Přejít k hlavnímu obsahu

Přemýšlíte o tom, že ve Vašem interiéru změníte výmalbu tak, aby připomínala elegantní styl renesančních paláců? Přejete si mít ve vstupní hale svojí firmy na stěnách hladký a dokonale lesklý mramor? Bydlíte v moderním loftu a chtěli byste, aby jeho atmosféru podtrhly minimalistické betonové dekorační stěrky? Nebo máte nový luxusní byt, který již stačí jen vymalovat, a chcete být ve výběru barev odvážnější? Když víte jak na to, je možné pomocí luxusních interiérových barev i byt v panelovém domě proměnit v luxusní rezidenci. Luxusní interiérové barvy z nabídky společnosti BOHEMIA DECOR, jsou přesně to, co pro luxusní povrchové úpravy stěn potřebujete.

Luxusní interiérové barvy – moderní trendy 

Barevné ztvárnění interiérů rozhodně nekončí volbou vhodného odstínu luxusní interiérové barvy, ale i dekor a struktura, ať už jsou výrazné nebo zcela nenápadné, hrají svou nezastupitelnou roli. Design interiérů se dá v dnešní době pomocí luxusní interiérové barvy snadno proměnit na originální a jedinečný styl, který vytvoří úžasný celek, kde se budete cítit příjemně s přáteli, kolegy nebo s rodinou.

Všechny barvy v interiéru by měly být dohromady ladící a dobře vyvážené. K luxusním interiérovým barvám na stěnách a stropech, je vhodné vyváženě nakombinovat i vše ostatní, tedy nábytek, podlahy a dveře. Luxusní interiérové barvy sladěné s nábytkem, osvětlením, obrazy, dveřmi, podlahovými krytinami a dalšími doplňky interiéru společně vytvoří dokonalou harmonii a postarají se o Vaše celkové pohodlí. Luxusní interiérové barvy jsou správnou volbou pro všechny, kteří chtějí ozvláštnit interiér a dodat mu nevšední design, originalitu a nový půvab. 

U společnosti BOHEMIA DECOR si můžete zvolit barevný odstín, dekor či strukturu luxusní interiérové barvy, která splní všechna Vaše přání a sny. Samozřejmostí je, že Vám s výběrem vhodné luxusní interiérové barvy poradíme a namícháme pro Vás libovolný odstín, přesně podle Vašich požadavků.

Luxusní interiérové barvy – naše nabídka 

Luxusní interiérové barvy aplikované odborníky ze společnosti BOHEMIA DECOR dokážou vytvořit neopakovatelnou atmosféru v každém interiéru, v historických domech i novostavbách. Umíme výborně pracovat s barevnými kombinacemi v prostoru, dokonale známe všechny vlastnosti používaných luxusních interiérových barev, dokážeme doporučit, kterou techniku a jaké luxusní interiérové barvy jsou pro daný interiér ty nejvhodnější. Díky tomu, že luxusní povrchové úpravy stěn a stropů pomocí luxusních interiérových barev vytváříme již od roku 1997, můžeme našim zákazníkům v tomto oboru nabídnout vysokou kvalitu. 

Luxusní interiérové barvy, které při realizaci luxusních povrchových úprav používáme, si pečlivě vybíráme. Našimi dodavateli luxusních interiérových barev jsou pouze špičkové evropské firmy, které vyrábějí značkové luxusní interiérové barvy té nejvyšší kvality, např. italská firma Oikos nebo německá firma Zero. V naší nabídce luxusních interiérových barev nechybí žádný z nejrozšířenějších typů nátěrových hmot pro vnitřní použití. V jejich produktovém portfoliu jsou akrylátové i silikátové barvy, řada lazur, disperzních i paropropustných barev, barvy plastické, protiplísňové i multifunkční. 

Luxusní interiérové barvy – co umíme 

Luxusní interiérové barvy lze zpracovávat mnoha technikami, možností jejich kombinací je téměř nekonečno. Na základě našich dlouhodobých zkušeností s realizací luxusních úprav povrchů stěn a stropů umíme  s pomocí luxusních interiérových barev vytvořit neopakovatelné, originální a jedinečné interiérové variace. Můžeme Vám nabídnout naše dlouholeté zkušenosti, s různými druhy interiérů, od moderních po historické. Bez problémů se vypořádáme i s opravdu složitými a náročnými zakázkami, kdy je potřebné citlivě přistupovat k architektonickým či uměleckým prvkům v interiéru.

Pomocí luxusních interiérových barev, dokážeme proměnit obyčejné stěny interiéru v unikátní umělecké dílo. Záleží jen na povaze daného prostoru, vašem vkusu, požadavcích, přáních a finančních možnostech. Nabízíme např. dekoraci povrchů stěn freskami, benátskými štuky, různými imitacemi přírodních materiálů či pohledového betonu, perleťovými a saténovými barvami či metalickými materiály, kdy aplikací speciálního metalického materiálu dodáme Vašemu interiéru opravdovou originalitu a luxusní vzhled. Naše společnost je připravená aplikovat luxusní interiérové barvy v jakémkoliv interiéru. 

Vážíme si každého zákazníka, naším cílem je jeho spokojenost i splnění všech požadavků a představ. Garantujeme seriózní smluvní podmínky, vysokou odbornou úroveň prací, dodržení požadované kvality díla, záruční i pozáruční servis. 

Luxusní interiérové barvy – benátské štuky

Tyto luxusní interiérové barvy jsou synonymem elegance. Benátské štuky jsou luxusní dekorativní malby, které Vás určitě zaujmou a Vašemu interiéru dodají neodolatelný luxusní vzhled. Pomocí této speciální techniky lze vytvořit na stěnách originální povrch téměř nerozeznatelný od přírodního mramoru. Benátský štuk je vysoce odolný proti vodě a plísním, lze ho použít do prostor jako je koupelna, wellness centrum, sauna či bazén. Touto technikou lze malovat i různé ornamenty a figurální motivy.

Luxusní interiérové barvy - zlaté  a metalické dekorace

Zákazníkům, kteří si potrpí na skutečný luxus, můžeme nabídnout i luxusní interiérové barvy, jejichž aplikací lze vtvořit metalický povrch, který dokáže interiéru dodat opravdovou prestiž. Používáme techniku „plátkového zlata /stříbra“, „pozlacení”, „metalického povrchu“ a „povrch zlatého prášku”. Výsledný metalický efekt se odvíjí nejen od povahy konkrétního kovu, ale také od aplikační metody i požadovaného odstínu. 

Luxusní interiérové barvy – nástěnné malby

Luxusní interiérové barvy lze použít také pro výzdobu interiérů freskami a uměleckými malbami v moderním i klasickém stylu. Lze jimi vytvořit ornamentální výzdobu, krajinomalbu, zátiší, mytologické či biblické výjevy atp. Tyto luxusní interiérové barvy se aplikují buď na suchou, nebo na čerstvou, ještě vlhkou omítku. Ve spolupráci s uměleckými malíři pro Vás můžeme pomocí luxusních interiérových barev vytvořit zcela originální umělecká díla. 

Luxusní interiérové barvy – perleťové a saténové malby

Perleťové a saténové malby lze vytvářet pomocí luxusních interiérových barev renomované italské společnosti Oikos. Jejich speciální aplikací a střídáním kontrastních matových a lesklých ploch dokážeme napodobit vzácné hedvábně sametové tapety používané v období evropské renesance.