Přejít k hlavnímu obsahu

Luxusní interiéry

Filip Pokorný13. Duben, 2023

Luxusní interiéry navrhujeme podle přání a životního stylu klientů

Chystáte se nastěhovat do nového luxusního bytu nebo Vás čeká rekonstrukce historizujícího interiéru? Chcete udělat váš interiér luxusní, stylový, neobvyklý, útulný a přizpůsobit ho Vašemu životnímu stylu? K dosažení tohoto cíle je třeba málo – vytvořit luxusní interiér, který bude vyjadřovat vaše chutě, preference a názory na život. Za luxusní interiéry považujeme takové interiéry, které jsou realizovány podle originálního designového návrhu, jsou unikátní, bezprecedentní, jedinečné, někdy divné, někdy zvláštní, ale vždy elegantní, luxusní a exkluzivní. 

Luxusní interiéry Bohemia Decor

 

Ne každý však má vytříbený vkus a správný cit pro bytový design. Přenechejte své starosti zkušeným profesionálům ze společnosti BOHEMIA DECOR, navrhujeme a realizujeme osobité luxusní interiéry přesně podle zadaných požadavků. Spolupracujeme s mnoha architektonickými ateliéry a designery...

 

LUXUSNÍ INTERIÉRY – CO JE DĚLÁ LUXUSNÍMI? 

Co dělá luxusní interiéry, tím čím jsou? Existují tisíce způsobů, jak udělat interiéry exkluzivními a luxusními. Záleží na všem - na celkové kombinaci barev, přirozeném skloubení zdánlivě jednoduchých detailů. Důležité jsou všechny prvky designu, ale základem každého z nich je provedení zdí, a proto zdi a jejich pokrytí musí vypadat perfektně! Nejjednodušším, nejrychlejším, nejefektivnějším a nejoriginálnějším způsobem, jak vytvořit jedinečné kouzlo interiéru, jsou luxusní dekorační povrchy zdí a stropů. 

Ruční malovaní na stěnách a stropech, benátské štuky, luxusní látkové tapety, mozaiky, vitráže, originální tkaniny, záclony, koberce, luxusní podlahy, kované výrobky, starožitnosti, originální věci z jiných kultur, to vše dodá luxusnímu interiéru na osobitosti. 

 

Luxusní interiéry Bohemia Decor

 

LUXUSNÍ INTERIÉRY – NAŠE NABÍDKA 

V projektech luxusních interiérů, které realizujeme, se vždy snažíme kombinovat luxus, exkluzivitu, originalitu a pohodlí s funkčností, a to vše sladit v dokonalý celek. Doménou společnosti BOHEMIA DECOR jsou atypické luxusní interiéry, které se originálností odlišují od standartního proudu a podtrhují osobnost klienta. Luxusní interiéry navrhujeme podle přání a životního stylu klientů, barevně sladíme povrchy stěn a stropů s nábytkem a podlahovými krytinami, obklady, svítidly i bytovými doplňky. 

Vytváříme pro naše zákazníky luxusní interiéry, ve kterých se cítí příjemně. Dokážeme pochopit zákazníkova přání a jeho individuální styl. Každé z našich řešení je originál. Provádíme designové návrhy, které obnáší celkové řešení designu bytu a zcela nový ucelený styl interiéru. Do luxusních interiérů začleňujeme designové doplňky, nábytek, umělecká díla, šperky, ale také moderní technologii. Jsme otevření propojení historických architektonických prvků se špičkovými novinkami designu.

Umíme výborně pracovat s prostorem a barvami, známe vlastnosti různých materiálů; víme, jak na jejich údržbu; poznáme, které luxusní povrchy jsou vhodné pro vytvářený interiér. K našim nezbytným vědomostem patří samozřejmě také znalost stavebního zákona, elektroinstalačních, požárních a dalších předpisů. Luxusní interiéry, které vytváříme, umí proměnit obyčejný prostor v unikátní umělecké dílo.

