Přejít k hlavnímu obsahu

Pohledový beton imitující obklad je šitý na míru  moderním, stylovým a luxusním povrchovým úpravám ploch nejen v interiéru, ale také v exteriéru. Pohledový beton obklad dodá Vašemu interiéru nadčasový vzhled a ten bude působit originálním a jedinečným dojmem. Jedná se o speciální cementovou stěrku, jejíž profesionální aplikací lze vytvářet nespočetné kombinace textur a barev. Specialisté společnosti BOHEMIA DECOR dokážou pomocí obkladu z pohledového betonu vytvářet různé designové efekty, např. dokonale hladké nebo různě plastické povrchy dokonale imitující různé přírodní materiály.

Dokážeme Vám, že pohledový beton obklad lze využít téměř všude a z jeho krásy se Vám může až tajit dech. 

Pohledový beton obklad – co to vlastně je? 

Pohledový beton obklad je speciální tenkovrstvá cementová stěrka, která dokáže docílit téměř dokonale napodobení betonu, ale také dalších materiálů. V současnosti je nejvíce využíván při realizacích minimalistických a industriálních interiérů v novostavbách loftového typu, ale dá se také velmi dobře zakomponovat do rekonstrukcí nebo renovací historických objektů. 

Pohledový beton obklad z imitace cementové stěrky umožňuje realizovat povrchové úpravy bez ohledu na to, z jakého materiálu je podklad. Je použitelný na všechny obvyklé stavební podklady, beton, cihelné zdivo, omítka, stávající keramický obklad, cementový potěr, sádrokarton, dřevo či dřevotříska. Bezespárový povrch a finální povrchová úprava poskytuje i odolnost vůči vlhkosti, a tak je možné pohledový beton obklad použít i ve velmi vlhkém prostředí jako jsou koupelny, sprchové kouty, bazény či wellness centra. 

Toužíte-li po tom, aby váš interiér získal jedinečný stylový a originální vzhled, je pro Vás pohledový beton obklad skvělým řešením. Realizací stěrky imitující obklad z pohledového betonu umí společnost BOHEMIA DECOR docílit velmi různorodých a osobitých typů povrchů s různými kresbami, odstíny, texturami a patinami.

Pohledový beton obklad – výhody 

Pohledový beton obklad má mnoho praktických výhod, pro které je stále více využíván nejen při návrzích designových a originálních interiérů. Pohledový beton obklad je nejen krásný, ale hlavně praktický!

pohledový beton obklad - výhody

 • jedinečný osobitý a designový vzhled
 • stálost barevného vzhledu
 • bezespárový povrch
 • možnost aplikace na jakýkoliv podklad
 • voděodolnost a paropropustnost, která umožňuje jeho použití i vlhkém prostředí
 • vysoká pevnost v tahu, ohybu a tlaku
 • vysoká odolnost vůči mechanickému poškození
 • dlouhá životnost
 • nenáročná (prakticky žádná) údržba
 • vysoká odolnost vůči běžným čisticím prostředkům a chemikáliím

Pohledový beton obklad – možnosti použití

Díky jedinečným vlastnostem a možnosti aplikace na téměř jakýkoliv podklad, lze pohledový beton obklad použít téměř všude. Při jeho aplikaci ve vrstvě tenké cca 2-3 mm se není nutné obávat statiky podkladu a vzhledem k bezespárovému povrchu, vysoké pevnosti, odolnosti vůči vlhkosti, mechanickému poškození i dalším vnějším vlivům, fotostabilitě a paropropustnosti, je možné pohledový beton obklad realizovaný společností BOHEMIA DECOR použít jak v interiéru, tak i v exteriéru. Pohledový beton obklad je možné realizovat v různých barevných odstínech, vzorech i texturách.

Pohledový beton obklad lze aplikovat i na rozličné dekorační předměty (mísy, vázy, plastiky atd.), či na nábytek atd.

Pohledový beton obklad - možnosti použití:

 • interiér – vstupní haly, schodiště, obývací pokoje, chodby, kuchyně, koupelny, sauny, welness centra, bazény, sprchové kouty, vany, umyvadla, nábytek, kuchyňské linky, dveře, zárubně dveří, krby, dekorační předměty
 • exteriér - fasády, ploty, schody, balkony, terasy, železné konstrukce atd.

Pohledový beton obklad – vzhledové možnosti

Společnost BOHEMIA DECOR nabízí pohledový beton obklad nejen v jeho klasické šedé podobě, ale umíme ho zrealizovat také do mnoha barevných odstínů a různých plastických struktur. Nabízíme širokou škálu realizačních technik, kterými obklad pohledového betonu může získat neobyčejný a neopakovatelný vzhled, finální povrch tak může mít různé podoby.

Speciálními ručními technikami zpracování obkladu pohledového betonu lze docílit povrch jemný, hladký, vysoce zaleštěný i velmi hrubý, téměř rustikální, jako například hrubá prkna, bednění nebo stavební kvádry. 

Jakou bude mít napodobení pohledového betonu konečnou podobu, zaleží jen na vašem estetickém cítění, životním stylu, vkusu, představách, požadavcích a finančních možnostech. Společnost BOHEMIA DECOR si poradí s každou zakázkou, v tomto oboru dokážeme to, co málokterá jiná firma

Pohledový beton obklad – co nabízíme?

Společnost BOHEMIA DECOR dokáže pomocí obkladu z napodobeniny pohledového betonu proměnit jakýkoliv obyčejný interiér v osobitý, neotřelý a designový prostor. Díky obkladu z pohledového betonu bude Váš interiér působit moderně a luxusně zároveň.

Máme dlouholeté zkušenosti s různými úpravami povrchů interiérů, bez problémů si dokážeme si poradit i s velmi složitými a náročnými zakázkami. Odborníci ze společnosti BOHEMIA DECOR vás seznámí s možnosti současných technologií pro obklady z napodobeniny pohledového betonu, navrhnou vám individuální úpravu interiéru tak, aby dokonale ladily povrchy nejen s vybavením interiéru, ale také celý interiér vyjadřoval vaši osobnost. 

Sledujeme současné moderní trendy v materiálech používaných pro luxusní povrchové úpravy interiérů, přinášíme nové nápady při dekorování interiérů a dodáváme vytvářenému interiéru osobitost. Spolupracujeme s Vámi, výsledné dílo tedy vždy plně odpovídá Vašim představám a požadavkům. Vážíme si každého zákazníka, naším cílem je jeho spokojenost i splnění všech požadavků a představ. Garantujeme seriózní smluvní podmínky, vysokou odbornou úroveň prací, dodržení požadované kvality díla, záruční i pozáruční servis.