TAPETY NA ZEĎ

Látka, vinyl, papír... která se líbí vám?

Každá tapeta je jiná a každá dodá interiéru jiný charakter. Látkové tapety na zeď se skvěle hodí do historizujících interiérů, vinylové tapety překvapí svou moderní elegancí i dlouhou výdrží. Papírové tapety na zeď mají krátkou životnost, ale zase jsou nejlevnější a jejich roztomilou přímočarost milují všechny děti. Pomůžeme vám s výběrem tapet na zeď a poskytneme špičkové tapetářské práce. Když se to umí, tak i obyčejné tapetování může být událost, která nahé stěny promění v sebevědomé krásky.

Tapety na zeď

 • TEXTILNÍ TAPETY

  TEXTILNÍ TAPETY

  Textilní tapety jsou výrazem vysokého stylu a prestiže. Vyrábějí se tradičním způsobem tak, že se na podkladovou vrstvu nanáší textilní vlákno. Pochopitelně se velmi dobře hodí do historických objektů, reprezentativních sálů a všude tam, kde je třeba udělat dojem. Ale nacházejí uplatnění i v čistě obytných interiérech a prostorech intimnějšího rázu, kde vynikne jejich hřejivá dekorativnost.

 • VINYLOVÉ TAPETY

  VINYLOVÉ TAPETY

  Vinylové tapety mají několik skvělých a praktických vlastností. Jsou světlostálé, odolné vůči oděru i vlhkosti, zachovávají si své rozměry a lze je omývat běžnými saponátovými prostředky. Podobně jako jejich papírové kolegyně, také tapety z PVC mohou nést bezpočet vzorů a motivů, často přitom mívají strukturovaný povrch, který dobře skryje nerovnosti zdí. Jejich životnost je přitom deset až patnáct let. Zkrátka moderní povrchový materiál pro moderní dobu.

 • PAPÍROVÉ TAPETY

  PAPÍROVÉ TAPETY

  Výhodou papírových tapet je nepřeberné množství vzorů, motivů a barevných kombinací, jejichž mohou být nositeli. A samozřejmě také příznivá cena. Moderní tapety se ovšem neomezují pouze na 2D efekty, ale některé modely pracují také s reliéfem a nejrůznějšími texturami. I papírové tapety navíc dnes už bývají zcela nebo alespoň částečně světlostálé. Mají poměrně krátkou životnost (dva až pět let), což z nich činí ideální povrchový materiál pro dětské pokoje.

pošlete nám nezávaznou poptávku

Všechny položky je nutné vyplnit!