Přejít k hlavnímu obsahu

Travertino

TRAVERTINO ROMANO je dekorativní omítka, která věrně napodobuje vzhled přírodního travertinu. Na základě zpracování může nabývat řady podob s různou barevností.

Bohemia_Decor_Luxusni_dekoracni_povrchy_Travertino_Romano_Oikos

Travertino Romano Oikos

TRAVERTINO ROMANO italské společnosti Oikos představuje dekorativní omítku s širokými možnostmi využití. Jde o materiál vhodný jak do interiérů, tak na venkovní plochy. K dostání je v celé řadě barevných odstínů a variant, takže se svým vzhledem může blížit pískovci, lávovému kameni či stavebním kvádrům. Výrobek se snadno aplikuje a je plně ekologický.

Bohemia_Decor_Valpaint_Meteore_10_Marmorizzato

Meteore 10 Marmorizzato

Povrchová úprava určená pro interiéry, se vzhledem přírodního mramoru přináší exkluzivní elegenci do všech luxusních a moderních interiérů.

Bohemia_Decor_Luxusni_dekoracni_povrchy_Travertino_Romano_Design_Oikos

Travertino Romano Design Oikos

TRAVERTINO ROMANO DESIGN je speciální dekorativní omítka určená výhradně pro interiérové povrchy. Vytváří dokonalou iluzi přírodního kamene s charakteristickými trhlinkami. Vybrat si můžete z řady barevných odstínů. S tímto špičkovým produktem italské značky Oikos budete přírodě zase o kousek blíže!

Bohemia_Decor_Luxusni_dekoracni_povrchy_Travertino

Travertino Colorificio Veneziano

COLORIFICIO VENEZIANO je italský výrobce prémiových povrchových materiálů. Společnost sídlí v Benátkách a její travertino patří k nejzajímavějším produktům tohoto druhu na trhu. Tato luxusní dekorační omítka najde uplatnění v interiéru i exteriéru. Některé její varianty vytvářejí svou strukturou velmi nevšední obrazce, které v kombinaci s výraznými barvami dosahují mimořádné působivosti.

naše služby

Luxusní
dekorační
povrchy

Detail

KOUPELNOVÉ
A PODLAHOVÉ
STĚRKY

Detail

DEKORAČNÍ
INTERIÉROVÉ
LIŠTY

Detail

KOMPLETNÍ
REALIZACE
INTERIÉRŮ

Detail