Kompletní návrhy luxusních interiérů včetně barevného řešení povrchů stěn a stropů následně realizujeme. Naše odborné znalosti, dovednosti a zkušenosti v oblasti bytového designu a luxusních interiérů může využít každý z Vás. Záleží jen na povaze daného prostoru, Vašem vkusu, požadavcích, přáních a finančních možnostech. 

 

Luxusní interiéry Bohemia Decor

 

LUXUSNÍ INTERIÉRY – SLUŽBY 

Luxusní interiéry vytvořené našimi profesionály jsou vždy v souladu s představami a nároky klienta. Zde Vám přinášíme rámcový přehled nabízených služeb při kompletní realizaci luxusních interiérů

 • Úvodní konzultace o prostoru a přáních klienta, upřesnění jeho očekávání, potřeb a životního stylu.
 • Návrh koncepce, barevné ladění, styl a dispozice luxusního interiéru.
 • Vytvoření vizualizace luxusního interiéru.
 • Vytvoření projektové dokumentace.
 • Příprava rozpočtu pro realizaci projektu
 • Výběr jednotlivých materiálů pro povrchové úpravy stěn a stropů.
 • Realizace povrchových úprav stěn a stropů
 • Výběr vhodného osvětlení.
 • Výběr nábytku, dalšího vybavení a dekorací.
 • Volba bytového textilu.
 • Vytváření originálních prvků.
 • Zajištění dodavatelských firem na celé dílo.
 • Technický a autorský dohled nad veškerými pracemi.
 • Služby poskytujeme vždy v té nejvyšší kvalitě. 

LUXUSNÍ INTERIÉRY – JAKÉ POVRCHY VYTVÁŘÍME? 

Díky tomu že luxusní povrchy realizujeme již od roku 1997, můžeme našim zákazníkům nabídnout luxusní interiéry, které se vždy snaží zdůraznit osobitost daného konkrétního interiéru. Každému zákazníkovi nasloucháme a vycházíme vstříc všem jeho požadavkům, tak abychom mu dokázali poskytnout tu nejlepší službu. 

Luxusní interiéry dekorujeme pomocí maleb, štuků, stěrek, imitací betonových stěrek a dalších povrchových materiálů. Provádíme také patinování povrchů, vyrábíme a renovujeme různé dekorační prvky na stěny i stropy, jako jsou např. rozety, dekorační interiérové lišty, římsy atd. Zákazníkům, kteří si potrpí na skutečný luxus, nabízíme možnost získat na stěny luxusních interiérů drahý kov. Používáme techniky „plátkového zlata /stříbra“, „pozlacení”, „metalického povrchu“ a „zlatých dekoračních povrchů”. Takové luxusní povrchy dodají interiéru opravdovou prestiž. 

 

Luxusní interiéry Bohemia Decor

 

Luxusní interiéry můžeme také vyzdobit nádhernými freskami v moderním i klasickém stylu. Může jít o ornamentální výzdobu, krajinomalbu, zátiší, mytologické či biblické výjevy atp. Díky spolupráci s uměleckými malíři navíc můžeme zajistit i vytvoření zcela originálních uměleckých děl.

 

LUXUSNÍ INTERIÉRY – MATERIÁLY PRO LUXUSNÍ POVRCHOVOU ÚPRAVU STĚN A STROPŮ 

 • Benátský štuk - speciální štukatérská technika, kterou lze vytvořit naprosto hladký bezespárový povrch téměř nerozeznatelný od přírodního mramoru. Lze ho využít i vlhkých místnostech, jako jsou koupelny, sauny, wellness centra, bazény atd.
 • Betonová stěrka – tenkovrstvá cementová dekorační stěrka dokonale imitující pohledový beton. Vytváří bezespárový povrch použitelný všude tam, kde chcete získat betonový vzhled.
 • Travertino Romano - vytváří jedinečné imitace různých kamenných povrchů jako je např. pískovec, přírodní kámen, láva atd. Aplikace je možná jak v interiéru, tak v exteriéru.
 • Saténové efekty – speciální interiérové barvy nabízející jedinečné textury a světelné efekty. Při jejich aplikaci lze střídáním kontrastních matových a lesklých ploch docílit vzhledu vzácných hedvábných, brokátových či sametových tapet. 
 • Koupelnové a podlahové stěrky - jedinečný systém dekorativní povrchové úpravy vyvinuté exkluzivně pro stěny a podlahy ve vlhkých interiérových prostorách, jako jsou koupelny, wellness centra nebo kuchyně
 • Strukturální povrchy - moderní nátěrové materiály dokáží vytvořit řadu nečekaných efektů. Specificky strukturovaný povrch pryskyřičné malby například vyvolává iluzi bohatě zřasených textilních drapérií. Velmi dekorativní a prestižní záležitost

