Přejít k hlavnímu obsahu

Na někoho může působit pohledový beton dojmem nedodělanosti, ale v současnosti ho architekti a interiéroví designéři stále častěji používají při návrzích moderních, stylových a luxusních interiérů. Z pohledového betonu lze vytvořit nejen nevšední povrchy stěn a stropů interiérů, ale pohledový beton lze využít také na kuchyňskou linku, umyvadla, dřezy, barové pulty, krby atd. Jeho variabilitu zajišťují nejrůznější způsoby aplikace a povrchové úpravy, kterých je celá řada. Hledáte-li materiál,který dodá Vašemu interiéru jedinečnost, luxus a styl, vsaďte na pohledový beton ve formě cementové stěrky realizovaný společností BOHEMIA DECOR! 

Pohledový beton cena/m2  - kalkulace ceny 

Pohledový beton patří k nejčastějším prvkům moderní architektury dneška a je nasnadě, že každý kdo uvažuje o tom, že si pohledový beton pořídí, bude zvažovat i finanční stránku. Cena/m2 za pohledový beton ve formě cementové stěrky je vždy individuální a liší se v závislosti na použitých materiálech a jejich množství, stavu podkladu, členitosti interiéru, množství použitých odstínů a konkrétních požadavcích zákazníka. Vždy je nutné vzít také v úvahu vzdálenost do místa provádění, velikost zakázky a další podmínky pro práci, např. práce ve velkých výškách atd.

Cenovou nabídku na pohledový beton z cementové stěrky společnost BOHEMIA DECOR vypracuje vždy až po konzultaci se zákazníkem, výběru materiálu a hlavně po předchozím prohlédnutí stávajícího stavu povrchů. Cenu/m2 luxusního povrchu pohledového betonu zhotoveného z cementové stěrky Vám společnost BOHEMIA DECOR vypracuje vždy nezávazně a zdarma. Ke každé kalkulaci aplikace luxusního povrchu pohledový beton přistupujeme individuálně dle dané situace a dispozic.

Pohledový beton cena/m2  - naše nabídka 

Pohledový beton ve formě cementové stěrky realizovaný společností BOHEMIA DECOR představuje luxusní úpravu povrchů, která přináší jedinečný a také trvalý zdobný a originální efekt. Ke každé naší zakázce přistupujeme individuálně, zaručujeme řemeslné služby na té nejvyšší úrovni, snažíme se vždy vyhovět přání zákazníka a předem stanovená cena/m2 za pohledový beton je pro nás závazná.

Luxusní povrchové úpravy interiérů, včetně pohledového betonu, realizujeme již od roku 1997 a dokážeme v tomto oboru to, co u nás ovládá jen několik málo firem. Pohledový beton ve formě cementové dekorační stěrky Vám nejdříve představíme v grafickém návrhu, abyste předem viděli, jaký bude výsledek;  samozřejmostí je, že Vám poradíme s výběrem správného materiálu, textury povrchu i barevným odstínem. Respektujeme Vaše finanční možnosti a snažíme se Vám nabídnout takovou cenu/m2 pohledového betonu, která pro Vás bude akceptovatelná. 

Pohledový beton cena/m2 – co všechno umíme 

Společnost BOHEMIA DECOR umí zrealizovat pohledový beton ve formě cementové stěrky jako vysoce hladký, minimalistický povrch, který dodá interiéru industriální vzhled, nebo z něj zrealizujeme povrch, který bude věrně imitovat hrubě omítnuté stěny, dřevo či stavební kvádry.

Ojedinělá technologie napodobení pohledového betonu vytvoří v interiéru nečekané efekty, které žádný jiný povrch nedokáže. Pohledový beton, jehož cena/m2 pro Vás bude příznivá, můžete získat opravdu nevšední a originální podobu interiéru. Zaleží jen na Vašich přáních, estetickém cítění, životním stylu, vkusu, představách, účelu využití a finančních možnostech. 

Společnost BOHEMIA DECOR nabízí nejen pohledový beton z cementové stěrky, ale také mnoho dalších luxusních povrchů interiérů, které dokážou jakýkoliv interiér proměnit k nepoznání, přinášíme nové nápady při dekorování interiérů a dodáváme vytvářenému interiéru osobitost. Používáme pouze dlouhodobě ověřené a vysoce kvalitní materiály od špičkových evropských výrobců nátěrových hmot. 

Pohledový beton cena/m2 – výhody 

Pohledový beton zhotovený z napodobení pohledové stěrky má mnoho různých východ, mezi které patří i cena/m2, která je oproti klasickému betonu nižší. Za největší výhody napodobení pohledového betonu se považuje jeho vysoká odolnost a jednoduchý, minimalistický vzhled, který je však luxusně vypadající. Jeho povrch je paropropustný, voděodolný lze ho bez problémů aplikovat například i do koupelen, kuchyní či jiných místností, kde je vysoká vlhkost.  

Vytváří tvrdý a bezespárový povrch, který lze aplikovat víceméně na jakýkoliv povrch a jeho cena/m2 se odvíjí od techniky aplikace, pro kterou se zákazník rozhodne. Pohledový beton není problém použít na cihly, beton, sádrokarton, PVC, dřevotřísku i dřevo. Barevnost napodobení pohledového betonu je prakticky neomezená, avšak výběr použité barvy má také vliv na jeho konečnou cenu/m2.

POHLEDOVÝ BETON CENA/M2 – VÝHODY:

  • příznivá cena/m2
  • dokonale celistvý, bezespárový povrch
  • možnost aplikace téměř na jakýkoliv podklad
  • mimořádná odolnost a dlouhá životnost
  • mnoho způsobů aplikace
  • mnoho množství povrchových úprav, textur a barevných odstínů
  • jednoduchá a snadná údržba
  • voděodolnost některých typů (lze je použít i do velmi vlhkého prostředí
  • odolnost proti vlhkosti a prachu
  • barevná stálost

Pohledový beton cena/m2 – vyberte si nás

Možností realizace napodobení pohledového betonu na luxusní povrchy interiérů je mnoho, vždy záleží na přání, požadavcích, vkusu, životním stylu a neposlední řadě také na finančních možnostech zákazníka. Dohodnutá cena/m2 za pohledový beton z cementové stěrky je pro společnost BOHEMIA DECOR závazná, vždy jí dodržíme a budeme respektovat Vaše přání. Oslovte nás a využijte všechny naše služby! 

Máme smysl pro detail a naše služby poskytujeme vždy v té nejlepší kvalitě. Nabízíme nejen cit pro harmonii, ale také naše technické schopnosti, řemeslnou zručnost a prostorovou představivost. Jsme otevření propojení historických prvků se špičkovými novinkami designu. Máme dlouholeté zkušenosti s realizací různých luxusních povrchů interiérů, včetně napodobení betonu.