Zdobné prvky

zdobné prvky - Sloupky, pilastry, krbové římsy a další zdobné prvky

Vězte, že všemožné zdobné prvky nejsou jen výsadou měšťanských paláců či starobylých hradů a zámků. Pracují s nimi i současní bytoví architekti, a to v klasických i moderních interiérech. Tyto dekorace osvěží místnosti ve vašem domě či bytě. Z naší široké nabídky si zcela jistě vybere každý, kdo hledá nadčasový styl a kvalitní zpracování do posledního detailu.

zdobné prvky

 

zdobné prvky - Sloupky dodají vašemu interiéru luxusní vzhled

Interiérové sloupky patří k tradičním dekoračním prvkům, které navozují atmosféru starých časů, ale mohou mít i současnou podobu s minimalistickým designem a nevtíravou elegancí. Záleží jen na vás, jaký styl dané místnosti chcete vdechnout.

zdobné prvky - Pilastry z polystyrenu osvěží klasicky pojatý interiér i modernu

Pilastr (polosloup) je plastickým architektonickým prvkem, který plní čistě ozdobnou funkci. Vystupuje ze zdi a je opatřen patkou a hlavicí. V interiéru se například uplatní tam, kde na sloup není místo.

zdobné prvky - Vyberte si stylovou hlavici pro zakončení sloupů či pilastrů

Hlavice je elegantní zakončení sloupu nebo polosloupu. Můžete si vybírat z velké škály vzorů a typů. Od velmi zdobných až po jednoduché hlavice, které na sebe zbytečně neupozorní.

zdobné prvky - Konzole perfektně ozdobí velké plochy

V interiéru mají konzole výsostný dekorativní účel, kdy skvěle člení velké plochy stěn. Záleží jen na vašem vkusu, jestli si vybere hravé styly plné propracovaných detailů, nebo konzole s minimalistickým designem.

zdobné prvky - Nika vám udělá místo na vázu s květinou i sošku

Niku (neboli výklenek) už od starověku architekti používají v chodbách, na schodištích a v dalších prostorách domů či bytů. Tyto dekorativní prohlubně skvěle člení velké plochy, a také mohou sloužit jako místo, kam můžete umístit sošku nebo vázu s květinami.

zdobné prvky - Falešná krbová římsa je krásná dekorace

Z krbové římsy se snadno může stát elegantní středobod vašeho obývacího pokoje. Kromě dekoračních účelů má také praktické využití, když na ni můžete rozmístit rodinné fotografie či suvenýry z cest.

Zdobné Prvky - Vybírejte ze široké nabídky

V naší nabídce dekorativních prvků naleznete výrobky (polyuretanové prvky Orac Dekor) belgické společnosti Orac Decor. A to rovnou ve třech stylových řadách. Pro fanoušky současného designu nabízí sérii Orac Basixx, milovníci nevtíravé elegance a funkčních a praktických doplňků vyšší střední třídy si oblíbí výrobky řady Orac Axxent a pro ty nejnáročnější tu máme Orac Luxxus, kde každý doplněk je designový kus.

Pro milce italské elegance máme v nabídce dvě řady od firmy Bovelacci. Pro klasické interiéry, které dýchají atmosférou minulosti, tu je Eurostyl Bovelacci. Pokud dáváte přednost jednoduchým liniím a modernímu pojetí designu, oceníte řadu Italstyl Bovelacci.

  • Kontaktujte nás pro výběr vhodného dekoračního prvku

    Kontaktujte nás pro výběr vhodného dekoračního prvku

    V Bohemia Decor vám poradíme s výběrem zdobných prvků, které se budou nejvíce hodit do vašeho interiéru. Neváhejte nás kontaktovat.

pošlete nám nezávaznou poptávku

Všechny položky je nutné vyplnit!