Napodobení pohledového betonu

Dopřejte svému domovu luxusní vzhled pohledového betonu

Napodobení pohledového betonu je v současnosti jedním z nejoblíbenějších způsobů, jak zpracovat interiérový povrch, a jeho obliba neustále roste. Dekorační stěrka kopírující pohledový beton se objevuje jako odhalený stavební materiál v obývacích pokojích, kuchyních ale v kombinaci s ochraným lakem i v koupelnách a ve sprchových koutech.

Napodobení pohledového betonu

Industriální, neotřelá a minimalistická krása pohledového betonu je zachovánaDíky těmto stěrkám které kopírují pohledový beton bude působit vámi vybraný interiér moderně a luxusně zároveň.

Napodobení betonu je dekorační stěrka na zeď kopírující pohledový beton, kterou lze použít na většinu podkladových materiálů nejen v interiéru, ale i v exteriéru.

Velkou výhodou pohledového betonu je dobrá přilnavost, odolnost proti trvalé vlhkosti a odolnost vůči mrazu.

NAPODOBENÍ POHLEDOVÉHO BETONU - dekorační stěrky

 • Pohledový beton Oikos

  Pohledový beton Oikos

  Bohemia Decor vám přináší originální dekorační stěrku, která věrně kopíruje betonové stěny. Industriální, neotřelá a minimalistická krása pohledového betonu je zachována. Díky těmto stěrkám bude působit vámi vybraný interiér moderně a luxusně zároveň.

  Detail
 • Pohledový beton Arteviva

  Pohledový beton Arteviva

  Arte Viva představuje inovativní systém schopný uspokojit rozlišné projektové požadavky a umožnit celkové vyjádření kreativního ducha a fantazie. Dekorační stěrka Arteviva je multifunkčí materiál na dokonalé napodobení betonu použitelný jak na stěny tak na podlahy.

  Detail
 • Pohledový beton Elekta

  Pohledový beton Elekta

  V naší nabídce naleznete celoplošnou stěrku na bázi syntetické pryskyřice od italské firmy Elekta. Tato společnost je jedním z největších italských výrobců dekorativních pryskyřic a má tradici delší než dvacet let

  Detail

Představujeme

 • TRAVERTINO ROMANO

  TRAVERTINO ROMANO

  TRAVERTINO ROMANO je dekorativní omítka, která věrně napodobuje vzhled přírodního travertinu.

  Detail


Řekli o nás Naše služby