Přejít k hlavnímu obsahu

Hledáte materiál, který dodá Vašemu interiéru jedinečnost, luxus a styl? Vsaďte na benátský štuk realizovaný společností BOHEMIA DECOR! Chcete vyměnit fádní bílou výmalbu za nevšední luxusní povrchy, které hned tak někdo nemá? Máte na zdech praskliny, které je potřeba opravit stěrkou? Pak je luxusní benátský štuk, věrně imitující hladký mramor, pro Vás tou nejlepší volbou. Benátský štuk je speciální dekoratérská technika, která se původně používala pro výzdobu kostelů nebo historických a reprezentativních sídel bohatých měšťanů v Itálii. V posledních letech se díky svým skvělým vlastnostem hojně využívá i v domácnostech, kde je k vidění nejen na stropech a zdech, ale např. také ve vstupních halách, na schodištích, krbech a dokonce i v koupelnách či kuchyních. 

Benátský štuk realizovaný společností BOHEMIA DECOR představuje luxusní úpravu povrchů, která přináší jedinečný, a na rozdíl od klasické výmalby, také trvalý zdobný a originální efekt. Velmi zajímavé jsou jeho možnosti, které nabízejí hladký i strukturovaný povrch, mat nebo lesk, perleťové efekty, imitaci kamene či kovu. Společnost BOHEMIA DECOR dokáže pomocí této speciální dekorační techniky proměnit jakýkoliv interiér v elegantní a okázalý prostor, ve kterém se přenesete o mnoho staletí zpět. Záleží jen na Vašich přáních a finančních možnostech. 

Luxusními povrchovými úpravami interiérů se zabýváme již od roku 1997 a dokážeme v tomto oboru to, co u nás ovládá jen několik málo firem. Techniku benátský štuk realizujeme zpravidla v regionu Praha, ale není pro nás po dohodě se zákazníkem problém dojet kamkoliv v republice.

Benátský štuk cena za m2 

Uvažujete-li, o tom že si pořídíte do svého interiéru benátské štuky, jistě Vás bude zajímat, jaká bude jeho cena za metr2. Cena benátského štuku za metr2 je vždy individuální a liší se v závislosti na použitých materiálech a jejich množství, stavu podkladu, členitosti interiéru, množství použitých odstínů a konkrétních požadavcích zákazníka. Vždy je nutné vzít také v úvahu vzdálenost do místa provádění, velikost zakázky a další podmínky pro práci. 

Vypracovat cenovou nabídku na aplikaci benátského štuku může společnost BOHEMIA DECOR po předchozím prohlédnutí stávajícího stavu povrchů a konzultaci s Vámi s ohledem na výběr materiálu. Cenu aplikace luxusního povrchu benátský štuk Vám společnost BOHEMIA DECOR vypracuje vždy nezávazně a zdarma. 

Cena za m2 benátského štuku může být v rozsahu 900 - 1.500 Kč. Uvedené ceny jsou orientační, ale praxí odzkoušené. Ke každé kalkulaci aplikace luxusního povrchu benátský štuk přistupujeme individuálně dle dané situace a dispozic. Vzhledem k tomu, že se však jedná o dlouhodobou investici, která by měla být kvalitní a nadčasová, rozhodně se nevyplatí se na ní šetřit. 

Společnost BOHEMIA DECOR zaručuje  prvotřídní  služby a dokonalý  výsledek. Ke každé zakázce přistupujeme individuálně a přání zákazníka je u nás vždy na prvním místě. Výsledek naší odborně provedené práce Vás příjemně překvapí! 

Benátský štuk cena za metr – co to je a jak se tvoří? 

