Polystyrenové lišty BOVELACCI

Lišty s italským temperamentem

Polystyrenové lišty Bovelacci nezapřou svůj italský původ. Je jim vlastní elegance, smysl pro harmonii i artistní provedení. Extrudovaný polystyren jim dodává pevnost a dlouhou životnost. Každého milovníka interiérového designu pak nepochybně potěší také příznivá cena.

Polystyrenové lišty BOVELACCI

  • Eurostyl Bovelacci

    Eurostyl Bovelacci

    Produktovou řadu Eurostyl italské společnosti Bovelacci definuje úcta k tradici a smysl pro eleganci. Objevíte v ní spoustu klasických dekoračních prvků, jako jsou rozety, římsy, rohy, pilastry či lišty. Vhodnou kombinací z nich vytvoříte interiér, který vás svou atmosférou přenese do časů dávno minulých. Vysokou odolnost a trvanlivost dodává produktům Bovelacci extrudovaný polystyren. Navzdory skvělým estetickým i funkčním vlastnostem jde o cenově dostupné výrobky.

  • Italstyl Bovelacci

    Italstyl Bovelacci

    Produktová řada Italstyl je založena na jednoduchých liniích a moderním minimalistickém pojetí krásy. Přesto při jejím sestavování myslela společnost Bovelacci na to, aby do kolekce dostala všechny standardní interiérové dekorační prvky. Budete žasnout, jak inovativně lze pojmout tak známé a někdy i zdánlivě zastaralé věci, jako jsou lemovací lišty, římsy, patky, hlavice či pilastry. Podlehnout této cenově dostupné kvalitě a eleganci je mimořádně snadné!

pošlete nám nezávaznou poptávku

Všechny položky je nutné vyplnit!