového betonu se využívá nejvíce v moderních novostavbách, a to jak v exteriérech, tak interiérech, ale lze jí také skvěle zakomponovat i při rekonstrukcích či renovacích starších interiérů. 

Napodobení pohledového betonu je k dispozici nejen v klasické šedé barvě, jak většina lidí klasický beton představuje, ale existuje v celé řadě odstínů barev. Napodobení pohledového betonu se dá zpracovat v celou škálu struktur a kreseb, které dokážou vytvořit neobyčejně zajímavý povrch. 

Napodobení pohledové betonu - možnosti úpravy vzhledu 

Povrch stěrky napodobení pohledového betonu se dá zpracovat více technikami a tím docílit i výsledné struktury betonu od jemné, až po rustikální, hrubý vzhled. Její aplikací na různé povrchy můžete získat luxusní minimalistický a industriální vzhled moderního interiéru nebo můžete mít naopak strukturu s efektem patiny, skvěle se hodící např. do starých zrekonstruovaných staveb. Přebroušením povrchu stěrky vynikne struktura materiálu a vytáhne se její zajímavá kresba. Povrch může být zaleštěn do hladkého mramorovaného vzhledu nebo zabroušen do rastru hrubého brusu, kdy více vyniká vnitřní struktura skládající se z řezu kamínky a pojivem. Následná povrchová úprava může být matná nebo lesklá.

Struktura napodobení pohledového betonu je vytvářena různými technikami a její finální povrch může mít různé podoby, jako například hrubá prkna, bednění nebo uměle vytvořené grafické obrazce. Vzhled napodobení pohledového betonu se může podobat i terazzu, kdy se povrch skládá z různě barevných broušených kamínků. Po zhotovení může celý povrch vypadat naprosto hladce nebo může být naopak surově hrubý, členitý a neupravený. Povrchy mohou technologií napodobení pohledového betonu získat opravdu nevšední a originální podobu. Zaleží jen na vašem estetickém cítění, životnímu stylu, představách a požadavcích. 

Napodobení pohledového betonu - výhody 

Zařizujete nový interiér nebo jej chcete modernizovat a je vaším snem získat minimalistický a industriální styl? Pak pro Vás bude tím správným řešením využít aplikace stěrky napodobení pohledového betonu od profesionálů ze společnosti BOHEMIA DECOR. 

Napodobení pohledového betonu - výhody v bodech 

 • stálost barevného vzhledu
 • jedinečný minimalistický a industriální vzhled
 • vysoká odolnost vůči mechanickému poškození
 • díky voděodolnosti a paropropustnosti možnost použití i do velmi vlhkého prostředí
 • možnost aplikace na jakýkoliv podklad
 • nenáročná, prakticky žádná údržba
 • vysoká pevnost v tlaku, tahu i ohybu
 • dlouhá životnost
 • odolnost vůči běžným čisticím prostředkům a chemikáliím 

Napodobení pohledového betonu – použití 

Díky vysoké pevnosti a odolnosti vůči vnějším vlivům, je možné použít napodobení pohledového betonu jak v interiéru, tak i v exteriéru. Lze ji použít téměř všude, a protože je aplikována jen v tenké vrstvě cca 2mm, není při její aplikaci potřebné přemýšlet o nosnosti podkladu. Napodobení pohledového betonu je velmi příjemná na dotek, je téměř bezúdržbová a díky fotostabilitě také vydrží dlouho pěkná. Vysoká odolnost napodobeniny pohledového betonu vůči vodě a paropropustnost umožňuje její využití i v takových místech jako jsou wellness centra, bazény, sauny atd. 

Napodobení pphledového betonu - použití: 

 • interiér (obývací pokoje, chodby, kuchyně, koupelny, sauny, bazény, sprchové kouty, nábytek, kuchyňské linky, dveře, zárubně dveří atd.)
 • exteriér (fasády, zateplené fasády, ploty, schody, železné konstrukce atd.)

Napodobení pohledového betonu – naše nabídka 

Ručně vyráběnou napodobeninu pohledového betonu umí společnost BOHEMIA DECOR docílit dokonalých originálních a designových efektů povrchů věrně napodobující beton. Luxusní povrchové úpravy interiérů jsou našim oborem již od roku 1997 a dokážeme v tomto oboru to, co u nás ovládá jen několik málo firem. Máme dlouholeté zkušenosti s luxusními povrchovými úpravami interiérů, dokážeme si poradit i s velmi složitými a náročnými zakázkami. Naší doménou je realizace atypických individuálních interiérů, které podtrhují osobnost klienta a chtějí se odlišit od standardního proudu.

Vážíme si každého zákazníka, naším cílem je jeho spokojenost i splnění všech požadavků a představ. Garantujeme seriózní smluvní podmínky, vysokou odbornou úroveň prací, dodržení požadované kvality díla, záruční i pozáruční servis.