Benátský štuk je speciálně namíchaná směs vápence a mramoru, která je po vytvrdnutí velmi odolná, a to i proti vlhkosti. Původní technika nanášení benátského štuku se skládala ze sedmi fází. Díky moderním technologiím a materiálům postupně ubývaly a aktuálně používaná technika se skládá pouze ze tří vrstev v prvotřídní kvalitě. Benátský štuk se vyrábí v mnoha odstínech a díky tomu se také může lišit jeho cena. Lze ho aplikovat i na místa, kde by klasický mramor mohl narušit statiku, např. výklenky, sloupy či oblouky. 

Každá ze tří fází nanášení benátského štuku je třeba od sebe oddělit několikahodinovými pauzami, aby daná vrstva vždy kvalitně ztuhla. První fáze spočívá ve vytmelení podkladové zdi a pečlivém vybroušení. Ve druhé fázi se na připravený povrch nanáší podkladová vrstva štuku, na kterou je ve třetí fázi nanesena finální barva. Překrývání jednotlivých vrstev vytváří jeho charakteristickou kresbu. Po zaschnutí a vyleštění se benátský štuk mění v dokonalou kopii leštěného mramoru, ale oproti mramoru má jednolitý povrch a je absolutně beze spár. 

Společnost BOHEMIA DECOR umí zrealizovat benátský štuk, jako vysoce lesklý, hladký a luxusní povrch, který dodá interiéru reprezentativnost a osobitost. Ojedinělátechnologie benátského štuku vytvoří v interiéru nečekané efekty, které žádný jiný povrch nedokáže. Lesk benátského štuku opticky zvětšuje prostor a dodá mu pocit vzdušnosti. Benátský štuk od společnosti BOHEMIA DECOR dodá Vašemu interiéru jedinečný luxus a originalitu. 

Benátský štuk cena za metr – výhody 

Benátský štuk je výbornou alternativou keramických obkladů i vinylových tapet. Lze jej aplikovat víceméně na jakýkoliv povrch a jeho cena je víceméně s ostatními technikami a materiály srovnatelná.  Není problém ho použít na cihly, beton, sádrokarton, PVC či dřevo.

Za největší výhody benátského štuku se považuje jeho vysoká odolnost ajednoduchý vzhled, který je však okázalýa luxusně vypadající. Jeho povrch je paropropustný, voděodolný a tím pádem také omyvatelný, takže ho lze bez problémů aplikovat například do koupelen, kuchyní, saun, wellness center či jiných místností, kde je vysoká vlhkost a na povrchovou úpravu stěn a odolnost jsou kladeny vysoké nároky 

Benátský štuk je vysoce lesklý a se zrcadlovým odrazem, který opticky rozšiřuje prostor. Díky hladkému, lesklému a tvrdému povrchu odpuzuje prach, takže vyžaduje jen minimální údržbu setřením vlhkým hadrem. Barevnost benátského štuku je prakticky neomezená a výběr barvy má také vliv na jeho konečnou cenu. 

Benátský štuk cena za metr – naše nabídka 

Společnost BOHEMIA DECOR nabízí kromě benátského štuku také mnoho dalších technik luxusních povrchových úprav, které dokážou změnit jakýkoliv interiér k nepoznání. Benátský štuk Vám představíme v grafickém návrhu, poradíme Vám se správným výběrem materiálu a barevného odstínu, ale hlavně s vysokou řemeslnou precizností provedeme realizaci. Vždy se snažíme vyhovět přání zákazníka, respektujeme jeho přání a předem stanovená cena je pro nás závazná. 

Sledujeme současné moderní trendy v materiálech používaných pro luxusní povrchové úpravy, přinášíme nové nápady při dekorování interiérů a dodáváme vytvářenému interiéru osobitost. Používáme pouze dlouhodobě ověřené a vysoce kvalitní materiály od špičkových evropských výrobců nátěrových hmot.  

Vážíme si každého zákazníka, naším cílem je jeho spokojenost i splnění všech požadavků a představ. Garantujeme seriózní smluvní podmínky, vysokou odbornou úroveň prací, dodržení požadované kvality díla, záruční i pozáruční servis.