Přejít k hlavnímu obsahu

Jestliže zařizujete nový interiér nebo jej chcete obnovit a modernizovat, pak jistě také přemýšlíte o tom, jak by měly vypadat jeho stěny. Ať už jste milovníky okázalého luxusu nebo minimalistického či industriálního stylu, je tu pro Vás připravena nabídka společnosti BOHEMIA DECOR, která se již od roku 1997 specializuje na povrchy stěn interiérů. Naší  myšlenkou  je  nabídnout Vám komplexní služby interiérového designu, současné moderní trendy a  především nové nápady při úpravách povrchů stěn interiérů od standardního po luxusní provedení. Odborníci ze společnosti BOHEMIA DECOR vás ochotně seznámí s možnostmi současných technologií a navrhnou vám povrchy stěn interiéru tak, aby odpovídaly vašim představám a požadavkům. 

Ať už se chystáte změnit stěny celého interiéru nebo pouze jeho část,podívejte se na  nabídku společnosti BOHEMIA DECOR, která je specialistou na luxusní dekorování zdiva. Budete překvapeni, co vše lze vykouzlit štětci a špachtlemi na stěnách a stropech Vašeho bytu, domu nebo komerčního prostoru. Společnost BOHEMIA DECOR nabízí řadu dekoračních technik povrchových úprav stěn a stropů, které u nás ovládá jen několik málo firem. Specializujeme se na luxusní povrchy stěn interiérů a dokážeme proměnit Váš interiér v umělecké dílo, které Vás překvapí. 

Povrchy stěn interiérů – naše nabídka 

Dekoraci povrchů stěn interiéru Vám představíme v grafickém návrhu a pomůžeme nejen s výběrem vhodného materiálu pro povrchové úpravy stěn a stropů, ale i s technikou provedení či výběrem odstínu, který se bude nejlépe vyjímat ve Vašem interiéru, a s vysokou řemeslnou precizností povrchy stěn interiérů zrealizujeme. Sledujeme současné moderní trendy v materiálech používaných pro luxusní povrchové úpravy stěn interiéru, přinášíme nové nápady v dekorování interiérů a dodáváme vytvářenému interiéru osobitost. Spolupracujeme s Vámi, výsledné dílo tedy plně odpovídá Vašemu životnímu stylu, přáním a požadavkům.

Služby společnosti BOHEMIA DECORjsou správnou volbou pro všechny, kteří chtějí vyměnit obyčejnou barevnost povrchů stěn interiéru za eleganci a špičkový design. Dlouhodobě pracujeme pouze s vysoce kvalitními materiály od předních evropských výrobců prémiových nátěrových hmot. Máme bohaté zkušenosti s luxusními povrchy stěn interiérů, umíme si bez problémů poradit i se složitými a náročnými zakázkami např. v historických objektech, které vyžadují speciální techniky a zpracování materiálů pro povrchy stěn interiérů. 

Společnost BOHEMIA DECOR umí díky luxusním povrchům stěn vytvořit moderní design tak, aby se stal interiér příjemný a komfortní. Naší doménou je realizace atypických individuálních interiérů, které podtrhují osobnost klienta a chtějí se odlišit od standardního proudu. Nadčasový design interiérů, který realizujeme, dodává vytvářenému prostoru na osobitosti. Kromě realizace nových povrchů stěn interiérů provádíme také různé renovace, rekonstrukce a restaurování starých štukových výzdob, můžeme vám nabídnout i speciální štukatérské práce, včetně výroby ozdobných tvarových prvků stěn. 

Vážíme si každého zákazníka, naším cílem je jeho spokojenost a splnění všech požadavků a představ. Garantujeme seriózní smluvní podmínky, vysokou odbornou úroveň prací, dodržení požadované kvality díla, záruční i pozáruční servis. 

