Přejít k hlavnímu obsahu

VALPAINT

ITALSKÉ NETRADIČNÍ POHLEDOVÉ STĚRKY

Tyto speciální barvy pro vnitřní použití vám nabízí nový způsob zdobení povrchů s jedinečnými efekty na pohled i dotek. Výsledkem je velkolepé, atraktivní a rafinované designové řešení. Vždy s důrazem na ochranu životního prostředí a lidského zdraví.

Bohemia_Decor_Valpaint_Velidor_Fine

Velidor Fine

Velidor Fine je dekorativní nátěr určen tak do interiéru, tak exteriéru pro vytvoření exkluzivního antického stylu, který připomíná klasický renesanční styl, ale zároveň s sebou nese současné dekorativní trendy. Velidor Fine je prodyšný a omyvatelný.

Bohemia_Decor_Valpaint_Valsetin_2

Valsetin 2

Dekorativní barva na bázi vody pro elegantní a rafinované interiéry, které personalizují místnosti a dávají jedinečnost prostorem. Jemnost hedvábí a barev variace vytvářejí exkluzivní efekty vhodné do klasického i moderního interiéru.

Bohemia_Decor_Valpaint_Valsetin_2

Valsetin

Velmi kvalitní dekorativní nátěr určený pro interiérové použití, který svou strukturou připomíná povrch hedvábné látky. Valsetin dodává prostorem osobitý vzhled: každý dekorativní efekt ožívá díky rozsáhlé paletě elegantních barev. Ve Valsetine  jsou precizně hedvábné efekty v harmonii s vkusnými barevnými odstíny. Je to elegantní a stylový vodou ředitelný nátěr určený pro interiérové použití, který se vyznačuje mimořádnou odolností vůči otěru, je omyvatelný a použitelný do prostorů s extrémně namáhanými povrchy vyžadujícími čištění a mytí, a proto je vhodný i pro restaurace, bary, hotely, kde je náročnost povrchů na údržbu nejvyšší. Díky své výjimečné odolnosti neztrácí svůj vzhled a barevnou stálost.

Bohemia_Decor_Valpaint_Valrenna

Valrenna

Dekorativní nátěr na vodní bázi určený pro interiéry, který je nezvykle jemný a měkkým na dotek evokující jelení kůži a hedvábí. Valrena obsahuje speciální pryskyřice a pigmenty, které umožňují dosáhnout efekty podobné měkkým tkaninám s velmi elegantními barevnými odstíny.Dokonale vytváří individuální vzhled pro každý prostor a je předurčena k vytvoření jedinečného moderního stylu, ve kterém je jemný a elegantní vzhled v harmonii s barevnými odstíny.

Bohemia_Decor_Valpaint_Sabulador_Soft

Sabulador Soft

Podmanivě krásný dekorativní nátěr s exkluzivními zářivými jemnými písčitými částicemi a bohatou barevnou škálou určený k vytváření neobvyklých a okouzlujících efektů. Sabulador soft je možné využít k vytvoření exkluzivního a elegantního stylu podle současných dekoračních trendů v moderním nebo klasickém stylovém prostoru. Je to kvalitní nátěr, který je omyvatelný a může se nanášet na různé povrchy jako jsou omítky, nábytek, dřevo a MDF.

Bohemia_Decor_Valpaint_Sabulador

Sabulador

Dekorativní nátěr na vodní bázi určený pro interiéry. Jedinečné barevné perleťové odstíny se speciálními zářivými hrubými písčitými částicemi obsaženými v nátěru umožňují vytvořit neopakovatelný vizuální efekt připomínající písečnou dunu. Sabulador je velmi jednoduše aplikovatelný a může být použit na různé druhy povrchů jako je kov, dřevo, nábytek, omítky a sádrokarton.

Bohemia_Decor_Valpaint_Mavericks

Mavericks

Při hledání nové inspirace a pro vytvoření nových dekorativních efektů se společnost Valpaint opět inspirovala přírodou. Tentokrát je inspirací moře a oceán a pohyby bouřlivých mořských vln. Tato inspirace umožnila vytvořit jedinečný nový efekt se speciálním zářivými odlesky a trojrozměrným barevným efektem, evokujícím pohyb mořských vln, který díky unikátním krystalovým částicím umožňuje vytvořit jedinečný a neopakovatelný prostor svého druhu.

Magic Light Valpiant

Magic Light

Je jedinečný transparentní nátěr na vodní bázi určený pro použití v interiéru, který absorbuje přírodní i umělé světlo. Magic light vrátí do tmavé místnosti absorbovány světlo jako alternativní zdroj světla v naprosté tmě. Magic light má rozmanité možnosti využití včetně rodinných domech, bytů, veřejných prostor, nočních klubů, výstavních místností, schodišť, chodeb, garáží, výtahů i nouzových východů.

Bohemia_Decor_Valpaint_Klondike_Ferro

Klondike Ferro

Dekorativní povrchová úprava určená pro interiéry, která dokonale imituje vzhled nedokonalého starého zkorodovaného kovového povrchu s příznačným industriálním stylem.

Bohemia_Decor_Valpaint_Klondike

Klondike

Moderní dekorativní nátěr na vodní bázi určený pro použití v interiéru připomínající vzhled rzi. Jedinečné barevné odstíny s kovovými fragmenty obsaženými v nátěru umocněna zlatými, stříbrnými a zoxidovaných efekty zaručují dokonalý vzhled kovových metalických stěn. Zajímavým prvkem tohoto produktu je jeho optický efekt, kterým lze vyrovnat menší nerovnosti stěn. Jeho odolnost vůči vysokým teplotám a vodě umožňuje jeho efektivní využití pro jakýkoliv povrch, jako jsou například nástěnné radiátory, krby, dřevěný nábytek a podobně.

