Luxusní dekorační povrchy

Luxusní dekorační povrchy interiérů pro náročné

Malování interiéru v našem pojetí se možná trochu liší od toho, na co jste zvyklí. Barvy, štuky, stěrky a další materiály nenakupujeme v drogerii, ale dodávají nám je přední evropští výrobci prémiových nátěrových hmot. Naše práce je precizní a vždycky má myšlenku. Od hry s čistými barevnými plochami, abstraktních motivů a moderního minimalismu dokážeme kdykoli přejít k malbě inspirované klasickými a historizujícími předlohami. Záleží jen na povaze daného prostoru a vašem vkusu.
 • Travertino

  Travertino

  TRAVERTINO ROMANO je dekorativní omítka, která věrně napodobuje vzhled přírodního travertinu. Na základě zpracování může nabývat řady podob s různou barevností. Používá se v interiéru i na vnější fasády a každé nemovitosti vtiskne eleganci i důstojnost odkazující na klasické italské vlivy.

  Detail
 • Perleťové a saténové povrchy

  Perleťové a saténové povrchy

  Toužíte po něčem opravdu výjimečném? Hledáte do svého interiéru malbu s intenzivním leskem a nevšední texturou? Právě vás by mohla nadchnout řada inovativních produktů renomované společnosti Oikos.

  Detail
 • Betonové povrchy

  Betonové povrchy

  Pryskyřičné a epoxidové stěrky napodobující beton získávají na stále větší oblibě. Spojte moderní krásu a odolnost pohledového betonu s jednoduchou aplikací stěrky.

  Detail
 • Benátské štuky

  Benátské štuky

  Benátský štuk je prastarou štukatérskou technikou, která se dnes opět vrací do módy. Lze z něj totiž vytvářet neomezeně rozsáhlé plochy s vlastnostmi a vzezřením jednolitého mramoru. Takový dokonale hladký povrch je nejen krásný, ale také praktický. Nedrží se na něm prach, je omyvatelný a odolává vlhkosti i plísním.

  Detail
 • Strukturální dekorace

  Strukturální dekorace

  Moderní nátěrové materiály dokáží vytvořit řadu nečekaných efektů. Specificky strukturovaný povrch pryskyřičné malby například vyvolává iluzi bohatě zřasených textilních drapérií. Velmi dekorativní a prestižní záležitost.

  Detail
 • Patinované malby

  Patinované malby

  Mnohé malby, barvy či dekorace musejí teprve dozrát do krásy - získat tzv. patinu. I ve zbrusu novém interiéru ale můžete vytvořit patinový efekt. I na to už totiž existují speciální nátěry. Během několika minut tak můžete vtisknout stěnám hodnotu celých staletí. Anebo naopak patinování využít k moderním fantaziím. Záleží jen na vás!

  Detail
 • Zlaté dekorace

  Zlaté dekorace

  Zlato je známkou nejvyšší hodnoty a prestiže. V portfoliu služeb společnosti Bohemi Decor proto nemůže chybět realizace povrchů pracujících se zlatem a dalšími drahými kovy.

  Detail

Představujeme

 • TRAVERTINO ROMANO

  TRAVERTINO ROMANO

  TRAVERTINO ROMANO je dekorativní omítka, která věrně napodobuje vzhled přírodního travertinu.

  Detail


Řekli o nás Naše služby