Přejít k hlavnímu obsahu

Pohledový beton, jehož imitace z cementové stěrky poskytuje mnoho praktických vlastností, umožňuje vytvářet stylové a moderní luxusní interiérové povrchy. Tato speciální tenkovrstvá stěrka naprosto dokonale napodobuje pohledový beton a pro zákazníky je zajímavá zejména její cena, která je oproti realizaci klasického betonu velmi příznivá. Pohledový beton ve formě cementové stěrky lze bez problémů použít všude tam, kde by klasický těžký beton mohl způsobovat problémy se statikou podkladu. Pomocí mnoha způsobů aplikace z něj lze vytvářet nespočetné kombinace textur a barevných odstínů. Povrch luxusního interiéru z napodobení pohledového betonu může být dokonale hladký, hrubý i plastický, matný i ve vysokém lesku. 

Pohledový beton cena – praktické a estetické výhody 

Odborníci ze společnosti BOHEMIA DECOR dokážou pomocí napodobeniny pohledového betonu v interiéru docílit nečekané originální designové efekty a proměnit tak interiér k nepoznání.  Toužíte-li po tom, aby váš interiér získal jedinečný moderní vzhled a cena za realizaci nebyla vysoká, je pro Vás pohledový beton zhotovený z cementové stěrky tím správným řešením. 

Pohledový beton ve formě imitace z cementové stěrky má kromě jedinečného moderního, industriálního a minimalistického vzhledu také spoustu praktických vlastností. Velkou výhodou je možnost snadné opravy defektů, výběr barevných odstínů, a hlavně variabilita aplikace na téměř všechny dostupné povrchy – sádrokarton, dřevo, kov, omítku, panel, cihly atd. 

pohledový beton cena - výhody?

 • oproti klasickému betonu příznivá cena
 • možnost aplikace na jakýkoliv, i nerovný, podklad
 • vysoká pevnost v tahu, ohybu a tlaku
 • možnost dosáhnout výjimečně minimalistického a industriálního vzhledu
 • voděodolnost a paropropustnost umožňuje použití i ve velmi vlhkém prostředí
 • vysoká odolnost vůči mechanickému poškození
 • mnoho možností vzhledu a barevných kombinací
 • nenáročná (prakticky žádná) údržba
 • vysoká odolnost vůči běžným čisticím prostředkům a chemikáliím
 • stálost barevného vzhledu
 • dlouhá životnost

Pohledový beton cena - kalkulace 

Pohledový beton ve formě imitace z cementové stěrky se aplikuje jen v tenké vrstvě cca 2 – 3 mm a proto ani cena za jeho realizaci není vysoká. Patří v současnosti k velmi používaným materiálům nejen v novostavbách, ale najde svoje uplatnění i při renovacích či rekonstrukcích starších interiérů. Cena za realizaci povrchu pohledový beton z cementové stěrky je v naší společnosti vždy individuálně kalkulována a může se při každé zakázce výrazně lišit. 

Do ceny za napodobení pohledového betonu se započítává množství použitého materiálu, stav a potřeba úpravy podkladu, členitost interiéru, množství použitých odstínu a případně tvorba plastických efektů. Při kalkulaci ceny za pohledový beton je také vždy nutné vzít v úvahu vzdálenost do místa provádění, velikost zakázky a další podmínky pro práci, např. práce ve velkých výškách atd. Ke každé zakázce přistupujeme individuálně dle dané situace a dispozic. 

Cena za pohledový beton je odborníky ze společnosti BOHEMIA DECOR zpracována vždy až po konzultaci se zákazníkem, vyslechnutí a zapracování jeho požadavků, výběru materiálu, barevného odstínu a po předchozím prohlédnutí stávajícího stavu povrchů, na které se bude napodobení pohledového betonu realizovat. 

Cena luxusního povrchu pohledového betonu zhotoveného z cementové dekorační stěrky je společností BOHEMIA DECOR vypracována vždy nezávazně a zdarma. 

Pohledový beton cena – o co se jedná? 

Pohledový beton nabízený společnosti BOHEMIA DECOR je speciální dekorativní tenkovrstvá cementová stěrka, dokonale napodobující beton, která se využívá pro realizaci luxusních povrchů v interiérech. Může být aplikován téměř na jakýkoliv povrch a některé jeho typy se speciální povrchovou úpravou lze použít i v místech s trvalejším zatížením vodou. Vytváří tvrdý a bezespárový povrch použitelný všude tam, kde chcete získat betonový vzhled povrchů.

Technologie výroby a moderní možnosti zpracování se neustále posouvají kupředu, čímž vznikají nové dekorační varianty napodobení pohledového betonu. K jeho nejběžnějším úpravám patří leštění, broušení, škrabání a také vymývání. Tyto druhy úprav dodávají pohledovému betonu z imitace cementové stěrky různé vlastnosti jako například dokonalou hladkost a lesk či naopak drsnost, hrubost a mat. Cena za pohledový beton z cementové stěrky se tedy může podle způsobu zpracování lišit, ale vždy zůstane pro zákazníka přijatelná. 

Pohledový beton cena – možnosti použití 

Pohledový beton ve formě imitace realizovaný z cementové pohledové stěrky lze použít téměř všude a, není nutné, oproti klasickému betonu, přemýšlet o statice podkladu. Pohledový beton je úžasný materiál, jehož cena je pro zákazníky velmi zajímavá a se kterým do interiéru vstupuje síla a stabilita. Je překvapivě tvárný a najdete ho na místech, kde byste to rozhodně nečekali.

Pohledový beton zhotovený z cementové stěrky se velmi dobře tvaruje, dobře drží na jakémkoliv podkladu, takže z něj můžete mít např. i umyvadlo či vanu nebo ho aplikovat na sloupy či do oblouků, dokonce s ním lze zdobit i různé dekorační předměty.  Díky vysoké pevnosti, fotostabilitě, paropropustnosti, odolnosti vůči vnějším vlivům, vodě a mechanickému poškození, je možné použít napodobení pohledového betonu jak v interiéru, tak i v exteriéru. 

Povrchy mohou technologií napodobení pohledového betonu získat opravdu nevšední a originální podobu. Zaleží jen na vašem estetickém cítění, životnímu stylu, vkusu, představách, požadavcích a finančních možnostech.

Pohledový beton cena – naše nabídka 

Zaujal Vás pohledový beton ve formě napodobení za rozumnou cenu a rádi byste ho i Vy měli ve svém interiéru? Využijte nabídky společnosti BOHEMIA DECOR, která se zabývá realizací luxusních povrchů interiérů již od roku 1997. Díky našim dlouholetým zkušenostem, řemeslné šikovnosti a širokému výběru materiálů umíme docílit velmi neobvyklých designových efektů.

Pohledový beton Vám představíme v grafickém návrhu na počítači, pomůžeme Vám vybrat správný materiál i barevný odstín, tak aby výsledek dokonale ladil s vybavením interiéru. Vždy se snažíme vyhovět přání zákazníka, respektujeme jeho přání a předem stanovená cena za pohledový beton je pro nás závazná.

Vážíme si každého zákazníka, naším cílem je jeho spokojenost i splnění všech požadavků a představ. Garantujeme seriózní smluvní podmínky, vysokou odbornou úroveň prací, dodržení požadované kvality díla, záruční i pozáruční servis.