Přejít k hlavnímu obsahu
Pohledový beton

Pohledový beton

Filip Pokorný12. Duben, 2023

Betonové stěrky | Bohemia Decor 31

 

POHLEDOVÝ BETON | originální dekorace

Pokud zatoužíte po jiném než standardním vzhledu povrchů ve svém interiéru, zkuste pohledový beton v jeho imitaci z cementové stěrky. Jeho různé varianty zpracování vyřeší otázku oživení a razantní změny Vašeho interiéru. Pohledový beton ve formě cementové dekorační stěrky je moderní materiál, jehož pomocí lze vytvářet jak standardní minimalistické, ale i osobité a nezvyklé luxusní povrchy nejen na stěnách a stropech interiérů. Napodobení pohledového betonu lze použít všude tam, kde by při použití standardního betonu byla ohrožena statika a na podklad, na kterém by jiný materiál nedržel. Pohledový beton ve formě cementové stěrky vytváří tvrdý, stabilní a bezespárový povrch, který zaručuje mimořádnou odolnost a dlouhou životnost. 

Společnost BOHEMIA DECOR Vám ráda pohledový beton z cementové stěrky představí a dokáže Vám, že i nudný interiér lze jeho pomocí změnit v osobitý a designový. 

 

Pohledový beton | Bohemia Decor 11

 

Pohledový beton – co to vlastně je? 

Pohledový beton z cementové stěrky je vlastně speciálně vyvinutý materiál pro tenkovrstvou povrchovou úpravu interiérů, věrně imitující pohledový beton. Lze aplikovat na téměř jakýkoli, i nerovný podklad – kámen, cihly, dřevotříska, panel, dřevo atd. Může být aplikován i na různě ohnutá místa jako jsou sloupy, oblouky, výklenky a niky. 

Imitace pohledového betonu vytváří vysoce odolný bezespárový povrch, který je naprosto nenáročný na údržbu. Pomocí speciálních realizačních technik napodobenina pohledového betonu, lze kombinací textur, barevných odstínů a stylů docílit nápaditého a originálního řešení povrchů interiérů. Lze jím dokonale napodobit různé stavební prvky – beton, kámen, stavební tvárnice atd. Podle způsobu zpracování lze docílit toho, aby pohledový beton z cementové stěrky působil minimalisticky, industriálně a moderně nebo jedinečně imitoval stáří. Pohledový beton je k dostání v nekonečné škále barev, od tradičních šedých až po moderní designové odstíny. 

Pro vytvoření osobitého interiéru s nádechem luxusu není lepší volba než právě pohledový beton vyrobený z cementové stěrky. Záleží jen na Vašem vkusu, životním stylu, požadavcích, účelu použití a finančních možnostech. 

 

Pohledový beton | Bohemia Decor 12

 

Pohledový beton - kde ho lze použít? 

Pohledový beton zhotovený z cementové stěrky se stal v současnosti nepostradatelnou součástí většiny nově budovaných interiérů, ale velmi dobře se uplatní také při obnovách povrchů stěn či rekonstrukcích starších i vysloveně historických interiérů. Dá se použít všude tam, kde zákazník požaduje v interiéru pohledový beton. 

Díky svému unikátnímu složení drží napodobenina pohledového betonu z cementové stěrky v podstatě na jakémkoliv podkladu a na rozdíl od pravých materiálů jako je mramor či beton, je použitelný i tam, kde by mohla být ohrožena statika. Pohledový beton z cementové stěrky lze použít nejen na stěny a stropy interiérů, ale např. také na schody, krby, nábytkové stěny, policové systémy, kuchyňské linky, dveře, zárubně, vestavěné skříně a další interiérové prvky. 

Pokud je opatřen speciální voděodolnou povrchovou úpravou, lze pohledový beton aplikovat do prostředí s vysokou vlhkostí, jako jsou koupelny, sprchové kouty, wellness centra, sauny či bazény.

 

Pohledový beton - použití pohledového betonu z cementové stěrky: 

 • Všechny povrchy – zdivo, beton, dřevo, sádrokarton, panel, kámen, beton, dřevo, dřevotříska atd.
 • Stěny, stropy i podlahy interiérů.
 • Nábytek, kuchyňské linky, vestavěné skříně, krby, dveře, zárubně, podhledy, schody, pracovní desky atd.
 • Některé typy lze použít i do míst se zvýšenou vlhkostí – sauny, koupelny bazény, wellness

 

Pohledový beton | Bohemia Decor 13

 

Pohledový beton – jaké jsou jeho výhody?

Pohledový beton zhotovený z betonové stěrky je díky svým vlastnostem velmi praktický. Pokud se pro pohledový beton z cementové stěrky rozhodnete, získáte velmi odolný povrch, který pokud se o něj budete dobře starat, zůstane krásný ještě pro další generace.

Pohledový beton - výhody pohledového betonu z cementové stěrky:

 • Bezespárový, dokonale celistvý povrch
 • Možnost aplikace na jakýkoliv podklad
 • Mimořádná odolnost a dlouhá životnost
 • Rozmanitost proveden, obrovské množství textur a barevných odstínů
 • Barevná stálost
 • Voděodolnost a paropropustnost vybraných typů
 • Jednoduchá a snadná údržba
 • Odolnost proti vlhkosti a prachu
 • Možnost lokální opravy v případě poškození
 • rychlost aplikace

 

Pohledový beton – vzhled 

Pokud zatoužíte po jiném než standardním šedém a hladkém vzhledu, je možné pohledový beton zhotovený z cementové stěrky upravit do různých variant. Broušení, leštění, hlazení, škrábání nebo vymývání pohledového betonu vedou k jinému vzhledu. Pohledový beton tak může být např. téměř zrcadlově hladký, nebo naopak výrazně drsný s viditelnou zrnitostí.

Pokud toužíte po originalitě a chcete získat opravdu osobitý luxusní povrch, máte možnost použít pohledový beton v různě barevných variantách. Základní materiál se upravuje přidáním pigmentů, je tedy probarvený v celé hmotě a ne jen natřený po povrchu. 

Jestliže vás šedá odrazuje a barevných kombinací se bojíte, máte možnost použít bílý pohledový beton. Bílý pohledový beton z cementové stěrky zůstává čistý a odolává dlouhodobému vystavení povětrnostním vlivům, UV záření i dalším negativně působícím faktorům. 

 

Pohledový beton | Bohemia Decor 44

 

Pohledový beton – naše nabídka 

Jestliže chcete ve svém interiéru realizovat kvalitní pohledový beton z cementové stěrky, využijte služeb nabízených společností BOHEMIA DECOR. Zrealizujeme pro Vás pohledový beton tak, aby konečný výsledek splnil všechna Vaše očekávání. Pracujeme pouze s vysoce kvalitními materiály předních evropských výrobců, garantujeme seriózní smluvní podmínky, vysokou odbornou úroveň prací, dodržení požadované kvality díla, záruční i pozáruční servis. Jsme kreativní tým, který dokáže vytvořit reprezentativní a luxusní interiéry, které jsou výrazem vysoké prestiže a originality. 

Betonové stěrky | Bohemia Decor 31

Pohledový beton

Moderní dekorační stěrka

Bohemia Decor vám přináší originální moderní betonovou stěrku, která věrně imituje stěny z pohledového betonu. Minimalistická krása pohledového betonu je zachována. Pohledová stěrka bude působit ve vašem interiéru moderně a zároveň splňuje nejvyšší nároky na pevnost a odolnost.

Betonové povrchy Bohemia Decor
zpět

Poptávka