Zlaté dekorace

Zlaté dekorace Ve znamení opravdového luxusu

Po celou historii lidstva je zlato pravděpodobně jediným dekorem, který nikdy nevyšel z módy. Zlato mělo hodnotu před tisíci lety a bude jí mít i tisíce let po nás. Zákazníkům, kteří si potrpí na skutečně luxusní povrchy, nabízíme několik způsobů, jak dostat drahý kov na povrchy jejich interiéru. Používáme techniky „plátkového zlata /stříbra“, „pozlacení”, „metalického povrchu“ a „povrch zlatého prášku”. Každá taková úprava dodá dekorovaným povrchům neobyčejnou prestiž a mimořádnou měrou zvýší jejich hodnotu.

Zlaté dekorace

  • Imperium Oikos

    Imperium Oikos

    Výrobek IMPERIUM firmy Oikos je interiérový dekorativní nátěr, jehož povrch má vzhled drahého kovu - zlata, stříbra, záleží na vaší volbě. Výsledný efekt se odvíjí nejen od povahy konkrétního kovu, ale také od aplikační metody i konkrétního odstínu. Navzdory velké variabilitě lze o konečné podobě interiéru říct jediné. Je vždy perfektní.

  • Aureum Oikos

    Aureum Oikos

    Když se spojí dva z nejušlechtilejších přírodních materiálů, zlato a mramor, vznikne úchvatný benátský štuk AUREUM od italského výrobce Oikos. Kombinace zemitých přírodních barev, zlatavých odlesků a nadčasové krásy mramoru vytváří až neuvěřitelné efekty, které promění každý interiér v království luxusu a prestiže.

pošlete nám nezávaznou poptávku

Všechny položky je nutné vyplnit!