Přejít k hlavnímu obsahu

Dekorační malby – ostatní povrchy

Pokud chcete ozvláštnit stěny svého interiéru, můžete sáhnout po originální dekorativní úpravě stěn pomocí dekorační malby. Dekorační malby promění každý interiér, dodají mu nevšední design, originalitu o neotřelý půvab. V současnosti už nejsou originálním výstřelkem jen různě barevné stěny, ke slovu se dostávají speciální dekorační malby, nátěry se speciálními efekty, benátský štuk, dekorační stěrka, napodobeni betonu a imitace různých materiálů či různé plastické prvky na stěnách a stropech. Společnost BOHEMIA DECOR Vám může nabídnout dekorační malby, které budou ozdobou nejen novostaveb, ale i panelákových, klasických či historických interiérů. Budete překvapeni, co naši odborníci dokážou vykouzlit štětci a špachtlemi na stěnách Vašeho interiéru. 

Dekorační malby – moderní možnosti 

Moderní dekorační malby Vám pomohou vytvořit interiér bytu, domu, obchodu, restaurace, či firmy v místo, které bude inspirativně působit na návštěvníky a zanechá v nich nevšední zážitek. Dekorační malby jsou správnou volbou pro každého, kdo chce ozvláštnit interiér a dodat mu nevšední design, originalitu a nový půvab.Zhotovíme Vám dekorační malby nebo grafickou výzdobu přesně podle Vašeho přání. 

Společnost BOHEMIA DECOR se zabývá kromě klasických celoplošných maleb i zhotovováním dekoračních maleb na stěnách a stropech, kdy za pomoci vhodné kombinace techniky, barev a materiálů dokážeme realizovat dekorační malby proměňující interiér v osobitý a designový prostor. Můžete si přát dekorační malby do historického interiéru korespondující s nábytkem a koberci, např. benátské štuky nebo antické zeminy, případně imitace brokátových či damaškových tapet; dekorační malby do venkovské chalupy imitující přírodní materiály jako je dřevo či kámen i dekorační malby do minimalistické nebo industriálně laděné novostavby, např. napodobení pohledového betonu, stavebních kvádrů či bednění. Záleží jen na Vašem vkusu, životním stylu, přání a snech. 

Dekorační malby – nabídka technik, které umíme 

Doménou společnosti BOHEMIA DECOR je realizace dekoračních maleb do atypických individuálních interiérů, podtrhujících osobnost klienta. Námi nabízené dekorační malby jsou správnou volbou pro všechny, kteří chtějí vyměnit obyčejnou barevnost svého interiéru za eleganci, originalitu a špičkový design. Zhotovíme Vám dekorační malby s citem pro styl interiéru a malované místnosti.

Dekorační malby - benátský štuk

Benátský štuk dokonale imituje hladký mramor nebo leštěný kámen. Jedná se o směs vápence a prachu z drceného mramoru, který se speciální štukatérskou technikou nanáší na zdi a stropy interiérů. Na rozdíl od pravého mramoru je tato imitace praktičtější, protože je možné ji aplikovat i na stěny s nižší nosností konstrukce, například na sádrokarton. K dalším kladům benátského štuku patří také vysoká odolnost proti vodě a plísním, díky čemuž najde uplatnění i ve vlhkém prostředí koupelen. Velmi dobře také vypadá kolem krbů nebo krbových kamen. Dekorační malby vyrobené technologií benátského štuku jsou bezespárové, jednolité a hladké.

Dekorační malby - nátěry s jedinečnými odlesky

Mezi nabídkou dekoračních maleb najdete také speciální nátěry, které disponují řadou barevných odlesků a odstínů. Zamýšlený design místnosti dokážou elegantně podtrhnout nejrůznější perleťové, saténové či kovové odstíny, případně dekorace s metalickými odlesky. Tyto dekorativní malby vytváříme pomocí speciálních interiérových barev renomované italské společnosti Oikos, které přinášejí dosud neznámé textury a světelné efekty do světa interiérového designu. Střídáním kontrastních matových a lesklých ploch dokážeme napodobit vzácné hedvábně sametové tapety používané v období evropské renesance.