Povrchy stěn interiérů – co umíme 

Nové materiály a technologie používané v současnosti na povrchy stěn interiérů umožňují jejich téměř neomezené úpravy do nečekaných podob a barevných provedení. Společnost BOHEMIA DECOR si všechny materiály pro povrchy stěn interiérů pečlivě vybírá a díky dlouholeté znalosti vlastností používaných materiálů dokážeme rozhodnout, který bude nejvhodnější pro realizovaný interiér; umíme poradit s výběrem barevnosti i s tím, jak ho následně udržovat. Rádi Vám zpracujeme individuální návrh pro povrchy stěn Vašeho interiéru, tak aby ladil s celkovou koncepcí interiéru, a budeme vždy respektovat Vámi stanovený rozpočet. 

Povrchy stěn interiérů realizujeme pomocí speciálních malířských technik a štukatérkých prací, aplikací různých luxusních stěrek, maleb, tapet, imitací betonu, hlazených omítek a dalších technologií i materiálů. Do naší nabídky patří také patinace a postaršení povrchů, různé textury a imitace dřeva, rustikální imitace trámů, benátské štuky, aplikace, renovace i výroba zdobných prvků na stěny i strop jako jsou např. rozety, římsy, dekorační lišty atd. 

Do naší speciální nabídky na povrchy stěn interiérů patří realizace zlatých, stříbrných a různých metalických povrchů. Technikou „plátkového zlata /stříbra“, „pozlacení”, „metalického povrchu“ a „povrch zlatého prášku” dodáme Vašemu interiéru opravdovou jedinečnost. 

Je-li Vaším snem skutečně výjimečná výzdoba interiéru, můžeme Vám nabídnout výzdobu stěn interiérů unikátními freskami v moderním i klasickém stylu či uměleckou malbu na stěny podle Vašeho přání. Můžete si u nás objednat nejen ornamentální výzdobu, ale např. i různé mytologické či biblické výjevy, krajinomalbu, zátiší či dokonce portréty. Díky spolupráci s uměleckými malíři můžeme zajistit i vytvoření zcela originálních uměleckých děl. 

Povrchy stěn interiérů – popis 

  • Benátský štuk - povrchy stěn interiérů z benátského štuku realizujeme pomocí speciální štukatérské techniky, jejíž pomocí dokážeme vytvořit naprosto hladký bezespárový povrch, který je téměř nerozeznatelný od přírodního mramoru. Umožňuje nejen aplikaci na celé stěny interiérů, ale lze s ní tvořit i různé ornamenty a figurální motivy. Jedná se prodyšný, paropropustný a voděodolný povrch, který lze využít i vlhkých místnostech, jako jsou koupelny, sauny, wellness centra, bazény atd.
  • Travertino Romano - luxusní povrchy stěn interiérů z tohoto materiálu vytvářejí jedinečné imitace různých kamenných povrchů (pískovec, přírodní kámen, láva) či stavebních kvádrů. Díky vysoké odolnosti a jedinečnému vzhledu se výborně hodí zejména pro vytváření dekorativních efektů vyžívaných pro minimalistické nebo industriální pojetí interiérů.
  • Perleťové a saténové povrchy – tato speciální interiérové barvy vyráběné renomovanou italskou společností Oikos, nabízejí při použití na povrchy stěn interiérů dosud neznámé textury a světelné efekty. Originálním střídáním kontrastních matových a lesklých ploch lze napodobit vzácné hedvábně sametové tapety používané v období evropské renesance.
  • Tapety – pro povrchy stěn interiérů je lze použít v různých luxusních provedeních. Společnost BOHEMIA DECOR nabízí tapety látkové, vinylové i papírové vyráběné italskou společností Portofino. Tyto luxusní tapety přinesou do Vašeho interiéru typickou italskou eleganci a vysokou kvalitu.
  • Napodobení pohledového betonu – tato ruční tenkovrstvá cementová dekorační stěrka dokonale imituje pohledový beton. Je použitelná ve vnitřním i vnějším prostředí a lze ji aplikovat téměř na jakýkoliv povrch. Její provedení může být hrubé nebo hladké a konečné barevné tónování může být v jakémkoliv barevném odstínu. Vytváří bezespárový povrch použitelný všude tam, kde chcete napodobení betonu dosáhnout.