Přejít k hlavnímu obsahu

Spolupracujeme

Představujeme vám designerská studia a architekty, se kterými máme tu čest spolupracovat.

Bohemia_Decor_Spolupracujeme_Destyl

Destyl

filip.pokorny28. April, 2021

DESTYL ATELIER

Architekturou se baví od roku 2008. V roce 2015 založili atelier architektury, designu a stylu a pustili se do všeho s ještě větší vervou. Do jejich portfolia spadají novostavby, rekonstrukce starších objektů, interiéry, urbanismus.

Každému projektu hledají adekvátní formu, která bude odpovídat účelu a zadání investora. Všemu pak dávají hmotu, tvar a materiál, který respektuje svůj prostor a zároveň mu dává přidanou hodnotu.

Zakládají si na komunikaci s klientem, protože otevřenost a vzájemná důvěra pak přináší oboustrannou radost ze společné práce a pouze tak může vzniknout funkční stavba, splňující veškeré požadavky.

Nechtějí vytvářet nepřehlédnutelné monumenty, které popírají a ignorují své okolí. Snaží se navrhovat architekturu, která na své okolí navazuje, zapadá do něj a posouvá ho přirozeným směrem dál, kde interiér souvisí s exteriérem a exteriér se svým okolím.

Projekty tvoří od počátečních skic návrhu přes projektovou dokumentaci, zařídí stavební povolení a na realizaci dohlíží jako autorský dozor.

Poptávka