ARTEVIVA ORIGINÁLNÍ PODLAHY

Systém Arteviva je vhodný pro aplikaci na jakýkoli povrch, starý či nový, na podlahu či stěnu. Vykouzlíme Vám luxusní povrchy za pomocí systému Arteviva.

Arteviva produkty:

 • ARTEVIVA ORIGINÁLNÍ PODLAHY

  ARTEVIVA ORIGINÁLNÍ PODLAHY

  ArteViva vyrábí inovativní stěrky z biokompatibilních jednosložkových přípravků bez obsahu ředidel.

 • Podlahové a koupelnové stěrky

  Podlahové a koupelnové stěrky

  Nejnovější produktová řada společnosti ELEKTA s názvem MATERIA vám poskytne nekonečné možnosti při dekorování stěn i podlah vašeho interiéru. Jedná se o jednosložkovou pryskyřici na vodní bázi určenou k nízkovrstvému potahu. MATERIA se vyrábí v pěti základních variantách: jednobarevné, dvoubarevné, s efektem zoxydovaného povrchu, lesklým a metalickým efektem. Volbou vhodného efektu i barev dosáhnete naprosto osobitých a překvapivých výsledků.

 • MARMOFLOOR ELEKTA

  MARMOFLOOR ELEKTA

  Marmofloor je extrémně pevná epoxidová pryskyřice ideální pro stěrkování podlah a schodišť. Za své unikátní vlastnosti vděčí inovativnímu spojení pryskyřice s drceným mramorem. Vznikla tak moderní stěrka jemnější než ten nejjemnější štuk, a přesto pevná, odolná a trvanlivá. Barvením mramorového písku lze přitom dosáhnout řady působivých efektů.

 • LITÉ PRYSKYŘICE ELEKTA

  LITÉ PRYSKYŘICE ELEKTA

  Italská společnost ELEKTA otevírá svou dvousložkovou samonivelační pryskyřicí nekonečné možnosti experimentování a vytváření originálních podlahových textur. Pryskyřice ELEKTA je průhledná, lesklá (100 gloss) a vhodná k potažení ve vysoké vrstvě. Tím vzniká prostor pro tvorbu zcela fantastických dekorů z přírodních materiálů, jako jsou oblázky, štěrk, mušle, písek, ale třeba také mince, které se pryskyřicí prostě zalijí. Je to, jako byste si ve svém interiéru stvořili paralelní svět zalitý v jantaru.

pošlete nám nezávaznou poptávku

Všechny položky je nutné vyplnit!