Přejít k hlavnímu obsahu

Barvy Zero

Německé barvy pro profesionály

Německé barvy ZERO - perfektní interiérové i fasádní malby s širokým polem využití a dlouhou životností. Prozkoumejte svět profesionálních natěračských barev ZERO, které vás nadchnou nejen proslulou německou kvalitou, ale také vizuální působivostí.

Magic Touch Zero Bohemia Decor

Magic Touch ZERO

Jak už název napovídá, vysoce dekorativních barev Magic Touch je radost se dotknout - tak jsou sametově hebké a příjemné. Přitom se jedná o vysoce odolný materiál, který se hodí jak na výzdobu interiérů, tak k venkovnímu použití. Nátěr se aplikuje stěrkováním a je k dostání buď v 70 barevných odstínech základní varianty, nebo ve variantách Magic Touch Pearl s perleťovým a Magic Touch Gold se zlatým efektem. Ve všech podobách je to barva omyvatelná, otěruvzdorná a stoprocentně ekologická.

Bohemia_Decor_Interierove_barvy_ZERO

Interiérové barvy ZERO

V nabídce interiérových barev tohoto německého výrobce nechybí žádný z nejrozšířenějších typů nátěrových hmot pro vnitřní použití. V produktovém portfoliu ZERO najdete akrylátové i silikátové barvy, barvy plastické, protiplísňové i multifunkční. Vyberete si z řady lazur, disperzních i paropropustných barev, můžete sáhnout i po barvách latexových a v nabídce nechybí ani speciální BIO barva. Že vám dodavatel namíchá libovolný odstín a poradí s výběrem, je samozřejmostí.

Výhody

ikona plus

1.

Superkvalitní německé barvy pro skutečné malířské profesionály.

ikona plus

2.

Mimořádně odolné interiérové i fasádní barvy.

ikona plus

3.

Dekorační stěrky Magic Touch a Magic touch Pearl v 70 odstínech.

ikona plus

4.

Ve všech podobách je Magic Touch omyvatelný, otěruvzdorný a stoprocentně ekologický.

ikona plus

5.

Speciální nátěrové hmoty používají i výrobci luxusních lodí a jachet.

ikona plus

6.

Všechny produkty splňují přísné certifikační normy a testy.

foto realizace
Fasádní barvy Zero

Fasádní barvy ZERO

V sortimentu fasádních barev ZERO si vybere i ten nejnáročnější zákazník. Najdete v něm akrylátové barvy i barvy silikátové, silikonové či siloxanové. Oblíbené jsou také speciální elastické barvy a v produktovém portfoliu nechybí ani multifunkční venkovní nátěry. Prodejce vám samozřejmě požadovaný barevný odstín namíchá na počkání.

Bohemia_Decor_Laky_ZERO

Laky ZERO

V nabídce německé společnosti ZERO najdete širokou škálu vodou ředitelných i rozpouštědlových laků. Jsou určeny k finální povrchové úpravě celé řady materiálů, například dřeva, kovů, plastů, zdiva aj. Vybrat si můžete z řady továrně namíchaných odstínů, anebo si nechat natónovat odstín dle vlastního přání.

naše značky

Oikos

OIKOS

Detail
ORAC DECOR

ORAC DECOR

Detail
ARTEVIVA

Valpaint

Detail
ZERO

ZERO

Detail

Poptávka