Přejít k hlavnímu obsahu

Nevíte si rady při zařizování interiéru domácnosti či firmy, který by přesně vystihoval vaši osobnost a splňoval všechny vaše představy? Toužíte po exkluzivitě, originalitě, luxusu a praktičnosti? Hledáte spolehlivou firmu, která zrealizuje luxusní interiér Vašich snů? Nemáte čas shánět a ladit k sobě jednotlivé části interiéru? 

Navrhnout atraktivní a originální pojetí luxusního interiéru není jednoduché. Pokud chcete získat dokonalý a luxusní interiér, není možné řešit jeho jednotlivé prvky odděleně, protože vše se vším souvisí. Svěřte své představy do rukou společnosti BOHEMIA DECOR a získáte esteticky jedinečný, funkční a luxusní interiér, uzpůsobený ergonomicky danému účelu využití s ideální interakcí člověka a prostoru. Vaše představy o dokonalém a luxusním interiéru spojíme s našimi dlouholetými zkušenostmi a vytvoříme pro vás originální návrh luxusního interiéru, který dokonale splní všechny Vaše požadavky.

Luxusní interiér – design a praktičnost

Luxusní interiér v sobě spojuje dokonalý soulad designu a praktičnosti, tak aby abyste se v něm cítili příjemně a pohodlně nejen vy, ale i všichni Vaši hosté. Na designu luxusního interiéru se podílí mnoho jednotlivých detailů. Pokud se je podaří efektivně propojit, vznikne dokonalý, osobitý a elegantní prostor.

Velmi důležité v luxusním interiéru jsou všechny prvky designu – podlahové krytiny, záclony, závěsy, koberce, originální potahy nábytku, ručně vyráběné doplňky, kování na dveřích a oknech, vitráže, starožitnosti atd. Základem všeho je však dokonalé provedení povrchů zdí a stropů, a proto jejich pokrytí musí vypadat perfektně! Dobrá kombinace barev, dekorů a textur povrchů dokáže v člověku vyvolat krásné emoce vždy, když danou místností projde. Záleží na všem - na celkové kombinaci barev a přirozeném skloubení zdánlivě jednoduchých detailů. 

Speciální dekorační povrchy realizované společností BOHEMIA DECOR mohou zázračně proměnit Váš domov nebo kanceláře v luxusní interiéry, které Vám budou všichni závidět. Jsou unikátním zdobným řešením, zvýrazňující všechny aspekty designu. Dokážou změnit styl interiéru a vytvořit v něm originální atmosféru.V realizacích luxusních interiérů, se vždy snažíme dokonale vše sladit v dokonalý celek, zkombinovat luxus, exkluzivitu, originalitu s pohodlím a praktičností.  

Luxusní interiér – jak pracujeme

Naší doménou je realizace originálního luxusního interiéru, který se bude odlišovat od všedního a standardního pojetí a podtrhne osobnost klienta. Luxusní interiér vždy navrhujeme podle přání a životního stylu zákazníka. V průběhu vzájemné spolupráce se vás budeme hodně ptát, odpovídat na vaše dotazy, vysvětlovat výhody našich návrhů a budeme se snažit sladit vzájemná očekávání, tak aby výsledné dílo splnilo všechna vaše přání.

Připravíme pro Vás návrh luxusního interiéru, ve kterém barevně sladíme povrchy stěn a stropů s ostatním vybavením interiéru - nábytkem a podlahovými krytinami, obklady, svítidly i bytovými doplňky. Ať už se rozhodnete pro jednorázové vytvoření luxusního interiéru, či jeho realizaci složenou z postupných fázích, vždy vám nabídneme naše odborné znalosti, dovednosti a zkušenosti v oblasti bytového designu a luxusních interiérů.

Jsme schopni perfektně propojit jednotlivé části luxusního interiéru, dořešit jednotlivé detaily i celkovou barevnost, čímž vytvoříme kompletní, originální a elegantní luxusní interiér. Umíme výborně pracovat s prostorem a barvami, známe vlastnosti různých materiálů; víme, jak na jejich údržbu; poznáme, které luxusní povrchy jsou vhodné pro vytvářený luxusní interiér. Vytváříme originální a promyšlené luxusní interiéry.

Luxusní interiér – nabízené služby 

V rámci komplexních služeb poskytujeme profesionální návrhy a realizace luxusního interiéru v týmu zkušených designérů a bytových architektů. Pomůžeme Vám zhmotnit sny o luxusním interiéru s důrazem na Vaše individuální přání a originalitu. Poskytujeme kompletní servis při výběru materiálů, zpracování rozpočtu, zajištění dodávky a realizaci luxusního interiéru. Je možné si u nás objednat dílčí služby či luxusní interiér realizovaný komplexně, tzv. na klíč.

Luxusní interiér - průběh spolupráce

 • Úvodní konzultace přání klienta, upřesnění požadavků, přání a životního stylu.
 • Vytvoření vizualizace luxusního interiéru
 • Návrh celkové koncepce luxusního interiéru.
 • Barevné ladění, styl a kompozice luxusního interiéru.
 • Vytvoření projektové dokumentace včetně rozpočtu k realizaci projektu
 • Výběr a dodání materiálů pro povrchové úpravy stěn a stropů.
 • Realizace povrchových úprav stěn a stropů
 • Výběr a dodávka nábytku, dalšího vybavení a dekorací do luxusního interiéru.
 • Volba a dodávka bytového textilu.
 • Výběr a dodávka potřebného osvětlení.
 • Vytvoření originálních zdobných prvků k doladění celkové koncepce luxusního interiéru.
 • Zajištění dodavatelských firem na celé dílo.
 • Technický a autorský dohled nad veškerými pracemi.
 • Záruční a pozáruční servis na předané dílo

Luxusní interiér – jaké povrchy vytváříme?

Luxusní interiér dotváříme pomocí různých dekoračních technik - maleb, štuků, stěrek, tapet, a dalších povrchových materiálů. Provádíme patinace i postaršení povrchů, vyrábíme a rekonstruujeme různé dekorační prvky na stěny i stropy, jako jsou např. rozety, lišty, římsy atd. Zákazníkům, kteří si potrpí na skutečný luxus, nabízíme možnost získat na stěny luxusních interiérů drahý kov či vyzdobíme luxusní interiér podle přání zákazníka freskami v moderním i klasickém stylu.

Luxusní interiér - nabídka povrchů

Luxusní interiér – proč od nás?

Můžeme Vám nabídnout naše dlouholeté zkušenosti, s různými druhy luxusních interiérů, od moderních po historické. Díky tomu, že luxusní interiéry realizujeme již od roku 1997, můžeme našim zákazníkům nabídnout vysokou kvalitu poskytovaných služeb. Záleží jen na povaze daného prostoru luxusního interiéru, vašem vkusu, požadavcích, přáních a také samozřejmě finančních možnostech.

Každému zákazníkovi nasloucháme a vycházíme vstříc všem jeho požadavkům. Vytvoříme pro Vás neopakovatelné interiérové variace, každý námi realizovaný luxusní interiér je originální a jedinečný.

Vážíme si každého zákazníka, naším cílem je jeho spokojenost i splnění všech požadavků a představ. Garantujeme seriózní smluvní podmínky, vysokou odbornou úroveň prací, dodržení požadované kvality díla, záruční i pozáruční servis.