Betonové povrchy

Betonové povrchy - Dokonalá krása pohledového betonu

Napodobení betonu je módním hitem současnosti. Už nepatří jen na staveniště či do průmyslových hal, ale pronikl do bytového designu a najdete ho i v těch nejluxusnějších interiérech. Pryskyřičné a epoxidové stěrky, kterými lze dosáhnout napodobení pohledového betonu mají několik výhod. Zachovávají si estetické a do velké míry i mechanické vlastnosti betonu (odolnost, stálobarevnost, bezúdržbovost), ale jejich realizace je podstatně snazší a tedy i méně nákladná. 

BETONOVÉ POVRCHY

  • Travertin Beton Oikos

    Travertin Beton Oikos

    Bohemia Decor vám přináší originální dekorační stěrku, která věrně kopíruje betonové stěny. Industriální, neotřelá a minimalistická krása pohledového betonu je zachována. Díky těmto stěrkám bude působit vámi vybraný interiér moderně a luxusně zároveň.

  • DESIGN BETON ELEKTA

    DESIGN BETON ELEKTA

    DESIGN BETON od společnosti ELEKTA vychází vstříc aktuálním trendům. Pohledový beton se stal v poslední době jedním z nejoblíbenějších interiérových povrchů, jehož nevýhodou je ovšem složitější technologie výroby. Stěrka imitující beton zjednodušuje výrobu i aplikaci, industriální minimalistická krása přitom zůstává zachována.

pošlete nám nezávaznou poptávku

Všechny položky je nutné vyplnit!