Pohledový beton cena za m2

napodobení pohledového betonu pohledový beton cena m2 1 pohledový beton cena m2 2 pohledový beton cena m2 3 pohledový beton cena m2 4 pohledový beton cena m2 5 pohledový beton cena m2 6 pohledový beton cena m2 7 pohledový beton cena m2 8pohledový beton cena m2 9pohledový beton cena m2 10pohledový beton cena m2 11pohledový beton cena m2 12pohledový beton cena m2 13

Na někoho může působit pohledový beton dojmem nedodělanosti, ale v současnosti ho architekti a interiéroví designéři stále častěji používají při návrzích moderních, stylových a luxusních interiérů. Z pohledového betonu lze vytvořit nejen nevšední povrchy stěn a stropů interiérů, ale pohledový beton lze využít také na kuchyňskou linku, umyvadla, dřezy, barové pulty, krby atd. Jeho variabilitu zajišťují nejrůznější způsoby aplikace a povrchové úpravy, kterých je celá řada. Hledáte-li materiál,který dodá Vašemu interiéru jedinečnost, luxus a styl, vsaďte na pohledový beton ve formě cementové stěrky realizovaný společností BOHEMIA DECOR! 

Pohledový beton cena/m2  - kalkulace ceny 

Pohledový beton patří k nejčastějším prvkům moderní architektury dneška a je nasnadě, že každý kdo uvažuje o tom, že si pohledový beton pořídí, bude zvažovat i finanční stránku. Cena/m2 za pohledový beton ve formě cementové stěrky je vždy individuální a liší se v závislosti na použitých materiálech a jejich množství, stavu podkladu, členitosti interiéru, množství použitých odstínů a konkrétních požadavcích zákazníka. Vždy je nutné vzít také v úvahu vzdálenost do místa provádění, velikost zakázky a další podmínky pro práci, např. práce ve velkých výškách atd.

Cenovou nabídku na pohledový beton z cementové stěrky společnost BOHEMIA DECOR vypracuje vždy až po konzultaci se zákazníkem, výběru materiálu a hlavně po předchozím prohlédnutí stávajícího stavu povrchů. Cenu/m2 luxusního povrchu pohledového betonu zhotoveného z cementové stěrky Vám společnost BOHEMIA DECOR vypracuje vždy nezávazně a zdarma. Ke každé kalkulaci aplikace luxusního povrchu pohledový beton přistupujeme individuálně dle dané situace a dispozic.

Pohledový beton cena/m2  - naše nabídka 

Pohledový beton ve formě cementové stěrky realizovaný společností BOHEMIA DECOR představuje luxusní úpravu povrchů, která přináší jedinečný a také trvalý zdobný a originální efekt. Ke každé naší zakázce přistupujeme individuálně, zaručujeme řemeslné služby na té nejvyšší úrovni, snažíme se vždy vyhovět přání zákazníka a předem stanovená cena/m2 za pohledový beton je pro nás závazná.

Luxusní povrchové úpravy interiérů, včetně pohledového betonu, realizujeme již od roku 1997 a dokážeme v tomto oboru to, co u nás ovládá jen několik málo firem. Pohledový beton ve formě cementové dekorační stěrky Vám nejdříve představíme v grafickém návrhu, abyste předem viděli, jaký bude výsledek;  samozřejmostí je, že Vám poradíme s výběrem správného materiálu, textury povrchu i barevným odstínem. Respektujeme Vaše finanční možnosti a snažíme se Vám nabídnout takovou cenu/m2 pohledového betonu, která pro Vás bude akceptovatelná. 

Pohledový betoncena/m2 – co všechno umíme 

Společnost BOHEMIA DECOR umí zrealizovat pohledový beton ve formě cementové stěrky jako vysoce hladký, minimalistický povrch, který dodá interiéru industriální vzhled, nebo z něj zrealizujeme povrch, který bude věrně imitovat hrubě omítnuté stěny, dřevo či stavební kvádry.

Ojedinělá technologie napodobení pohledového betonu vytvoří v interiéru nečekané efekty, které žádný jiný povrch nedokáže. Pohledový beton, jehož cena/m2 pro Vás bude příznivá, můžete získat opravdu nevšední a originální podobu interiéru. Zaleží jen na Vašich přáních, estetickém cítění, životním stylu, vkusu, představách, účelu využití a finančních možnostech. 

Společnost BOHEMIA DECOR nabízí nejen pohledový beton z cementové stěrky, ale také mnoho dalších luxusních povrchů interiérů, které dokážou jakýkoliv interiér proměnit k nepoznání, přinášíme nové nápady při dekorování interiérů a dodáváme vytvářenému interiéru osobitost. Používáme pouze dlouhodobě ověřené a vysoce kvalitní materiály od špičkových evropských výrobců nátěrových hmot. 

Pohledový beton cena/m2 – výhody 

Pohledový beton zhotovený z napodobení pohledové stěrky má mnoho různých východ, mezi které patří i cena/m2, která je oproti klasickému betonu nižší. Za největší výhody napodobení pohledového betonu se považuje jeho vysoká odolnost ajednoduchý, minimalistický vzhled, který je však luxusně vypadající. Jeho povrch je paropropustný, voděodolný lze ho bez problémů aplikovat například i do koupelen, kuchyní či jiných místností, kde je vysoká vlhkost.  

Vytváří tvrdý a bezespárový povrch, který lze aplikovat víceméně na jakýkoliv povrch a jeho cena/m2 se odvíjí od techniky aplikace, pro kterou se zákazník rozhodne. Pohledový beton není problém použít na cihly, beton, sádrokarton, PVC, dřevotřísku i dřevo. Barevnost napodobení pohledového betonu je prakticky neomezená, avšak výběr použité barvy má také vliv na jeho konečnou cenu/m2.

POHLEDOVÝ BETON CENA/M2 – VÝHODY:

  • příznivá cena/m2
  • dokonale celistvý, bezespárový povrch
  • možnost aplikace téměř na jakýkoliv podklad
  • mimořádná odolnost a dlouhá životnost
  • mnoho způsobů aplikace
  • mnoho množství povrchových úprav, textur a barevných odstínů
  • jednoduchá a snadná údržba
  • voděodolnost některých typů (lze je použít i do velmi vlhkého prostředí
  • odolnost proti vlhkosti a prachu
  • barevná stálost

Pohledový beton cena/m2 – vyberte si nás

Možností realizace napodobení pohledového betonu na luxusní povrchy interiérů je mnoho, vždy záleží na přání, požadavcích, vkusu, životním stylu a neposlední řadě také na finančních možnostech zákazníka. Dohodnutá cena/m2 za pohledový beton z cementové stěrky je pro společnost BOHEMIA DECOR závazná, vždy jí dodržíme a budeme respektovat Vaše přání. Oslovte nás a využijte všechny naše služby! 

Máme smysl pro detaila naše služby poskytujeme vždy v té nejlepší kvalitě. Nabízíme nejen cit pro harmonii, ale také naše technické schopnosti, řemeslnou zručnost a prostorovou představivost. Jsme otevření propojení historických prvků se špičkovými novinkami designu. Máme dlouholeté zkušenosti s realizací různých luxusních povrchů interiérů, včetně napodobení betonu.