Přejít k hlavnímu obsahu

Cítíte, že je čas na změnu barevnosti Vašeho interiéru, jste milovníky luxusu a elegance? Ať už se chystáte změnit stěny celého interiéru nebo pouze jeho část, podívejte se na nabídku společnosti BOHEMIA DECOR, která je specialistou na luxusní dekorování zdiva. Specializujeme se na luxusní povrchové úpravy stěn a stropů, které dokážou proměnit Váš interiér v jedinečné umělecké dílo, které Vás ohromí. Budete překvapeni, co vše lze vykouzlit štětci a špachtlemi na stěnách a stropech Vašeho bytu, domu nebo komerčního prostoru. 

Společnost BOHEMIA DECOR nabízí řadu dekoračních technik luxusních povrchových úprav stěn a stropů, které u nás ovládá jen několik málo firem. Dekoraci interiéru Vám představíme v grafickém návrhu a poradíme nejen s výběrem vhodného materiálu pro luxusní povrchové úpravy stěn a stropů, ale hlavně s vysokou řemeslnou precizností celý interiér zrealizujeme. Vážíme si každého zákazníka, naším cílem je jeho spokojenost i splnění všech požadavků a představ. Garantujeme seriózní smluvní podmínky, vysokou odbornou úroveň prací, dodržení požadované kvality díla, záruční i pozáruční servis.

Luxusní povrchové úpravy stěn a stropů – naše nabídka

Jestliže zařizujete nový interiér nebo jej chcete obnovit a modernizovat v elegantním a luxusním stylu, patří k tomu i luxusní dekorace stěn a stropů. Odborníci ze společnosti BOHEMIA DECOR vás seznámí s možnosti současných technologií pro luxusní povrchové úpravy stěn a stropů, navrhnou vám individuální úpravu tak, aby dokonale ladila nejen s vybavením interiéru, ale také vyjadřovala vaši osobnost. Společnost BOHEMIA DECOR vytváří luxusní povrchové úpravy stěn a stropů již od roku 1997 a troufáme si říct, že jsme v tomto oboru opravdoví specialisté. 

Naší hlavní myšlenkou   je  nabídnout Vám špičkové služby interiérového designu. Sledujeme současné moderní trendy v materiálech používaných pro luxusní povrchové úpravy stěn a stropů, přinášíme nové nápady při dekorování interiérů a dodáváme vytvářenému interiéru osobitost. Spolupracujeme s Vámi, výsledné dílo tedy plně odpovídá Vašim představám a požadavkům. 

Máme bohaté zkušenosti s luxusními povrchovými úpravami stěn a stropů, poradíme si i se složitými a náročnými zakázkami např. v historických objektech, které vyžadují speciální techniky a zpracování materiálů. Naší doménou je realizace atypických individuálních interiérů, které podtrhují osobnost klienta a chtějí se odlišit od standardního proudu. Kromě realizace nové luxusní povrchové úpravy stěn a stropů provádíme také renovace starých štukových stropů, můžeme vám nabídnout i speciální štukatérské práce, např. výrobu a restaurování ozdobných tvarových prvků stěn.

Luxusní povrchové úpravy stěn a stropů – co umíme

Nové materiály a technologie současné doby umožňují luxusní povrchové úpravy stěn a stropů v interiéru do téměř neomezených podob a barev. Společnost BOHEMIA DECOR  si všechny materiály pro luxusní povrchové úpravy stěna a stropů pečlivě vybírá a pracuje pouze s vysoce kvalitními materiály od předních evropských výrobců prémiových nátěrových hmot. Díky znalosti vlastností používaných materiálů dokážeme rozhodnout, který je ten nejvhodnější pro realizovaný interiér; umíme poradit s výběrem barevnosti i s tím, jak ho udržovat. 

