Strukturální dekorace

Malba s efektem textilní drapérie

Dekorativní řešení, které vytváří exkluzivní strukturální a luxusní povrchy připomínající textilní 
drapérie. Ve finálním provedení jej lze realizovat v matné exkluzivní úpravě, nebo může být obohaceno o 
metalické efekty. Dekorační techniky DRAPÉ, ARDESIE, FIL POSÉ  jsou výsledkem kombinace materiálu KREOS a dalších finálních dekorativních nátěrů. Umožňují vytvářet nespočet variací v široké škále odstínů a jejich kombinací. Vynikají v interiérech různých stylů. Dekorativní technika Kreos se snadno aplikuje a může být provedena v široké škále odstínů, přičemž dekorovaný povrch je omyvatelný a paropropustný. KREOS OIKOS  je nehořlavý a šetrný k lidem a životnímu prostředí. Technická charakteristika je blíže specifikována v technických listech výrobků uvedených v aplikační metodě.

Strukturální dekorace

 

  • Ardesia Oikos

    Ardesia Oikos

    ARDESIA firmy Oikos je inovativní dekorativní řešení, které z nového pohledu objevuje strukturu a barevnost přírodního kamene - břidlice. Exkluzivní strukturální dekorace nabízí nové moderní řešení, výraznou osobitost, vysokou kvalitu a eleganci. ARDESIA umožňuje vytvářet nepřeberné množství barevných variací odstínů metalického vzhledu.

  • Kreos Drapé Oikos

    Kreos Drapé Oikos

    Nátěr Kreos DRAPÉ od společnosti Oikos je dekorativní řešení na bázi pryskyřice. Jeho aplikací lze vytvořit exkluzivní strukturální povrch připomínající textilní drapérie. Nabízíme dvě varianty finální úpravy: velmi stylové matné provedení nebo obohacení o metalické efekty.

pošlete nám nezávaznou poptávku

Všechny položky je nutné vyplnit!