Přejít k hlavnímu obsahu

OIKOS

EKOLOGICKÉ BARVY PRO KOMFORTNÍ ŽIVOTNÍ PROSTŘEDÍ

Od roku 1984 vyrábí Oikos ekologické barvy a materiály, které zajišťují vysoký komfort života a bydlení. Jejich filozofie je charakterizována zodpovědným přístupem k udržitelnosti. Výsledkem je důsledné používání přírodních surovin a dokonalé využití nezpracovávaného přírodního materiálu z těžby kamene, mramoru a travertina.

Ottocento Oikos Bohemia Decor

Ottocento Oikos

OTTOCENTO OIKOS je dekorativní malba, která velmi zdařile imituje hedvábné sametové tapety. Moderní stěrka Ottocento je přitom výsledek moderního vývoje společnosti Oikos založený na pryskyřičné bázi s metalickými pigmenty. Právě ony odrážejí světlo v různých úhlech a vytvářejí ten velmi specifický a lidskému oku lahodící sametový efekt, který Ottocento Oikos vytváří.

Cemento Materico Oikos Bohemia Decor

Cemento Materico Oikos

Cemento Materico firmy Oikos je dekorativní betonová stěrka s velmi vysokou mechanickou odolností, pro dokonalé ztvárnění pohledového betonu. Tuto imitaci betonové stěrky díky obsahu přírodních materiálů a speciální ekologické úpravě, můžeme snadno aplikovat a vytvářet dokonalé efekty betonu v mnoha moderních dekorech.

Výhody

ikona plus

1

Od roku 1984 vyrábí Oikos ekologické barvy a materiály.

ikona plus

2

Filozofie společnosti Oikos je charakterizována zodpovědným přístupem k udržitelnosti.

ikona plus

3

Soustavnou pozornost věnuje Oikos výzkumu a inovacím.

ikona plus

4

Široký sortiment ekologických designových výrobků.

ikona plus

5

Vytváříme dokonalý vzhled přírodních materiálů zaručující vysokou odolnost a trvanlivost.

ikona plus

6

Vyvíjíme nové materiály a postupy, které splňují nejvyšší nároky na technické a estetické vlastnosti povrchových úprav v interiéru i exteriéru.

foto realizace
Betonová stěrka Bohemia Decor

Travertin Beton Oikos

Bohemia Decor vám přináší originální dekorační betonovou stěrku, která věrně kopíruje betonové stěny. Industriální, neotřelá a minimalistická krása pohledového betonu je zachována. Betonová stěrka bude působit ve vašem interiéru moderně a luxusně zároveň.

Travertino Romano Oikos | Bohemia Decor

Travertino Romano Oikos

TRAVERTINO ROMANO italské společnosti Oikos představuje dekorativní omítku s širokými možnostmi využití. Jde o materiál vhodný jak do interiérů, tak na venkovní plochy. K dostání je v celé řadě barevných odstínů a variant, takže se svým vzhledem může blížit pískovci, lávovému kameni či stavebním kvádrům. Výrobek se snadno aplikuje a je plně ekologický.

Antico Ferro Oikos

Antico Ferro Oikos

ANTICO FERRO Oikos je dekorativní malba, jejíž textura a barevné valéry napodobují rezivějící plech. Neshledáváte na tom nic estetického? Nahlédněte do galerie nebo si pusťte video a přesvědčte se, že výsledný povrch s výrazným reliéfem a řadou barevných efektů si v ničem nezadá s vrcholnými díly Jacksona Pollocka nebo explosionalismu.

Encanto Oikos Bohemia Decor

Encanto Oikos

ENCANTO je speciální dekorační barva vytvářející iluzi sametového povrchu. Společnost Oikos dosáhla tohoto efektu přimícháním složek obsahujících kovové barevné akcenty měnících lesk podle úhlu a intenzity dopadajícího světla. Právě tento metalický světelný efekt vyvolává velmi přesvědčivý dojem, že je stěna pokryta sametem.

Bohemia_Decor_Luxusni_dekoracni_povrchy_Benatske_stuky_RAFFAELLO DECOR STUCO OIKOS

Raffaello Decor Stuco Oikos

Benátský štuk RAFFAELLO DECOR STUCCO od italské společnosti Oikos navazuje na to nejlepší z italské štukatérské tradice. Je to vysoce dekorativní, zcela přírodní materiál, díky němuž si budete moci naplno užít všech výhod mramorového povrchu. Lesk, krása, paropropustnost, omyvatelnost, ekologičnost - to jsou jen některé z nich. Nechte se unést stovkami barevných tónů a hladkostí povrchu bez omezení.

