Přejít k hlavnímu obsahu

Rádi byste ve svém interiéru dosáhli trochu osvěžení od stereotypu? Pak rozhodně volte pohledový beton ve formě stěrky, který je v poslední době stále více oblíbený nejen při realizaci luxusních interiérů v minimalistickém stylu. Možná si říkáte, zda to nebude vypadat divně, ale surový povrch betonu je v současnosti v kurzu a určitě i vás příjemně překvapí. Stěrka, která imituje pohledový beton lze použít všude tam, kde by klasický těžký beton mohl způsobovat problémy se statikou. Její provedení může být dokonale hladké, lesklé, sametové, matné či hrubé a industriální. Povrchová úprava stěrky imitující pohledový beton může mít v podstatě jakýkoliv barevný odstín nebo texturu. 

Pohledový beton stěrka – design, elegance i praktičnost 

Stěrka imitující pohledový beton je výborným řešením pro každého, který touží po tom, aby jeho interiér získal stylový a luxusní vzhled. Imitací pohledového betonu ve formě dekorační stěrky umí společnost BOHEMIA DECOR docílit dokonalých designových efektů a tím vytvořit luxusní povrchy interiérů přesně podle přání zákazníka.

Stěrka věrně imitující pohledový beton je v současnosti nejmodernější a architekty i bytovými designéry nejvyhledávanější povrchová úprava, vytvářející luxusní povrchy zdůrazňující krásu syrového betonu a minimalisticky čisté linie.  Je využívána jak do rezidenčních prostor, tak do hotelů, konferenčních sálů, obchodů a dalších reprezentativních a společenských prostor. 

Pohledový beton ve formě stěrky má kromě jedinečného variabilního vzhledu ještě mnoho dalších praktických výhod, jako je např. možnost aplikace na jakýkoliv podklad, vysoká odolnost a dlouhá životnost. Vytváří dokonale bezespárový povrch, který nepotřebuje téměř žádnou údržbu.

Pohledový beton stěrka - jaké jsou její výhody?

 • možnost aplikace na jakýkoliv podklad
 • jedinečný, vysoce variabilní vzhled
 • voděodolnost a paropropustnost - možnost použití i ve velmi vlhkém prostředí
 • vysoká pevnost v tahu, ohybu a tlaku
 • stálost barevného vzhledu
 • vysoká odolnost vůči mechanickému poškození
 • dlouhá životnost
 • vysoká odolnost vůči běžným čisticím prostředkům a chemikáliím
 • nenáročná (prakticky žádná) údržba
 • možnost lokálních oprav

Pohledový beton stěrka – kde a jak lze použít? 

Pohledový beton stěrka se vyznačuje hladkým a pevným povrchem bez spár, snadno se udržuje a vlivem světla nedochází k změně barvy. Díky originálnímu monolitickému vzhledu se hodí do moderních minimalistických a industriálně laděných interiérů, ale lze jej výborně využít i do rekonstruovaných straších objektů, které díky němu získají elegantní a luxusní nádech.

Použití stěrky imitující pohledový beton prakticky není nijak omezeno, velmi dobře drží na jakémkoliv podkladu, nabízí možnost různých povrchových úprav a lze jí aplikovat i do míst s trvalým zatížením vlhkostí, např. koupelny, sprchové kouty, welness centra či bazény. Pohledový beton stěrka lze použít na stěny, schody, parapety, krby, zábradlí, dveře, nábytek; prostě všude tam, kde chcete získat betonový vzhled povrchu.

Pohledový beton stěrka - použití:

 • interiér – všechny obytné místnosti, chodby, kuchyně, koupelny, sauny, bazény, sprchové kouty, vany, umyvadla, nábytek, wellness centra, kuchyňské linky, krby, dveře, zárubně dveří atd.
 • dekorace– stěrku z napodobení pohledového betonu lze použít i na různé dekorační předměty (mísy, vázy, plastiky atd.)
 • exteriér - fasády, ploty, schody, železné konstrukce atd. 

Pohledový beton stěrka - vzhled

Stěrka se vzhledem pohledového betonu nabízí kreativní nadčasovou úpravu povrchů, která odpovídá soudobým trendům. Společnost BOHEMIA DECOR nabízí její realizaci nejen v hladkém provedení klasického šedého betonu, ale také v celé řadě barevných odstínů a plastických struktur. Existuje spousta aplikačních technik, kterými umíme ze stěrky napodobující pohledový beton vytvořit různé vzory a její finální povrch tak může mít různé podoby, jako jsou například hrubá prkna, bednění nebo stavební kvádry. 

Pohledový beton stěrka může být zaleštěn do vysoce hladkého vzhledu nebo zabroušen do hrubého brusu, kdy vynikne vnitřní struktura stěrky skládající se z kamínků a pojiva. Navíc je možné si vybrat z různých barevných vzorů a rozhodnout se můžete i mezi hladkým, hrubým či texturovaným povrchem. Zaleží jen na vašem estetickém cítění, životnímu stylu, vkusu, představách, požadavcích a finančních možnostech. 

Pohledový beton stěrka – naše nabídka

Společnost BOHEMIA DECOR nabízí originální aplikační techniky stěrky napodobující pohledový beton, které podtrhnou osobitý styl zákazníků a dokážou stylově upravit interiéry, které tak získají nádech luxusu a nadstandardního bydlení. 

Jsme tým zkušených řemeslníků, kteří provádějí interiérové dekorační techniky již od roku 1997, máme za sebou nespočet realizací se stovkami metrů stěrek napodobujících pohledový beton a dokážeme v tomto oboru to, co málokterá jiná firma. Díky našim dlouholetým zkušenostem, profesionalitě, řemeslné zručnosti a širokému výběru těch nejkvalitnějších materiálů umíme v realizovaných interiérech docílit velmi neobvyklých designových efektů. 

Pohledový beton stěrka od společnosti BOHEMIA DECOR dodá Vašemu interiéru ojedinělý luxus, originalitu a styl! 

Vážíme si každého zákazníka, naším cílem je jeho spokojenost i splnění všech požadavků a představ. Garantujeme seriózní smluvní podmínky, vysokou odbornou úroveň prací, dodržení požadované kvality díla, záruční i pozáruční servis.