Pryskyřičné a epoxidové stěrky

Originální designové podlahy

Pryskyřičné a epoxidové stěrky představují velice jemný materiál nanášený stíráním (odtud jeho název). Využívají se jako finální vrstva povrchu zaručující jeho dokonalou a jednolitou hladkost. Jejich krása a působivost z nich učinila jeden z nejžádanějších povrchových materiálů dneška. V Bohemia Decor pracujeme zejména s italským systémem ARTE VIVA. Jedná se o špičkový materiál v široké paletě barev a efektů určený pro dekoraci podlah a stěn se souvislým efektem beze spojů. Tenkovrstvá dekorační stěrka ARTE VIVA se používá na dekoraci stěn, podlah, schodů a schodišť, ale také na dřevěný nábytek. Stěrkovat však lze i balkony a terasy. Unikátním řešením pak je stěrkování dřevěného nábytku, výroba umyvadel, koupacích van a sprchových vaniček.

Pryskyřičné a epoxidové stěrky

 

 • ARTEVIVA ORIGINÁLNÍ PODLAHY

  ARTEVIVA ORIGINÁLNÍ PODLAHY

  ArteViva vyrábí inovativní stěrky z biokompatibilních jednosložkových přípravků bez obsahu ředidel.

 • Podlahové a koupelnové stěrky

  Podlahové a koupelnové stěrky

  Nejnovější produktová řada společnosti ELEKTA s názvem MATERIA vám poskytne nekonečné možnosti při dekorování stěn i podlah vašeho interiéru. Jedná se o jednosložkovou pryskyřici na vodní bázi určenou k nízkovrstvému potahu. MATERIA se vyrábí v pěti základních variantách: jednobarevné, dvoubarevné, s efektem zoxydovaného povrchu, lesklým a metalickým efektem. Volbou vhodného efektu i barev dosáhnete naprosto osobitých a překvapivých výsledků.

 • MARMOFLOOR ELEKTA

  MARMOFLOOR ELEKTA

  Marmofloor je extrémně pevná epoxidová pryskyřice ideální pro stěrkování podlah a schodišť. Za své unikátní vlastnosti vděčí inovativnímu spojení pryskyřice s drceným mramorem. Vznikla tak moderní stěrka jemnější než ten nejjemnější štuk, a přesto pevná, odolná a trvanlivá. Barvením mramorového písku lze přitom dosáhnout řady působivých efektů.

 • LITÉ PRYSKYŘICE ELEKTA

  LITÉ PRYSKYŘICE ELEKTA

  Italská společnost ELEKTA otevírá svou dvousložkovou samonivelační pryskyřicí nekonečné možnosti experimentování a vytváření originálních podlahových textur. Pryskyřice ELEKTA je průhledná, lesklá (100 gloss) a vhodná k potažení ve vysoké vrstvě. Tím vzniká prostor pro tvorbu zcela fantastických dekorů z přírodních materiálů, jako jsou oblázky, štěrk, mušle, písek, ale třeba také mince, které se pryskyřicí prostě zalijí. Je to, jako byste si ve svém interiéru stvořili paralelní svět zalitý v jantaru.

pošlete nám nezávaznou poptávku

Všechny položky je nutné vyplnit!