Rozety

Vyberte si rozety do klasického i moderního interiéru

Rozety se používají pro zdobení a optické členění stropů i stěn. Jejich funkce je čistě dekorativní a jejich úkolem je, aby byl interiér dotažený do posledního detailu. Umísťují se nejčastěji pod zdroje světla, a skvěle se hodí pro vytváření různých obrazců, které dělí velké plochy stropů či stěn.

Luxusní rozety belgické značky Orac Decor

V naší nabídce naleznete rozety od renomované belgické firmy Orac Decor, a to ve velkém výběru – od květinových vzorů hodících se do klasicky pojatých místností až po rozety, jejichž design je moderní a minimalistický. Záleží jen na vás, jaký styl vám víc sedne. Rozety jsou součástí nejvyšší produktové řady Orac Luxxus. Každý z nabízených výrobků je designový kousek, který zaujme jedinečným řešením a dokonale propracovaným řemeslným až uměleckým zpracováním.

Rozety s italskou elegancí

Pokud dáváte přednost italské práci, máme pro vás dvě řady výrobků firmy Bovelacci. Ta vyrábí doplňky z extrudovaného polystyrenu, který jim dodává mimořádnou odolnost, pevnost a životnost.

Produktová řada Eurostyl Bovelacci uspokojí všechny, kdo mají smysl pro tradici a nevtíravou eleganci. Rozety z této série se hodí do klasických interiérů, v nichž dokonale navodí atmosféru dob dávno minulých. To vše za velmi příznivou cenu.

Zájemci o současný, minimalistický design ocení řadu Italstyl Bovelacci, která klade důraz na jednoduché linie a střízlivý styl. Nenápadná elegance těchto rozet oživí jakýkoliv interiér. Stačí si jen vybrat z naší nabídky.  

 

rozety

pošlete nám nezávaznou poptávku

Všechny položky je nutné vyplnit!