Bohemia_Decor_Valpaint_Arteco_7_Metal

Arteco 7 Metal

Arteco 7 Metal je dekorativní perleťově-metalický nátěr pozoruhodný svým estetickým vzhledem neustále se měnících pohyblivých efektů v závislosti na úhlu pohledu a odrazu světla. Nabízí jedinečný efekt vzhledu metalického kovu v šesti základních odstínech žluté, šedé, hnědé, červené, modré a zelené barvy. Po nanesení ochranné fixační vrstvy je velmi odolný vůči znečištění a vnějším povětrnostním podmínkám. Arteco 7 Metal je ideální na rozsáhlé plochy stěn na chodbách a schodištích.

Bohemia_Decor_Valpaint_Arteco_7

Arteco 7

Dekorativní nátěr Arteco 7 je vysoce kvalitní nátěr s jednoduchou aplikaci, která přináší velmi efektní a osobitý vzhled. Rozsáhlá paleta barevných odstínů s dalšími možnostmi a kombinacemi se speciálními barevnými prvky nabízí nespočet barevných variací včetně konečného efektu matného kovu, i v zlatém nebo stříbrném provedení. Po nanesení ochranné fixační vrstvy je velmi odolný vůči znečištění a vnějším povětrnostním podmínkám. Arteco 7 je ideální na rozsáhlé plochy stěn na chodbách a schodištích.

Bohemia_Decor_Valpaint_Arteco_1

Arteco 1

Dekorativní nátěr, který dokonale odráží efekt starodávných stěn, připomínajících historické italské renesanční stavby. Navazuje na jednu z nejstarších italských dekorativních technik. Arteco 1 je možné použít v interiéru i exteriéru a může být aplikován na různých podkladech, jako jsou cementové omítky, sádrokarton, dřevo, železo, MDF a PVC. Dekorativní nátěrem Arteco 1 lze dosáhnout efekt imitace betonu a po nanesení ochranné fixační vrstvy, je velmi odolný vůči znečištění a vnějším povětrnostním podmínkám.

Bohemia_Decor_Valpaint_Klondike_Corten

Klondike Corten

Je dekorativní nátěr vhodný do interiéru a exteriéru, který jednoduše dokonale imituje rezavý povrch zoxidovaného kovu.
 
Istinto je zcela přírodní, ekologický materiál. Je to směs drceného mramoru a vápna. Tento materiál je velmi podobný benátskému štuku, s tím rozdílem, že je hrubší, což umožňuje vytváření nejen hladkých povrchů, ale i různých hrubších a reliéfních struktur imitujících pohledový beton, opotřebovaný kámen s patinou, leštěný kámen, popraskaný kámen s výraznými žílami, mramor, přírodní cement, dřevo, bambus a další efekty dle vaší fantazie.
 

Bohemia_Decor_Valpaint_Meteore_10_Cemento

Meteore 10 Cemento

Naturální, vodou ředitelný texturovaný nátěr určený pro interiéry, dokonale imitující cement ve všech jeho variacích. Meteor 10 je ideální pro moderní současně interiéry, dodávajíc jim nádech elegance s jedinečným vizuálním vzhledem. Je ideální pro příznivce urbanistického, jakož i průmyslového stylu.

Bohemia_Decor_Valpaint_Meteore_10_Intonaco

Meteore 10 Intonaco

Imitace betonu, cementových povrchů pro interiér i exteriér.

Valpaint E-volution

Valpaint E-volution

VALPAINT E-VOLUTION je jedinečný systém dekorativní povrchové úpravy vyvinuté exkluzivně pro stěny a podlahy ve vlhkých interiérových prostorách, jako jsou koupelny, wellness centra nebo kuchyně. VALPAINT E-VOLUTION obsahuje průhlednou dvousložkovou pryskyřici, kterou lze nanášet pomocí špachtle na stěny i na podlahu bez jakéhokoli odkapávání. Výsledný povrch je kompaktní a spojitý, bez obtěžujících a nehygienických injektážních čar mezi dlaždicemi.

Bohemia_Decor_Valpaint_Meteore_10_Marmorizzato

Meteore 10 Marmorizzato

Povrchová úprava určená pro interiéry, se vzhledem přírodního mramoru přináší exkluzivní elegenci do všech luxusních a moderních interiérů.

Bohemia_Decor_Valpaint_Rococoa_Stuco_Veneziano_1000_Lucido_Diretto

Rococo Stuco Veneziano 1000 Lucido Diretto

Dekorativní stěrka se strukturou minerální omítky vytvářející povrch leštěného mramoru určen pro použití v interiéru i exteriéru. Vyznačuje se vysokou odolností vůči vnějším vplyvům a odolností proti blednutí barvy, což umožňuje jeho využití při renovaci historicky cenných uměleckých povrchů, jakož i současných elegantních povrchů imitujících mramor. Nabízí širokou škálu barevných odstínů. Jeho výhodou je jednoduchá aplikace, a proto je ideální i na rozsáhle plochy stěn na chodbách a schodištích. Obsahuje vápno, které samo o sobě dezinfikuje, mramorový prášek a přírodní pigmenty.

naše značky

Oikos

OIKOS

Detail
ORAC DECOR

ORAC DECOR

Detail
ARTEVIVA

valpaint

Detail
ZERO

ZERO

Detail
ikona zpět nahoru

Poptávka