O nás

V Bohemia Decor děláme vlastně docela prosté věci. Dekorujeme interiéry pomocí maleb, štuků, stěrek, tapet, imitací betonu a dalších povrchových materiálů. Od firem s podobným zaměřením se odlišujeme v jednom podstatném detailu. Usilujeme o to, aby výsledek byl po všech stránkách dokonalý. Proto si k práci vybíráme materiály od nejlepších světových značek a vedle preciznosti a trvanlivosti klademe důraz také na estetickou hodnotu a inovativnost.

Klíčový význam pro exkluzivní charakter našich služeb mají lidé, kteří u nás pracují. Za dvě dekády působení na trhu se náš tým stmelil, sehrál a vypracoval na takovou úroveň, že nás začali vyhledávat zákazníci na realizaci výjimečných projektů vyžadujících až umělecký přístup a prvotřídní kvalitu provedení.

Podílíme se na přípravě návrhů, realizaci interiérů a rekonstrukcích komerčních objektů, historických budov i rodinných domů - a to zpravidla v případech, kdy výsledkem má být interiér se znaky luxusu a výjimečnosti. Nezáleží přitom, zda v moderním či klasickém stylu. Pracujeme pro náročné individuální investory i renomované mezinárodní společnosti. Všude tam, kde je cílem dosáhnout řemeslné virtuozity a dokonalosti, máme svým klientům co nabídnout.


Historie společnosti Bohemia Decor

Vybrané reference

 • Farmářský krámek Biio Praha

  Farmářský krámek Biio Praha

  Současný stav krámku přestal splňovat požadavky majitelů pro provoz a kapacitu. Rozhodli se posunout prodej na vyšší úroveň. Zadáním investora bylo, zvětšit obchodní plochu obchodu a vzhledově ji přizpůsobit současným trendům.

  Detail
Další reference

Představujeme

 • OTTOCENTO je dekorační malba, která velmi zdařile napodobuje hedvábné sametové tapety z období renesance.

  Detail
 • TRAVERTINO ROMANO je dekorativní omítka, která věrně napodobuje vzhled přírodního travertinu.

  Detail
 • Freska je nástěnná malba zhotovená na vlhké omítce. Název freska pochází z italského al fresco ("na čerstvo").

  Detail