Rádi Vám v rámci návrhu realizace luxusní povrchové úpravy stěn a stropů zpracujeme použití některé techniky, která bude ladit s celkovou koncepcí interiéru a její použití bude respektovat stanovený rozpočet. Zakládáme si na preciznosti, našim zákazníků nasloucháme a snažíme se vyhovět všem jejich požadavkům. Naši klienti jsou pro nás inspirací a ke každému přistupujeme individuálně. Luxusní povrchová úprava stěn a stropů realizovaná společností BOHEMIA DECORse vždy snaží zdůraznit osobitost daného konkrétního interiéru.

LUXUSNÍ POVRCHOVÉ ÚPRAVY STĚN A STROPŮ - máme širokou nabídku

Díky tomu, že pracujeme v tomto oboru již skoro 20 let a spolupracujeme s vyhlášenými výrobci, můžeme našim zákazníkům nabídnout velmi širokou škálu materiálů pro luxusní povrchové úpravy stěn a stropů používaných v interiérech jak pro rezidenční, tak pro komerční účely. Luxusní povrchové úpravy stěn a stropů realizujeme pomocí speciálních štukatérkých prací, aplikací různých luxusních stěrek, maleb, tapet, imitací betonu a dalších technologií a materiálů. Do naší nabídky patří také dekorační lišty, rustikální imitace trámů, podlahové lišty, zdobné prvky na stěny i strop, rozety, římsy, různé textury a imitace dřeva, patinace a postaršení povrchů, hlazené omítky, benátské štuky, napodobení pohledového betonu a další luxusní povrchy

Provádíme také výzdobu stěn a stropů jedinečnými freskami v moderním i klasickém stylu, a je-li Vaším snem skutečně výjimečná výzdoba interiéru, můžeme pro Vás zrealizovat také uměleckou malbu podle Vašeho přání. Můžeme Vám nabídnout nejen ornamentální výzdobu, ale např. mytologické či biblické výjevy, krajinomalbu, zátiší i portréty. Díky spolupráci s uměleckými malíři můžeme zajistit i vytvoření zcela originálních uměleckých děl.

Mezi naše speciální luxusní povrchové úpravy stěn a stropů je nabídka zlatých, stříbrných a různých metalických povrchů. Technikou „plátkového zlata /stříbra“, „pozlacení”, „metalického povrchu“ a „povrch zlatého prášku” dodáme Vašemu interiéru opravdovou prestiž a dokážeme uspokojit každého, kdo si potrpí na opravdový luxus. 

Luxusní povrchové úpravy stěn a stropů – příklady 

  • Perleťové a saténové povrchy - jedná se speciální interiérové barvy renomované italské společnosti Oikos, které přinášejí dosud neznámé textury a světelné efekty do světa interiérového designu. Střídáním kontrastních matových a lesklých ploch dokáže napodobit vzácné hedvábně sametové tapety používané v období evropské renesance.
  • Benátské štuky - luxusní povrchové úpravy stěn a stropů z benátského štuku jsou vyrobenyspeciální štukatérskou technikou, která dokáže vytvořit povrch na první pohled nerozeznatelný od přírodního mramoru. Umožňuje nejen realizaci celých stěn, ale lze s ní malovat i různé ornamenty a figurální motivy. Jedná se prodyšný a vodou omyvatelný povrch, který se skvěle hodí třeba i vlhkých místností a koupelen.
  • Travertino romano - luxusní povrchové úpravy stěn a stropů z tohoto materiálu vytvářejí jedinečné efekty s imitací granulace pískovce, lávového kamene nebo stavebních kvádrů. Díky vysoké odolnosti se výborně hodí zejména pro vytváření dekorativních efektů pohledových betonů.
  • Tapetypro luxusní povrchové úpravy stěn a stropů lze použít i různé druhy tapet. Používáme luxusní látkové, vinylové i papírové tapety od italské společnosti Portofino, které vyrábí tapety již více než 30 let. Kromě typické italské elegance nabízí také zkušenost a opravdové řemeslné zpracování.