Přejít k hlavnímu obsahu

Také vždy zálibně koukáte na luxusní interiéry v lifestyleových magazínech? Na fotky prezidentských apartmá v pětihvězdičkových hotelech? Na letní prázdninové rezidence hollywoodských celebrit? Chcete zaujmout luxusním interiérem zákazníka nebo obchodního partnera? Záleží vám na tom, aby se u vás všichni cítili dobře a rádi se k Vám vraceli? Luxusní interiéry a povrchy stěn, elegantní nábytek a originální doplňky však nemusí být jen obrázky v časopisu. Můžou se pro Vás stát realitou. Stačí využít nabídky společnosti BOHEMIA DECOR, která vytváří originální a promyšlené luxusní interiéry Praha v soukromých i komerčních prostorách. 

Luxusní interiéry Praha – jak pracujeme 

Pro naše zákazníky navrhujeme a realizujeme originální luxusní interiéry, podtrhující jejich životní styl. Náš návrh je zhmotněním představ zákazníka do konkrétního designového řešení luxusního interiéru, které vychází z našich dlouholetých zkušeností. Pracujeme pouze s kvalitními materiály prověřených značek, navrhujeme povrchy zdí, máme cit pro barvy a světlo v interiéru. Dokážeme si chytře poradit s daným prostorem a vytvořit luxusní interiéry Praha, které mají nápad, styl a respektují potřeby zákazníka.

Navrhujeme a zajišťujeme kompletní realizaci luxusních interiérů Praha včetně autorského dozoru. Můžete se spolehnout na naše vysoce odborné a technické znalosti. Provádíme designové návrhy, které obnáší celkové řešení designu interiéru a jeho zcela nový ucelený styl.  Do luxusních interiérů začleňujeme designové doplňky, nábytek, umělecká díla, šperky, ale také moderní technologii. Jsme otevření propojení historických architektonických prvků se špičkovými novinkami interiérového designu. Každé z našich řešení luxusních interiérů Praha je originál

V luxusních interiérech Praha, které navrhujeme a realizujeme, se vždy snažíme kombinovat luxus, exkluzivitu, originalitu a pohodlí s funkčností, a to vše sladit v dokonalý celek. Naší doménou jsou atypické luxusní interiéry Praha, které se svou jedinečností naprosto odlišují od standardního proudu a podtrhují osobnost klienta. Luxusní interiéry Praha vždy realizujeme podle přání a životního stylu klientů, barevně sladíme povrchy stěn a stropů s nábytkem a podlahovými krytinami, obklady, svítidly i bytovými doplňky. Záleží jen na povaze daného prostoru, vkusu, požadavcích, přáních a finančních možnostech zákazníka. 

Luxusní interiéry Praha - proč spolupracovat s námi 

 • Naše řešení luxusních interiérů jsou originální, inovativní a funkční. Námi realizované luxusní interiéry jsou promyšlené z pohledu použitých materiálů i údržby. Využíváme špičkové materiály, nové technologie a spolupracujeme s dlouhodobě prověřenými firmami.
 • Jsme tým profesionálů. V oboru luxusních interiérů Praha a luxusních povrchových úprav zdí pracujeme již od roku 1997. Klademe důraz na inovace a funkční řešení interiéru.
 • Máme širokou síť šikovných řemeslníků a dodavatelů vysoce kvalitních materiálů. Luxusní interiéry Praha jsou realizovány s vysokou řemeslnou úrovní prací.
 • Nabízíme zodpovědnost, záruční a pozáruční servis. Garantujeme seriózní smluvní podmínky, dodržujeme nasmlouvanou kvalitu díla, cenová kalkulace je pro nás závazná.
 • Pracujeme rychle a efektivně. Při realizaci zakázky na luxusní interiér se zákazníkovi plně věnuje interiérový designér, který navrhuje a koordinuje celý projekt i práci jednotlivých členů týmu.
 • K našim nezbytným vědomostem patří také znalost stavebního zákona, vyhlášek, elektroinstalačních, požárních a dalších předpisů. 

Luxusní interiéry Praha – naše nabídka 

Společnost BOHEMIA DECOR Vás provede realizací luxusního interiéru Praha krok za krokem. Ke každému projektu luxusního interiéru přistupujeme individuálně. Vše u nás začíná dokonalým seznámením s daným prostorem a konzultacemi se zákazníkem, při kterých si vyslechneme jeho potřeby a přání. Následně náš designér vypracuje návrh luxusního interiéru, který se obvykle skládá z návrhů na povrchové úpravy stěn, dispozičního řešení prostoru a výběru materiálů. Luxusní interiéry Praha vytvořené našimi profesionály jsou vždy v souladu s představami a nároky klienta.

Luxusní interiéry Praha  - nabízené služby 

 • Úvodní prohlídka prostoru a konzultace požadavků klienta, upřesnění jeho očekávání a životního stylu.
 • Vytvoření projektové dokumentace a vizualizace luxusních interiérů
 • Návrh celkové koncepce, barevné ladění, styl a dispozice luxusního interiéru.
 • Příprava detailního rozpočtu pro realizaci projektu luxusního interiéru.
 • Výběr jednotlivých materiálů pro povrchové úpravy stěn, stropů a podlah.
 • Zajištění dodavatelských firem na celé dílo.
 • Realizace luxusních povrchových úprav stěn a stropů.
 • Výběr vhodného osvětlení, nábytku, dekorací a dalšího vybavení interiéru
 • Volba bytového textilu.
 • Vytváření originálních prvků.
 • Technický a autorský dohled nad veškerými pracemi.

Luxusní interiéry Praha – jaké povrchy umíme v interiéru vytvořit? 

V rámci návrhu a realizace luxusních interiérů Praha vytvoříme povrchové úpravy stěn a stropů, které budou dokonale ladit s celkovou koncepcí interiéru. Povrchové úpravy realizujeme pomocí speciálních štukatérkých prací, aplikací různých luxusních stěrek, maleb, tapet, napodobení betonu a dalších technologií a materiálů. Do naší nabídky patří také dekorační lišty, rustikální imitace trámů, podlahové lišty, zdobné prvky na stěny i strop, rozety, římsy, různé textury a imitace dřeva, patinace a postaršení povrchů, hlazené omítky, benátské štuky atd. 

Luxusní interiéry Praha můžeme také vyzdobit jedinečnými freskami v moderním či klasickém stylu, a je-li Vaším snem skutečně výjimečná výzdoba interiéru, můžeme pro Vás zrealizovat také uměleckou malbu podle Vašeho přání. Můžeme Vám nabídnout nejen ornamentální výzdobu, ale např. mytologické či biblické výjevy, krajinomalbu, zátiší i portréty.

Mezi naše speciální luxusní povrchové úpravy patří také nabídka zlatých, stříbrných a metalických povrchů. Ojedinělou technikou „plátkového zlata/stříbra“, „pozlacení”, „metalického povrchu“ a „zlatého prášku” můžeme dodat Vašemu luxusnímu interiéru opravdovou prestiž.