Dekorační malby - napodobení pohledového betonu

Tyto dekorativní malby jsou zhotovené pomocí speciální tenkovrstvé cementové stěrky, která naprosto dokonale imituje pohledový beton. Vytváří bezespárový povrch použitelný všude tam, kde chcete získat minimalistický a industriální betonový vzhled. Tyto dekorační malby lze bez problémů aplikovat téměř na jakýkoliv podklad a jsou použitelné ve vnitřním i vnějším prostředí. 

Dekorační malby - umělecká malba a fresky

Mezi speciality v dekoračních malbách patří výzdoba interiérů uměleckou malbou a nádhernými freskami v moderním i klasickém stylu. Toužíte-li po skutečně výjimečné výzdobě interiéru, může Vám společnost BOHEMIA DECOR nabídnout realizaci ornamentální výzdoby, krajinomalbu, zátiší, mytologické či biblické výjevy, portréty atp. Technologicky se tyto dekorační malby provádí buď na suchou, nebo na čerstvou, ještě vlhkou omítku (freska). Díky spolupráci s uměleckými malíři Vám můžeme zajistit vytvoření efektních a zcela originálních uměleckých děl.

Dekorační malby – zlato a kov

Všem, kteří milují skutečný luxus, nabízíme zlaté či metalické dekorační malby. Speciální malířskou technikou „plátkového zlata /stříbra“, „pozlacení”, „metalického povrchu“ či „povrchu zlatého prášku” dokážeme vyrobit dekorační malby, které dodají interiéru opravdovou prestiž a dokonalý luxus.

Dekorační malby – naše nabídka

Můžeme Vám nabídnout naše dlouholeté zkušenosti, s různými druhy interiérů, od moderních po historické. Bez problémů se vypořádáme i s opravdu složitými a náročnými zakázkami, kdy je potřebné citlivě přistupovat k architektonickým či uměleckým prvkům v interiéru. Umíme výborně pracovat s prostorem a barevnými kombinacemi, známe vlastnosti různých materiálů používaných na dekorační malby; víme, jak je udržovat a dokážeme doporučit, která technika a jaký materiál jsou vhodné pro daný interiér.

Dekorační malby realizujeme mnoha technikami, možností jejich provedení je téměř nekonečno. Do naší nabídky patří různé patinace a postaršení povrchů, benátské štuky, napodobení pohledového betonu či různé textury a imitace dřeva nebo trámů. Můžeme vám nabídnout nejen dekorační malby, ale také speciální štukatérské práce, výrobu a restaurování ozdobných tvarových prvků stěn atd.

Díky tomu, že dekorační malby realizujeme již od roku 1997, a spolupracujeme s vyhlášenými evropskými výrobci špičkových nátěrových materiálů, můžeme našim zákazníkům nabídnout jen tu nejvyšší kvalitu. Je jedno, jestli zda budete požadovat minimalistický pohledový beton, elegantní fresku nebo honosné benátské štuky. Záleží jen na povaze daného prostoru, vašem vkusu, požadavcích, přáních a finančních možnostech.

Dekorační malby – vyberte si společnost BOHEMIA DECOR

Moderní dekorační malby realizované společností BOHEMIA DECOR se vždy snaží zdůraznit osobitost daného konkrétního interiéru. Každému zákazníkovi nasloucháme a vycházíme vstříc všem jeho požadavkům. Vytvoříme pro Vás neopakovatelné interiérové variace, každá námi provedená dekorační malba interiéru je originální a jedinečná.

Vážíme si každého zákazníka, naším cílem je jeho spokojenost i splnění všech požadavků a představ. Garantujeme seriózní smluvní podmínky, vysokou odbornou úroveň prací, dodržení požadované kvality díla, záruční i pozáruční servis.