Přejít k hlavnímu obsahu

Nejste spokojeni s klasickými keramickými obkladačkami ve svojí koupelně? Nejste schopni si vybrat z nepřeberného množství formátů, vzorů či barev obkladů nabízených v hobby marketech? Zdají se Vám nabízené obklady nepříliš reprezentativní? Chcete být ušetřeni namáhavého čištění spár, kterým se při použití klasických obkladů neobejdete? Naštěstí existují i jiné, než klasické materiály pro obklady – betonové obklady zhotovené z náhražky betonové stěrky. Betonové obklady z náhražky betonové stěrky realizované společností BOHEMIA DECOR dokážou vytvořit jednolité, velmi odolné a luxusní povrchy, díky čemuž se Váš interiér stane jedinečný a originální

Betonové obklady z náhražky betonové stěrky – co to je? 

Betonové obklady z náhražky betonové stěrky jsou zhotoveny z moderního materiálu, který umožňuje vytvářet elegantní, neobvyklé, ale i naprosto standardní povrchy nejen na stěnách interiérů. Jedná se o tenkovrstvou povrchovou cementovou stěrku, která se speciální štukatérskou technikou může aplikovat na téměř jakýkoliv podklad. Jsou použitelné na všechny obvyklé stavební podklady, beton, cihelné zdivo, omítka, stávající keramický obklad, cementový nebo anhydritový potěr. 

Betonové obklady zhotovené z náhražky cementové stěrky vytváří tvrdý, stabilní a bezespárový povrch, který zaručuje mimořádnou odolnost a dlouhou životnost. Díky svému unikátnímu složení drží tyto betonové obklady v podstatě na jakémkoliv, i nerovném či tvarovaném podkladu, např. oblouky, sloupy či různě členěné niky a výklenky. Na rozdíl od pravých materiálů jako je mramor či beton, lze betonové obklady z náhražky betonové stěrky použít i tam, kde by mohla být ohrožena statika. 

V současnosti se hojně používají jak v nově budovaných interiérech, tak i při rekonstrukcích starších i vysloveně historických interiérů. Podle způsobu zpracování lze docílit toho, aby betonové obklady z náhražky betonové stěrky působily minimalisticky a industriálně, či jedinečně imitovaly stáří. Kromě jiného lze betonovými obklady z náhražky betonové stěrky věrně napodobit téměř jakýkoli přírodní materiál.

Betonové obklady z náhražky pohledové stěrky – jaké mají výhody?

Betonové obklady zhotovené z náhražky pohledové stěrky jsou nejen praktické. Je možné je různě probarvovat, nabízejí mnoho možností realizačních technik, kdy lze kombinací textur, barevných odstínů a stylů docílit nápaditého a originálního řešení povrchů interiérů. Pokud se pro tyto betonové obklady rozhodnete, vězte, že si pořizujete povrch, který je odolný jako kámen, a když se o něj budete dobře starat, zůstane ještě dalším generacím. 

Betonové obklady z náhražky pohledové stěrky - výhody

 • absence spár – vytvářejí dokonale celistvý povrch
 • možnost aplikace téměř na jakýkoliv podklad
 • mimořádná odolnost a dlouhá životnost
 • barevná stálost
 • široká škála způsobů aplikace, obrovské množství textur a barevných odstínů
 • jednoduchá a snadná údržba
 • voděodolnost vybraných typů (lze je použít i do velmi vlhkého prostředí)
 • možnost lokální opravy v případě poškození
 • odolnost proti vlhkosti a prachu
 • rychlost aplikace 

Betonové obklady ve formě náhražky cementové stěrky – možnost použití

Betonové obklady ve formě náhražky cementové stěrky se používají samozřejmě na stěny interiérů i exteriérů, ale je možné je bezproblémově použít téměř na cokoliv – dveře, krby, schody, za kuchyňské linky, na vestavěné skříně atd.  

Speciální úpravou betonových obkladů z náhražky cementové stěrky lze docílit jejich voděodolnost a lze je tak aplikovat i do prostředí s vysokou vlhkostí, jako jsou koupelny, sprchové kouty, wellness centra, sauny či bazény. 

Betonové obklady z náhražky betonové stěrky - možnosti použití:

 • Všechny povrchy – zdivo, beton (náhražky betonu), dřevo, sádrokarton, panel, dřevotříska, atd.
 • Stěny, stropy i podlahy interiérů.
 • Nábytek, kuchyňské linky, vestavěné skříně, krby, dveře, zárubně, podhledy, schody, pracovní desky atd.
 • Některé typy lze použít i do míst se zvýšenou vlhkostí – sauny, koupelny bazény, wellness

Betonové obklady z náhražky betonové stěrky – povrchová úprava 

Betonové obklady zhotovené z náhražky betonové stěrky nabízejí nepřeberné množství variací barev, textur a dekorů. Lze jimi téměř dokonale imitovat různé přírodní materiály a stavební prvky, jako je např. beton, kámen, láva, pískovec, dřevo, tvárnice, hladký mramor či kov. 

Speciálními aplikačními technikami lze betonovými obklady z náhražky betonové stěrky docílit jemný či velmi hrubý, téměř rustikální vzhled. Povrch betonových obkladů z náhražky betonové stěrky může být zaleštěn do vysoce hladkého vzhledu nebo zabroušen do hrubého brusu, kdy více vynikne vnitřní struktura obkladů z kamínků a pojiva. 

Betonovými obklady zhotovenými z náhražky betonové stěrky lze získat opravdu nevšední a originální podobu interiéru. Zaleží jen na estetickém cítění, životním stylu, vkusu, představách, požadovaných vlastnostech, účelu využití a finančních možnostech zákazníka. Pro vytvoření osobitého interiéru s nádechem luxusu není lepší volba než právě betonové obklady z napodobeniny betonové stěrky od společnosti BOHEMIA DECOR.

Betonové obklady ve formě náhražky pohledové stěrky – naše nabídka 

Jestliže chcete ve svém interiéru realizovat elegantní, kvalitní a stylové betonové obklady ve formě pohledové stěrky, využijte nabídku společnosti BOHEMIA DECOR. Zrealizujeme pro Vás originální interiér tak, aby konečný výsledek splnil všechna Vaše očekávání. Pracujeme s vysoce kvalitními materiály od předních evropských výrobců, garantujeme seriózní smluvní podmínky, vysokou řemeslnou úroveň prací, dodržení požadované kvality díla, záruční i pozáruční servis 

Jsme kreativní tým, který se specializuje na tvorbu reprezentativních a osobitých interiérů, které jsou výrazem vysoké prestiže a luxusu. Betonové obklady zhotovené z náhražky cementové stěrky realizované odborníky ze společnosti BOHEMIA DECOR dodají Vašemu interiéru originalitu a styl.