Přejít k hlavnímu obsahu

 

Luxusní povrchy  Bohemia Decor

Specialista na luxusní dekorační povrchy

Nechali jste se inspirovat luxusními povrchy velkolepých rezidencích a chtěli byste, aby tyto jedinečné luxusní povrchy zdobily také stěny Vašeho interiéru a vytvořily tak neopakovatelnou a originální atmosféru Vašeho domova? Oblečte svůj byt do nového kabátu, využijte možnosti získat od společnosti BOHEMIA DECOR luxusní povrchy, které změní Vaše bydlení v individuální designový prostor, který Vám budou všichni závidět. 

 

Luxusní povrchy | Ottocento Oikos | Bohemia Decor

 

Luxusní povrchy - naše nabídka 

Služby společnosti BOHEMIA DECOR jsou správnou volbou pro ty, kteří chtějí vyměnit obyčejnou barevnost svého interiéru za eleganci a špičkový design. Pracujeme pouze s vysoce kvalitními materiály, které nám dodávají přední evropští výrobci prémiových nátěrových hmot. Společnost BOHEMIA DECOR umí díky luxusním povrchům vytvořit moderní design, tak aby se domov stal příjemný a komfortní. Nadčasový design, který realizujeme, dodává vytvářenému prostoru na osobitosti. 

Máme bohaté malířské zkušenosti s různými druhy interiérů, kromě standardních malířských prací zvládneme i opravdu složité a náročné zakázky, kdy je potřebné citlivě přistupovat k architektonickým či uměleckým prvkům v interiéru. Naší doménou jsou atypické individuální interiéry, které podtrhují osobnost klienta a chtějí se odlišit od standardního proudu. Můžeme vám nabídnout i speciální štukatérské práce, např. výrobu a restaurování ozdobných tvarových prvků stěn. 

Umíme výborně pracovat s prostorem a barvami, známe vlastnosti různých materiálů; víme, jak na jejich údržbu; poznáme, které luxusní povrchy jsou vhodné pro vytvářený interiér. Luxusní povrchy, které vytváříme, umí proměnit obyčejné stěny v unikátní umělecké dílo, které rozzáří jakýkoliv prostor. Je jedno, jestli zda budete požadovat minimalistický pohledový beton nebo benátské štuky. Záleží jen na povaze daného prostoru, vašem vkusu, požadavcích, přáních a finančních možnostech.

 

Luxusní povrchy | Magic Touch Zero | Bohemia Decor II

 

Luxusní povrchy - co umíme?

Díky tomu že luxusní povrchy vytváříme již od roku 1997 a spolupracujeme s vyhlášenými evropskými výrobci nátěrových materiálů, můžeme našim zákazníkům nabídnout širokou luxusních povrchů té nejvyšší kvality. Každému zákazníkovi nasloucháme a vycházíme vstříc všem jeho požadavkům, tak abychom mu dokázali poskytnout tu nejlepší službu. Moderní luxusní povrchy realizované společností BOHEMIA DECOR se vždy snaží zdůraznit osobitost daného konkrétního interiéru.

Dekorujeme interiéry pomocí maleb, štuků, betonových stěrek, tapet, imitací betonu a dalších povrchových materiálů. Provádíme také patinace a postaršení povrchů, hlazené omítky, různé textury, imitace dřeva, dekorační lišty, římsy, benátské štuky a další luxusní, moderní i historické povrchy. Zákazníkům, kteří si potrpí na skutečný luxus, nabízíme možnost získat na povrchy interiéru drahý kov. Používáme techniky „plátkového zlata /stříbra“, „pozlacení”, „metalického povrchu“ a „zlatých povrchů. Takové luxusní povrchy dodají interiéru opravdovou prestiž. 

Mezi naše speciality patří výzdoba interiérů nádhernými freskami v moderním i klasickém stylu, a toužíte-li po skutečně výjimečné výzdobě svého domova, můžeme Vám nabídnout také uměleckou malbu. Může jít ornamentální výzdobu, krajinomalbu, zátiší, mytologické či biblické výjevy atp. Díky spolupráci s uměleckými malíři navíc můžeme zajistit také vytvoření zcela originálních uměleckých děl.

Luxusní povrchy | Ottocento Oikos | Bohemia Decor I

 

Luxusní povrchy  TRAVERTINO ROMANO

Luxusní povrchy z materiálu Travertino Romano umožňují vytvářet nádherné efekty s granulací pískovce, lávového kamene nebo v podobě stavebních kvádrů. Díky vysoké odolnosti je vyhledávaný také pro vytváření dekorativních efektů pohledových betonů. Jedná se o dekorativní tenkovrstvou omítku vytvořenou pro interiéry i exteriéry v několika odstínech.

 

Luxusní povrchy saténové efekty

Perleťové a saténové luxusní povrchy vytváříme z inovativních produktů – speciálních interiérových barev renomované italské společnosti Oikos, které přinášejí dosud neznámé textury a světelné efekty do světa interiérového designu. Střídáním kontrastních matových a lesklých ploch dokáže napodobit vzácné hedvábně sametové tapety používané v období evropské renesance.

 

Luxusní povrchy benátské štuky

Luxusní povrchy z benátského štuku jsou vyrobeny speciální štukatérskou technikou, která dokáže vytvořit povrch na první pohled nerozeznatelný od přírodního mramoru. Od mramorového obkladu se však liší tím, že plocha z luxusního povrchu vyrobená technologií benátského štuku je beze spár, jednolitá a hladká.  Technika umožňuje nejen realizaci celých stěn, ale lze s ní malovat i různé ornamenty a figurální motivy. Je to prodyšný a vodou omyvatelný povrch, který se skvěle hodí třeba do koupelen či jiných vlhkých místností.

 

Luxusní povrchy betonové stěrky

Netradiční industriální krásu betonu si díky betonové stěrce může užít každý. Luxusní dekorativní povrchy z betonové stěrky, lze získat opravdu nevšední a originální podobu interiéru. Zaleží jen na estetickém cítění, životním stylu, vkusu, představách, požadovaných vlastnostech, účelu využití a finančních možnostech zákazníka.

 

Luxusní povrchy | Magic Touch Zero | Bohemia Decor

 

Luxusní povrchy vyberte si nás

Možností provedení luxusních povrchů je nekonečno. Specialisté společnosti BOHEMIA DECOR mají vytříbený smysl pro detaila své služby poskytují vždy v té nejlepší kvalitě. Naše profese  vyžaduje nejen vkus, cit pro harmonii a estetické cítění, ale také technické schopnosti a prostorovou představivost. To vše Vám odborníci od společnosti BOHEMIA DECOR mohou nabídnout. Jsme otevření propojení historických prvků se špičkovými novinkami designu. Oslovte nás a my Vám poradíme ten nejlepší luxusní povrch na zdi Vašeho interiéru. 

Vážíme si každého zákazníka, naším cílem je jeho spokojenost i splnění všech požadavků a představ. Garantujeme seriózní smluvní podmínky, vysokou odbornou úroveň prací, dodržení požadované kvality díla, záruční i pozáruční servis.

 

naše služby

Luxusní
dekorační
povrchy

Detail

KOUPELNOVÉ
A PODLAHOVÉ
STĚRKY

Detail

DEKORAČNÍ
INTERIÉROVÉ
LIŠTY

Detail

KOMPLETNÍ
REALIZACE
INTERIÉRŮ

Detail