Přejít k hlavnímu obsahu

Dekorativní malby – ostatní povrchy

Přejete si mít ve svém bytě na stěnách hladký a dokonale lesklý mramor? Bydlíte v moderním loftovém bytě a chtěli byste, aby jeho industriální atmosféru podtrhl pohledový beton? Inspirovali jste se luxusními tapetami v zámeckých komnatách a toužíte po tom, mít takový luxus ve své ložnici? Přejete si vstupní halu vašeho domu vyzdobit technikou starých antických mistrů? Vlastníte restauraci a chcete okouzlit hosty stylovou obrazovou výzdobou stěn třeba ve formě horské krajiny? Všechna tato přání dokážou splnit dekorativní malby realizované společností BOHEMIA DECOR!

Dekorativní malby – možnosti

Místo klasického nátěru zdí, stojí zato zkusit i něco zcela jiného – dekorativní malby. Dekorativní malby jsou správnou volbou pro každého, kdo chce ozvláštnit interiér a dodat mu nevšední design, originalitu a nový půvab.Pomocí vhodné kombinace techniky, barev a materiálů lze v interiéru navodit jedinečnou správnou atmosféru a také dotvářet celý prostor.Jakou atmosféru bude mít interiér, o tom rozhodují právě techniky použité na dekorativní výmalby zdí. Dekorativní malby dokážou proměnit každý interiér v individuální designový prostor. 

Dekorativní malby provedené odborníky ze společnosti BOHEMIA DECOR dokážou vytvořit neopakovatelnou atmosféru v každém interiéru, v historických domech i novostavbách.  Pro luxusní povrchovou úpravu stěn v interiéru, nabízíme mnoho možností dekorativních maleb. Klasicky zařízený interiér si žádá krásné dekorativní malby korespondující s nábytkem a koberci, např. benátské štuky nebo antické zeminy, případně imitace přírodních materiálů či brokátové či damaškové tkaniny. Moderní novostavba zase volá po použití materiálů imitujících přírodní kámen, stavební kvádry nebo pohledový beton.

Dekorativní malby – naše nabídka 

Doménou společnosti BOHEMIA DECOR  jsou atypické individuální interiéry, které podtrhují osobnost klienta a chtějí se odlišit od standardního proudu. Služby společnosti BOHEMIA DECORjsou správnou volbou pro ty, kteří chtějí vyměnit obyčejnou barevnost svého interiéru za dekorativní malby, eleganci a špičkový design.

Můžeme Vám nabídnout naše dlouholeté zkušenosti, s různými druhy interiérů, od moderních po historické. Bez problémů se vypořádáme i s opravdu složitými a náročnými zakázkami, kdy je potřebné citlivě přistupovat k architektonickým či uměleckým prvkům v interiéru. Můžeme vám nabídnout dekorativní malby, speciální štukatérské práce, výrobu a restaurování ozdobných tvarových prvků stěn atd.

Umíme výborně pracovat s prostorem a barevnými kombinacemi, známe vlastnosti různých materiálů používaných na dekorativní malby; víme, jak je udržovat a dokážeme doporučit, kterou techniku a jaký materiál je vhodný pro daný interiér. Díky tomu, že dekorativní malby realizujeme již od roku 1997 a spolupracujeme s vyhlášenými evropskými výrobci nátěrových materiálů, můžeme našim zákazníkům nabídnout jen tu nejvyšší kvalitu. 

Dekorativní malby, které realizujeme, umí proměnit obyčejné stěny interiéru v unikátní umělecké dílo, které rozzáří jakýkoliv prostor. Je jedno, jestli zda budete požadovat minimalistický pohledový beton nebo honosné benátské štuky. Záleží jen na povaze daného prostoru, vašem vkusu, požadavcích, přáních a finančních možnostech.

Dekorativní malby – co umíme 

Dekorativní malby lze vytvářet mnoha technikami, možností jejich provedení je téměř nekonečno. Do naší nabídky patří různé patinace a postaršení povrchů, benátské štuky, napodobení pohledového betonu či různé textury a imitace dřeva nebo trámů. Mezi naše speciální dekorativní malby patří také výzdoba freskami v moderním i klasickém stylu. Není pro nás problém na přání zákazníka zrealizovat jakoukoliv uměleckou malbu, např. ornamenty, mytologické či biblické výjevy, krajinomalbu či zátiší.

Na základě našich dlouhodobých zkušeností s realizací dekorativních maleb pro Vás vytvoříme neopakovatelné interiérové variace, každá námi provedená dekorativní malba interiéru je originální a jedinečná. Oslovte nás a my Vám poradíme tu nejlepší dekorativní malbu na zdi Vašeho interiéru.

Dekorativní malby - nástěnná malba

Mezi naše speciality patří výzdoba interiérů nádhernými freskami v moderním i klasickém stylu, a toužíte-li po skutečně výjimečné výzdobě svého domova, můžeme Vám nabídnout také uměleckou malbu. Může jít ornamentální výzdobu, krajinomalbu, zátiší, mytologické či biblické výjevy atp. Technologicky se tato dekorativní malba provádí buď na suchou, nebo na čerstvou, ještě vlhkou omítku (fresky). Díky spolupráci s uměleckými malíři navíc můžeme zajistit také vytvoření zcela originálních uměleckých děl.

Dekorativní malby - zlaté dekorace

Zákazníkům, kteří si potrpí na skutečný luxus, můžeme nabídnout možnost získat metalické dekorativní malby. Používáme techniky „plátkového zlata /stříbra“, „pozlacení”, „metalického povrchu“ a „povrch zlatého prášku”. Tyto dekorativní malby dodají interiéru opravdovou prestiž.

Dekorativní malby – benátské štuky

Dekorativní malby z benátského štuku jsou realizoványspeciální štukatérskou technikou, kterou umíme vytvořit na stěnách originální povrch nerozeznatelný od přírodního mramoru. Dekorativní malby  vyrobené technologií benátského štuku jsou bezespárové, jednolité a hladké. Umožňuje nejen aplikaci na celé stěny, ale touto technikou lze malovat i různé ornamenty a figurální motivy.

Dekorativní malby – perleťové a saténové malby

Tyto dekorativní malby vytváříme pomocí speciálních interiérových barev renomované italské společnosti Oikos, které přinášejí dosud neznámé textury a světelné efekty do světa interiérového designu. Střídáním kontrastních matových a lesklých ploch dokážeme napodobit vzácné hedvábně sametové tapety používané v období evropské renesance.

Dekorativní malby - napodobení pohledového betonu

Napodobení pohledového betonu je speciální tenkovrstvá cementová stěrka, které naprosto dokonale imituje pohledový beton. Vytváří bezespárový povrch použitelný všude tam, kde chcete získat betonový vzhled. Tyto dekorativní malby jsou použitelné ve vnitřním i vnějším prostředí a lze je aplikovat téměř na jakýkoliv povrch.

Dekorativní malby – vyberte si nás

Každému zákazníkovi nasloucháme a vycházíme vstříc všem jeho požadavkům, tak abychom mu dokázali poskytnout tu nejlepší službu. Moderní dekorační malby realizované společností BOHEMIA DECORse vždy snaží zdůraznit osobitost daného konkrétního interiéru.

Vážíme si každého zákazníka, naším cílem je jeho spokojenost i splnění všech požadavků a představ. Garantujeme seriózní smluvní podmínky, vysokou odbornou úroveň prací, dodržení požadované kvality díla, záruční i pozáruční servis.