Travertino

Travertino romano - Omítka s tváří kamene

TRAVERTINO ROMANO je speciální dekorativní omítka imitující vzhled přírodního travertinu (vápencové horniny, z níž je například postaveno římské Koloseum). Vyrábí se z křemičitého písku, mramorových zrn a vápenné mazaniny. Pomocí různého poměru těchto složek lze dosahovat různých barevných i strukturních efektů. Výsledný povrch pak může mít vzhled pískovce, lávového kamene nebo stavebních kvádrů. Traventino se hodí se pro interiérové i exteriérové a povrchy.

Travertino romano

 • Travertino COLORIFICIO VENEZIANO

  Travertino COLORIFICIO VENEZIANO

  COLORIFICIO VENEZIANO je italský výrobce prémiových povrchových materiálů. Společnost sídlí v Benátkách a její travertino patří k nejzajímavějším produktům tohoto druhu na trhu. Tato luxusní dekorační omítka najde uplatnění v interiéru i exteriéru. Některé její varianty vytvářejí svou strukturou velmi nevšední obrazce, které v kombinaci s výraznými barvami dosahují mimořádné působivosti.

 • Travertino Romano Oikos

  Travertino Romano Oikos

  TRAVERTINO ROMANO italské společnosti Oikos představuje dekorativní omítku s širokými možnostmi využití. Jde o materiál vhodný jak do interiérů, tak na venkovní plochy. K dostání je v celé řadě barevných odstínů a variant, takže se svým vzhledem může blížit pískovci, lávovému kameni či stavebním kvádrům. Výrobek se snadno aplikuje a je plně ekologický.

 • Travertino Romano Design Oikos

  Travertino Romano Design Oikos

  TRAVERTINO ROMANO DESIGN je speciální dekorativní omítka určená výhradně pro interiérové povrchy. Vytváří dokonalou iluzi přírodního kamene s charakteristickými trhlinkami. Vybrat si můžete z řady barevných odstínů. S tímto špičkovým produktem italské značky Oikos budete přírodě zase o kousek blíže!

pošlete nám nezávaznou poptávku

Všechny položky je nutné vyplnit!