Přejít k hlavnímu obsahu

Moderní a velmi oblíbený způsob úpravy povrchů zdí, podlah, schodů a dalších interiérových ploch jsou v současnosti pohledové stěrky, jejichž cena je velmi příznivá. Díky jejich skvělým vlastnostem se hojně využívají jak v domácnostech, tak zejména v různých komerčních, reprezentačních i historických prostorách, kterým dodávají dokonalou iluzi luxusu a netradičního designu za přijatelnou cenu. Existuje mnoho používaných variant jejich zpracování, záleží jen na tom, co si vy sami představujete.

Pohledové stěrky cena – co nabízíme? 

Hledáte-li materiály, které by dodaly Vašemu interiéru jedinečnost, luxus a styl, vsaďte na pohledové stěrky od společnosti BOHEMIA DECOR! Pohledové stěrky nabízejí nečekané možnosti úprav interiéru – naprosto hladký mramorový i strukturovaný povrch, mat nebo lesk, perleťové či zlaté efekty, napodobení betonu, kamene, či kovu. Společnost BOHEMIA DECOR dokáže pomocí aplikace pohledových stěrek proměnit jakýkoliv interiér v elegantní a okázalý prostor. 

Pohledové stěrky realizované společností BOHEMIA DECOR představují luxusní povrchové úpravy stěna stropů, které přináší jedinečný, trvalý, zdobný a originální efekt a cena, za kterou lze pohledové stěrky pořídit Vás mile překvapí. Záleží jen na Vašich přáních a finančních možnostech. 

Společnost BOHEMIA DECOR zaručuje  prvotřídní  služby a dokonalý  výsledek provedené práce. Cena za pohledové stěrky, kterou Vám slíbíme, bude vždy dodržena! Ke každé zakázce přistupujeme individuálně a přání zákazníka je u nás vždy na prvním místě. Budete překvapeni, co umíme špachtlemi a štětci v interiérech vytvořit! 

Pohledové stěrky cena – jaká je cena? 

Jestliže uvažujete o tom, že by Váš interiér mohly zdobit pohledové stěrky, jistě Vás velmi zajímá, jaká je jejich cena. Cena za pohledové stěrky je vždy individuální a odlišuje se podle druhu použitých materiálů a jejich množství, stavu podkladu, na které se pohledové stěrky nanášejí, členitosti interiéru, množství použitých odstínů či pigmentů a zejména na konkrétních požadavcích zákazníka a celkové složitosti zakázky. V ceně za pohledové stěrky se také odrazí vzdálenost do místa realizace, velikost zakázky a všechny další podmínky pro práci. 

Vypracovat cenovou nabídku na realizaci pohledových stěrek do Vašeho interiéru může společnost BOHEMIA DECOR až po předchozím prohlédnutí místa, kde se budou pohledové stěrky aplikovat, stávajícího stavu povrchů, výběru vhodných materiálů a techniky aplikace a samozřejmě po konzultaci s Vámi.

Cenovou kalkulaci na pohledové stěrky od společnosti BOHEMIA DECOR vypracujeme pro zákazníka zdarma! Ke každé kalkulaci povrchů realizovaných z pohledových stěrek přistupujeme individuálně dle dané situace a dispozic. Vzhledem k tomu, že jedná o dlouhodobou investici, která by měla být kvalitní a nadčasová, rozhodně se nevyplatí na ní šetřit. 

Pohledové stěrky cena – co umíme? 

Společnost BOHEMIA DECOR nabízí mnoho technik realizací luxusních pohledových stěrek za příznivou cenu, jejichž použití dokáže změnit jakýkoliv interiér k nepoznání. Pohledové stěrky Vám nejdříve představíme v grafickém návrhu jejich konečné podoby v interiéru, poradíme Vám se správným výběrem materiálu, barevného odstínu i struktury povrchu, a s vysokou řemeslnou precizností provedeme realizaci díla. Vždy se snažíme vyhovět přání zákazníka, respektujeme jeho přání a předem stanovená cena za pohledové stěrky je pro nás závazná. 

Neustále sledujeme současné moderní trendy v materiálech používaných nejen pro pohledové stěrky, při dekorování interiérů přinášíme nové nápady a snažíme se dodat vytvářenému interiéru originalitu, osobitost a styl. 

Kromě pohledových stěrek nabízíme také další luxusní dekorace povrchů interiérů pomocí různých speciálních maleb, štuků, tapet a dalších povrchových materiálů. Provádíme patinace a postaršení povrchů, umíme realizovat hlazené omítky i různé textury, renovujeme i vyrábíme různé zdobné prvky na stěny a stropy, např. dekorační lišty, římsy, rozety atd. Mezi naše speciality patří výzdoba interiérů freskami v moderním i klasickém stylu, a toužíte-li po skutečně výjimečné výzdobě svého domova, můžeme Vám nabídnout také uměleckou malbu. 

Pohledové stěrky cena – příklady 

Při naší práci používáme pouze dlouhodobě ověřené a vysoce kvalitní materiály na pohledové stěrky od špičkových evropských výrobců, jejichž cena je pro naše zákazníky přijatelná. 

 • Benátské štuky - speciální pohledové stěrky, jejíž pomocí je možné realizovat naprosto hladký bezespárový povrch, který je téměř nerozeznatelný od přírodního mramoru. Jedná se prodyšný, paropropustný a voděodolný povrch, který se využívá i míst s vysokou vlhkostí.
 • Travertino Romano – tyto luxusní pohledové stěrky umí vytvořit jedinečné imitace různých kamenných povrchů jako je např. pískovec, přírodní kámen, láva atd. Aplikace je možná jak v interiéru, tak v exteriéru.
 • Napodobení pohledového betonu – tyto tenkovrstvé pohledové stěrky dokážou naprosto dokonale napodobit pohledový beton. Je možné je použít jak ve vnitřním, tak i ve vnějším prostředí, a lze je aplikovat téměř na jakýkoliv povrch. Vytváří odolný bezespárový povrch použitelný všude tam, kde chcete získat betonový vzhled. 

Pohledové stěrky – výhody 

 • oproti klasickým materiálům (mramor, beton atd.) je za pohledové stěrky velmi příznivá cena
 • široká škála způsobů aplikace, obrovské množství dekorů, textur a barevných odstínů
 • možnost aplikace na jakýkoliv podklad
 • voděodolnost a paropropustnost vybraných typů stěrek (lze je použít i do velmi vlhkého prostředí)
 • pohledové stěrky vytvářejí dokonale celistvý povrch - absence spár
 • možnost lokální opravy v případě poškození
 • odolnost proti vlhkosti a prachu
 • barevná stálost
 • jednoduchá a snadná údržba
 • díky mimořádné odolnosti dlouhá životnost
 • nulový odpad při aplikaci
 • rychlost aplikace