DESIGN BETON ELEKTA

Společnost ELEKTA je jedním z největších italských výrobců průmyslových a dekorativních pryskyřic. Špičkový materiál v široké paletě barev a efektů který je určen pro dekoraci podlah a stěn se souvislým efektem beze spojů. ELEKTA MATERIA je pryskyřičná tenkovrstvá stěrka na vodní bázi pro tvorbu originálních a designových povrchů. Elekta Materia se dá použít na stěny, podlahy, schodiště ale také na dřevěný nábytek. Speciální řešení pro balkony a terasy. Unikátním řešením je potažení dřevěného nábytku, výroba umyvadel, koupacích van a sprchových vaniček

 

  • Travertin Beton Oikos

    Travertin Beton Oikos

    Bohemia Decor vám přináší originální dekorační stěrku, která věrně kopíruje betonové stěny. Industriální, neotřelá a minimalistická krása pohledového betonu je zachována. Díky těmto stěrkám bude působit vámi vybraný interiér moderně a luxusně zároveň.

  • DESIGN BETON ELEKTA

    DESIGN BETON ELEKTA

    DESIGN BETON od společnosti ELEKTA vychází vstříc aktuálním trendům. Pohledový beton se stal v poslední době jedním z nejoblíbenějších interiérových povrchů, jehož nevýhodou je ovšem složitější technologie výroby. Stěrka imitující beton zjednodušuje výrobu i aplikaci, industriální minimalistická krása přitom zůstává zachována.

pošlete nám nezávaznou poptávku

Všechny položky je nutné vyplnit!