Bohemia_Decor_Luxusni_dekoracni_povrchy_Benatske_stuky_RAFFAELLO MADREPERLATO OIKOS

Raffaello Madreperlato Oikos

RAFFAELLO MADREPERLATO přidá k mramorovému vzhledu benátského štuku ještě jednu estetickou kvalitu navíc. A to nádherný perleťový lesk. Jedná se o další výrobek firmy Oikos, se kterým máme výbornou zkušenost. Aplikuje se na RAFFAELLO DECOR STUCCO od téhož výrobce. Uvidíte, že kombinace mramoru a perleti nadchne každého.

Aureum Oikos Bohemia Decor

Aureum Oikos

Když se spojí dva z nejušlechtilejších přírodních materiálů, zlato a mramor, vznikne úchvatný benátský štuk AUREUM od italského výrobce Oikos. Kombinace zemitých přírodních barev, zlatavých odlesků a nadčasové krásy mramoru vytváří až neuvěřitelné efekty, které promění každý interiér v království luxusu a prestiže.

Bohemia_Decor_Luxusni_dekoracni_povrchy_Zlate_dekorace_IMPERIUM OIKOS

Imperium Oikos

Výrobek IMPERIUM firmy Oikos je interiérový dekorativní nátěr, jehož povrch má vzhled drahého kovu - zlata, stříbra, záleží na vaší volbě. Výsledný efekt se odvíjí nejen od povahy konkrétního kovu, ale také od aplikační metody i konkrétního odstínu. Navzdory velké variabilitě lze o konečné podobě interiéru říct jediné. Je vždy perfektní.

Veldecor Oikos Bohemia Decor

Veldecor Oikos

VELDECOR představuje polokrycí silikonový nátěr určený k dekorativním povrchovým úpravám s vymývaným efektem. Použít ho lze jak v interiéru, tak na venkovních stěnách. Nátěr se zpracovává pomocí štětce, rukavice nebo speciální mořské houby firmy Oikos. Při správném postupu se docílí vzhledu vymývaných patinovaných omítek vysoké estetické úrovně.

Bohemia_Decor_Luxusni_dekoracni_povrchy_Strukturální_povrch_KREOS DRAPÉ OIKOS

Kreos Drapé Oikos

Nátěr Kreos DRAPÉ od společnosti Oikos je dekorativní řešení na bázi pryskyřice. Jeho aplikací lze vytvořit exkluzivní strukturální povrch připomínající textilní drapérie. Nabízíme dvě varianty finální úpravy: velmi stylové matné provedení nebo obohacení o metalické efekty.

Betonová stěrka Bohemia Decor

Concrete - BD

CONCRETE BD je náš speciální výrobek, který vychází vstříc aktuálním trendům. Pohledový beton se stal v poslední době jedním z nejoblíbenějších interiérových povrchů. Stěrka imitující beton zjednodušuje výrobu i aplikaci, industriální výraz přitom zůstává zachován.

Efekt Stucco Carrara OIKOS

Stucco Carrara Oikos

Efekt Stucco Carrara obnovuje jedinečnou čistotu kararského mramoru s výrazným žilkováním, charakteristickým pro lom Carrara, který proslavili významní sochaři, zejména Michelangelo Buonarroti, kteří zde vybírali mramorové bloky pro mistrovská renesanční díla. Efekt Stucco Carrara zosobňuje nadčasové klasické hodnoty.

Travertino Romano Design Oikos

TRAVERTINO ROMANO DESIGN je speciální dekorativní omítka určená výhradně pro interiérové povrchy. Vytváří dokonalou iluzi přírodního kamene s charakteristickými trhlinkami. Vybrat si můžete z řady barevných odstínů. S tímto špičkovým produktem italské značky Oikos budete přírodě zase o kousek blíže!

Arteviva Bohemia Decor

Arteviva Biomalta

ARTEVIVA BIOMALTA je jednosložková stěrka na vodní bázi pro podlahy a stěny. Lze použít na povrchy ze dřeva, laminátu, průmyslového cementu, skla, kovu, dlaždice, pokud jsou tyto povrchy dokonale čisté. Vhodná pro použití v interiéru i exteriéru, v bytech, koupelnách, kancelářích, obchodech a pro použití na zařízení, jako je nábytek, stoly, umyvadla e kuchyně. Směs syntetických polymerů ve vodní emulzi s obsahem minerálních plniv různých rozměrů, připravená k použití, pro realizaci vrstvy, vhodná jako podkladová vrstva pro systém ArteViva. Neobsahuje vápno, sádro a cement. Paropropustná. Dostupná v neutrální, bílé nebo barevné verzi dle VZORNÍKU BAREV RAL AND NCS

naše značky

Oikos

OIKOS

Detail
ORAC DECOR

ORAC DECOR

Detail
ARTEVIVA

valpaint

Detail
ZERO

ZERO

Detail
ikona zpět nahoru

Poptávka