 

typy dekoračních povrchŮ

TRAVERTINO ROMANO

TRAVERTINO
ROMANO

TRAVERTINO ROMANO

TRAVERTINO ROMANO je dekorativní omítka, která věrně napodobuje vzhled přírodního travertinu. Na základě zpracování může nabývat řady podob s různou barevností. Používá se v interiéru i na vnější fasády a každé nemovitosti vtiskne eleganci i důstojnost odkazující na klasické italské vlivy.

detail
SATÉNOVÉ EFEKTY

SATÉNOVÉ
EFEKTY

SATÉNOVÉ EFEKTY

Toužíte po něčem opravdu výjimečném? Hledáte do svého interiéru malbu s intenzivním leskem a nevšední texturou? Právě vás by mohla nadchnout řada inovativních produktů renomované společnosti Oikos.

detail
BETONOVÉ STĚRKY

BETONOVÉ
STĚRKY

BETONOVÉ STĚRKY

Pryskyřičné a epoxidové stěrky napodobující beton získávají na stále větší oblibě. Spojte moderní krásu a odolnost pohledového betonu s jednoduchou aplikací stěrky.

detail
BENÁTSKÉ ŠTUKY

BENÁTSKÉ
ŠTUKY

BENÁTSKÉ ŠTUKY

Benátský štuk je prastarou štukatérskou technikou, která se dnes opět vrací do módy. Lze z něj totiž vytvářet neomezeně rozsáhlé plochy s vlastnostmi a vzezřením jednolitého mramoru. Takový dokonale hladký povrch je nejen krásný, ale také praktický. Nedrží se na něm prach, je omyvatelný a odolává vlhkosti i plísním.

detail
STRUKTURÁLNÍ POVRCH

STRUKTURÁLNÍ
POVRCH

STRUKTURÁLNÍ POVRCH

Moderní nátěrové materiály dokáží vytvořit řadu nečekaných efektů. Specificky strukturovaný povrch pryskyřičné malby například vyvolává iluzi bohatě zřasených textilních drapérií. Velmi dekorativní a prestižní záležitost.

detail
ŠABLONY A PATINA

ŠABLONY A
PATINA

ŠABLONY A PATINA

Mnohé malby, barvy či dekorace musejí teprve dozrát do krásy - získat tzv. patinu. I ve zbrusu novém interiéru ale můžete vytvořit patinový efekt. I na to už totiž existují speciální nátěry. Během několika minut tak můžete vtisknout stěnám hodnotu celých staletí. Anebo naopak patinování využít k moderním fantaziím. Záleží jen na vás!

detail
ZLATÉ DEKORACE

ZLATÉ
DEKORACE

ZLATÉ DEKORACE

Zlato je známkou nejvyšší hodnoty a prestiže. V portfoliu služeb společnosti Bohemia Decor proto nemůže chybět realizace povrchů pracujících se zlatem a dalšími drahými kovy.

detail
KOROZE POVRCHU

KOROZE
POVRCHU

KOROZE POVRCHU

Mnohé malby, barvy či dekorace musejí teprve dozrát do krásy - získat tzv. patinu. I ve zbrusu novém interiéru ale můžete vytvořit patinový efekt. I na to už totiž existují speciální nátěry. Během několika minut tak můžete vtisknout stěnám hodnotu celých staletí. Anebo naopak patinování využít k moderním fantaziím. Záleží jen na vás!

detail

Poptávka